Įkraunama...
Įkraunama...

Laimės medis

Manau rytoj pabandysiu persodinti blush2.gif
Atsakyti
man drauge 2 paliko, tai viena ismeciau sian, nes lapai tokiom "rudim" pasidenge, krenta, bijojau, kad ir kita uzkres, o kitas toks neblofas, tik reik i grazesni vazona persodint smile.gif kai ppersodinsiu - parodysiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Butinai parodyk!!! bigsmile.gif
Atsakyti
Na, persodinau savo medeli pris kokias 2savaites, bet lapeliai ir toliau krenta, gal kiek maziau, bet krenta. Bijau, kad liks styroti nuogos sakos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kazyte @ 2006 12 03, 12:25)
Na, persodinau savo medeli pris kokias 2savaites, bet lapeliai ir toliau krenta, gal kiek maziau, bet krenta. Bijau, kad liks styroti nuogos sakos doh.gif

neperlaistai? as persodinau, lyg ir nieko jam, reiks jau nuforografuot photo.gif
Atsakyti
kaip tik sakyciau, kad jis per sausai stovi. Bet bijau perlaistyti, kad nesuputu g.gif
Atsakyti
QUOTE(kazyte @ 2006 12 04, 22:38)
kaip tik sakyciau, kad jis per sausai stovi. Bet bijau perlaistyti, kad nesuputu g.gif

maniskis nors lapus leidzia - laistau karta i dvi savaites. nes jau baisu man perliet. doh.gif
Atsakyti
Sveikos,

Ir as auginu storalapi, dave drauge nedidele sakele pries kokius penkis metus, tai dabar jis jau uzauges ir panasus i medeli, bet pries kokias dvi savaites mano didelei nuostabai laistau ir ziuriu, kad jis kazka panasaus i ziedelius sukroves, nustebau be galo, nes tikrai galvojau, kad jis zydi tik karta per savo gyvenima, kaip sakoma. Taigi laukiau laukiau kol ziedeliai prasiskleis, taigi po sio savaitgalio keli jau issiskleide, tokie nedideli baltuciai, didelio ispudzio tikrai nera, bet vien jau tas faktas, kad zydi.
Auga jis pas mane grynai ant pietines puses, laistau, kai prisimenu, prieziura minimali. Na ir stai apdovanojo mane ziedais 4u.gif , idomu uz ka blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(indregu @ 2006 12 06, 12:13)
idelio ispudzio tikrai nera, bet vien jau tas faktas, kad zydi.


drinks_cheers.gif
Gal foto įmestum.

Manasis praeitais metais žydėjo. Penkių metukų sulaukęs ax.gif Kaži ar šiais žydės? g.gif Tikrai žiedeliai neįspūdingi, bet laaabai pradžiugino rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(indregu @ 2006 12 06, 12:13)
Sveikos
Na ir stai apdovanojo mane ziedais  4u.gif , idomu uz ka  blush2.gif


bigsmile.gif kaip smagu.. wub.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif

tokį grožį ir aš turiu, tik va maniškis irgi jau kokių 5 metelių, bet žydėti nesiruošia (matyt nenusipelniau dar verysad.gif ) biggrin.gif

QUOTE(kazyte @ 2006 12 03, 12:25)
Na, persodinau savo medeli pris kokias 2savaites, bet lapeliai ir toliau krenta, gal kiek maziau, bet krenta. Bijau, kad liks styroti nuogos sakos doh.gif

su tais lapelių metimais pas juos visaip būna; gal jis pas Tave tiesiog toks yra. T.y., pas mano mamą storalapis yra jau kokius 12 metų ir kiekvieną rudenį jis numeta daug lapų, o pavasarį vėl atsiaugina ir taip visą laiką smile.gif O pvz, maniškis lapų išvis nemėto (jei jam permažai drėgmės būna jo lapukai tiesiog tokie truputį raukšlėti pasidaro, bet lapų nemeta, palaisčius jie vėl stangrūs pasidaro).
Atsakyti
QUOTE(lacosta @ 2006 12 07, 13:34)
Sveikutės  4u.gif

tokį grožį ir aš turiu, tik va maniškis irgi jau kokių 5 metelių, bet žydėti nesiruošia (matyt nenusipelniau dar  verysad.gifbiggrin.gif 
su tais lapelių metimais pas juos visaip būna; gal jis pas Tave tiesiog toks yra. T.y., pas mano mamą storalapis yra jau kokius 12 metų ir kiekvieną rudenį jis numeta daug lapų, o pavasarį vėl atsiaugina ir taip visą laiką  smile.gif  O pvz, maniškis lapų išvis nemėto (jei jam permažai drėgmės būna jo lapukai tiesiog tokie truputį raukšlėti pasidaro, bet lapų nemeta, palaisčius jie vėl stangrūs pasidaro).


Tai vat pas mane jie irgi susirauksleja, o po to numeta doh.gif
Atsakyti