Įkraunama...
Įkraunama...

Laimės medis

QUOTE(kazyte @ 2006 12 07, 13:42)
Tai vat pas mane jie irgi susirauksleja, o po to numeta doh.gif

tai jau kai susiraukšlėja, tai būtinai palaistyk smile.gif (jei sausokai laikai)
Atsakyti
Bandysiu kada foto ikelt, nes kol kas skaitmeninio fotiko neturiu, tai negaliu. O kas del lapu metimo, tai ir maniskis, kartais meta, kartais ne, kartais buna taip, kad tie lapai pradeda net rausti, bet manau tai del to, kad ant pietines puses, pastebejau, kad visi ale kaktusai, kartais raudonuoja, bet saules kai pasidaro maziau vel normalizuojasi.

O be to dar gi 100 zinuciu nesurinkau, tai neleidzia SM ikelt nuotraukyciu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo indregu: 07 gruodžio 2006 - 22:02
QUOTE(Samanta @ 2006 12 06, 14:24)
Kaži ar šiais žydės?  g.gif

Aš pradėjusi auginti su kolege kalbėjau, tai ji sakė, kad turėjo ilgai ilgai ir jis žydėdavo kasmet bigsmile.gif Tiesa, nežinau nuo kelių metų blush2.gif

QUOTE(indregu @ 2006 12 07, 21:57)
O be to dar gi 100 zinuciu nesurinkau, tai neleidzia SM ikelt nuotraukyciu.

Įdėk į internetą ir per img įkelsi čia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lacosta @ 2006 12 07, 20:10)
tai jau kai susiraukšlėja, tai būtinai palaistyk  smile.gif  (jei sausokai laikai)

sausoka ji pas mane, nes bijau spudyti. Tai siandien daug priliejau. Ziuresiu, kas bus... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(indregu @ 2006 12 07, 21:57)
kartais buna taip, kad tie lapai pradeda net rausti, bet manau tai del to, kad ant pietines puses, pastebejau, kad visi ale kaktusai, kartais raudonuoja, bet saules kai pasidaro maziau vel normalizuojasi.



Taip. Augaliukai kartais "susvyla" nuo per didelio tiesioginės saulutės kiekio tongue.gif Po to aišku atsigauna, tačiau be abejo tai nėra labai gerai. Susiraukšlėja, ne tiek išvaizdžiai atrodo rolleyes.gif

QUOTE(Will @ 2006 12 07, 22:19)
Aš pradėjusi auginti su kolege kalbėjau, tai ji sakė, kad turėjo ilgai ilgai ir jis žydėdavo kasmet  bigsmile.gif  Tiesa, nežinau nuo kelių metų  blush2.gif


Na maniškiui dabar 6 metukai. Praeitais, kai žydėjo buvo 5 metukai cool.gif Bet žiedų vis tiek noriu rolleyes.gif

QUOTE(kazyte @ 2006 12 07, 22:27)
sausoka ji pas mane, nes bijau spudyti. Tai siandien daug priliejau. Ziuresiu, kas bus... ax.gif


Giausiai liet negalima nono.gif Nors ir labai perdžiuvęs. Po biški reikia, o ne kibirais biggrin.gif Jei gausiai palaistai, didesnė rizika, kad augaliukas supūs ax.gif
Atsakyti
nu blin, as kaip tik manau, kad lapai susirauksleja ir suminksteja nuo perlaistymo g.gif jis gi nedziusta g.gif , o minkstas daros
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2006 12 08, 12:11)
nu blin, as kaip tik manau, kad lapai susirauksleja ir suminksteja nuo perlaistymo  g.gif  jis gi nedziusta g.gif , o minkstas daros


Susiraukšlėja nuo sausros. Lapai tai "sultingi". Džiūsta, ir raukšlėjasi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2006 12 08, 14:11)
nu blin as kaip tik manau, kad lapai susirauksleja ir suminksteja nuo perlaistymo  g.gif  jis gi nedziusta g.gif , o minkstas daros


Buna, kad laistai iki saknys nupuna, tada augalo virsuneles nebegauna vandens, ir tada dar labiau laistai- nes gi lapeliai raukslejasi ir krenta.... nu, taip va mislingai ir gaunasi , kad augalo nelieka.

Ziema juos liet uztektu ir 1 karta i menesi. Negausiai!!!
Atsakyti
QUOTE(Crassula @ 2006 12 08, 14:37)
Ziema juos liet uztektu ir 1 karta i menesi. Negausiai!!!

As truputi nesuprantu, gal kas paaiskins man blush2.gif . Gerai, dabar taip vadinama ziema... lauke + 10, bute virs +25... radiatoriai, kurie dziovina ora... ir laistyti tik karta per menesi negausiai g.gif sudzius gi mano augalai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(melissa @ 2006 12 10, 01:39)
As truputi nesuprantu, gal kas paaiskins man blush2.gif . Gerai, dabar taip vadinama ziema... lauke + 10, bute virs +25... radiatoriai, kurie dziovina ora... ir laistyti tik karta per menesi negausiai g.gif sudzius gi mano augalai doh.gif


Na, kambaryje pas mane ne +25.

O as ir vasara retokai lieju savo sita crassula.

Seniai jau zinomas dalykas, kad sukulentai yra augalai kaupiantys savyje vandeni. T.y. jei jiems truksta jie gali patys is saves pasiimti vandens.Todel geriau nepergyventi, kad jiems vandens truksta.

O salia radijatoriaus geriau laikyti slapius batus , o ne geles. Tokioje vietoje bet kas isdzius.


Atsakyti
o mamytes ar zinot,kad to augalo lapai labai gerai gydo nuospaudas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Meškiukas @ 2006 12 10, 20:25)
o mamytes ar zinot,kad to augalo lapai labai gerai gydo nuospaudas thumbup.gif

unsure.gif
Įdomu ax.gif Papasakok daugiau mirksiukas.gif
Atsakyti