Įkraunama...
Įkraunama...

Laimės medis

Ką daryti, storalapio lapai pradėjo labai gelsti ir krenta? verysad.gif Ačiū
Atsakyti
QUOTE(IEVA 123 @ 2006 09 29, 13:44)
Ką daryti, storalapio lapai pradėjo labai gelsti ir krenta?  verysad.gif Ačiū


Gal per sausa patalpa. Arba mažai laistai, mažai jam tenka drėgmės? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vėtružė @ 2006 02 16, 20:40)
ohmy.gif  ohmy.gif  ohmy.gif o man draugė nulaužė šakelę, tai aš ją pamerkiau į vandenį, bet ji man sėkmingai išleido šaknis ir aš pasodinau. auga ir vargo bau nemato... ax.gif

As visada taip dariau drinks_cheers.gif , gal virs 20 kartu, visada isleisdavo saknis...

O cia mano augalai:

user posted image
Sita galvojau ar kam nors parduot-atiduoti labai jau didelis, ant palanges mazai vietos jam.

O sitas buvo irgi l. didelis, tai apkirpau, dabar auga:
user posted image

gal uzaugs ir bus kaip sitas:
user posted image
irgi praeitais metais apkirptas.

Dar turiu taip suformuotauser posted image

ir toki paprastauser posted image

QUOTE(Enija @ 2005 09 28, 22:04)
Jei įtari kenkėjus, tai čia visos augalus maudo ACTAROJE.

Kas cia per dalykas ACTARA?
QUOTE(aleta @ 2005 09 29, 14:25)
O mano mama visoki bruda tabako mirkalu maria. Reikia kokia pors Primuke isardyti, tabaka para laiko vandeniu uzpylus palaikyti, ir tuo skystimu purksti augalus. Visi vabalai issilaksto

Ar kas nors bandet taip padaryti? Domina sitie dalykai, kadangi nesisieka man zeme gera nusipirkti, tai muses, tai kirminai... Gal zinote kur zeme g.b. nusipirkti tinkama sitiems augalams?




Atsakyti
jei kas norit turiu atliekamų daigelių.
Atsakyti
[quote=marfa,2006 05 01, 14:34]
O maniskis numire ,nesigavo jo atgaivinti,beliko du nukrite lapeliai,as apie juos visai ir pamirsau,tik po menesio ziuriu,kad tie lapukai patys sudziuvo,bet uztat isleido daug nauju lapeliu thumbup.gif Tik nezinau ,ka toliau su jais daryti,kad ko nesugadinciau doh.gif nes tie lapeliukai isleido sakneles,kurios neiaugiusios i zeme,o styro ore.... kaip cia jas ikysti i zeme g.gif ?
[/quo

4u.gif O stai kaip dabar atrodo tie du "sudziuve" lapeliuksciai lotuliukas.gif thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(marfa @ 2006 09 30, 14:12)
4u.gif O stai kaip dabar atrodo tie du "sudziuve" lapeliuksciai  lotuliukas.gif  thumbup.gif
user posted image

Deja, nesimato unsure.gif
Atsakyti
Melissa, na labai grazus tavo medeliai. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(pupciukas @ 2006 10 30, 14:54)
Melissa, na labai grazus tavo medeliai. thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Aciu wub.gif
Atsakyti
Gal ka zinote ka daryti. mano laimes medelis meta lapus. kiekviena diena surenku po sauja. Nesausas, nors jau nelaisciau 2 savaites. gal kokiu kenkeju zeeje paieskoti? Ar Jums nebuvo taip nutike? schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(kazyte @ 2006 11 11, 18:53)
Gal ka zinote ka daryti. mano laimes medelis meta lapus. kiekviena diena surenku po sauja. Nesausas, nors jau nelaisciau 2 savaites. gal kokiu kenkeju zeeje paieskoti? Ar Jums nebuvo taip nutike? schmoll.gif


Bandyk išraut ir žemę apžiūrėt. o gal drėgmės per daug?
Atsakyti
Israut??? O jam nieko nenutiks jei persodinsiu siuo metu laiku? Jau lyg vazonas mazokas... g.gif
Atsakyti
QUOTE(kazyte @ 2006 11 11, 19:35)
Israut???    O jam nieko nenutiks jei persodinsiu siuo metu laiku? Jau lyg vazonas mazokas... g.gif


na ne tokį žodį pavartojau - išimk iš žemių.
o kas dar gali nutikt? kaži kas blogiau - ar kiekvieną dieną matyt vis nykstantį medelį, ar netinkamu laiku persodint? bet būt ramiai, kad žemėse viskas gerai.
Atsakyti