Įkraunama...
Įkraunama...

Laimės medis

QUOTE(Daivaa @ 2006 04 29, 20:20)
Sveikos gėlininkės smile.gif
Aš turiu du nemažaus medelius, bet nemoku jų prižiūrėti. Jie dideli, nes Šeškinės turgelyje iš bobučių jau išaugintus nusiperku. Pačiai man nelabai sekais. Vienas vargšelis jau du kartus nupuvo žemėse, bet as jį vis nupjaunu ir iš naujo iššakniju. Tai dabar toks apgailėtinas, išstypęs, gal atsigaus. Man kažkai labai nukrenta lapeliai, gal perlaistau? O gal per mažai laistau? Visiškai nejaučiu, kaip tas gėles reik prižiūrėti  schmoll.gif  g.gif  doh.gif


Jei kalbi apie storalapius, tai juos geriau kartą kitą napalaistyti, negu perlaistyti mirksiukas.gif
Jiems labiau patinka kai žemė karts nuo karto gerai padžiūna, todėl juos laistau ne dažniau kaip kas dvi savaites. O žiemą tai dar rečiau laistau biggrin.gif

O kalbant aplamai apie gėlių laistymą, yra patikimas būdas nustatyti kada gelę jau reikia lieti: reikia dviem pirštais suimti vezonėlyje esančios žemės ir ją tarp pirštų suspausti, jeigu žemė suspaudus nubyra tai laikas laistyti , jeigu tarp dviejų pirštų sustausta žemė išlieka nesubyrėjus, tai laistyti dar nereikia. smile.gif
Atsakyti
visiskai pritariu tau Avyte.Storalapiai kaupia vandeni lapuose ir kamiene,todel reikia laistyti saikingai.
Atsakyti
QUOTE(Daivaa @ 2006 04 29, 20:20)
Sveikos gėlininkės smile.gif
Aš turiu du nemažaus medelius, bet nemoku jų prižiūrėti. Jie dideli, nes Šeškinės turgelyje iš bobučių jau išaugintus nusiperku. Pačiai man nelabai sekais. Vienas vargšelis jau du kartus nupuvo žemėse, bet as jį vis nupjaunu ir iš naujo iššakniju. Tai dabar toks apgailėtinas, išstypęs, gal atsigaus. Man kažkai labai nukrenta lapeliai, gal perlaistau? O gal per mažai laistau? Visiškai nejaučiu, kaip tas gėles reik prižiūrėti  schmoll.gif  g.gif  doh.gif


Aš irgi prieš porą dienų Šeškinės turgelyje pas močiutes nusipirkau Laimės medelį, nelabai didelį už 3 Lt, dabar auginsiu...
Atsakyti
O maniskis numire ,nesigavo jo atgaivinti,beliko du nukrite lapeliai,as apie juos visai ir pamirsau,tik po menesio ziuriu,kad tie lapukai patys sudziuvo,bet uztat isleido daug nauju lapeliu thumbup.gif Tik nezinau ,ka toliau su jais daryti,kad ko nesugadinciau doh.gif nes tie lapeliukai isleido sakneles,kurios neiaugiusios i zeme,o styro ore.... kaip cia jas ikysti i zeme g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(marfa @ 2006 05 01, 15:34)
O maniskis numire ,nesigavo jo atgaivinti,beliko du nukrite lapeliai,as apie juos visai ir pamirsau,tik po menesio ziuriu,kad tie lapukai patys sudziuvo,bet uztat isleido daug nauju lapeliu  thumbup.gif Tik nezinau ,ka toliau su jais daryti,kad ko nesugadinciau  doh.gif nes tie lapeliukai isleido sakneles,kurios neiaugiusios i zeme,o styro ore.... kaip cia jas ikysti i zeme  g.gif ?



Man taip buvo, tai to lapiuko saknys pacios kazkaip susirause i zeme, as tik ji taip paverciau, kad saknys tiesiai ant zemes butu. Bet paskui kazkaip netycia as vis tiek ji sunaikinau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Daivaa @ 2006 05 01, 16:21)
Man taip buvo, tai to lapiuko saknys pacios kazkaip susirause i zeme, as tik ji taip paverciau, kad saknys tiesiai ant zemes butu. Bet paskui kazkaip netycia as vis tiek ji sunaikinau  blush2.gif

doh.gif O as nepasiziurejus i sodinimo kalendoriu siandien persodinau tuos lapukus,bet pasirodo siandien nepalanki sodinimui diena schmoll.gif blink.gif Tikiuosi,kad vis vien lapukai nesunyks ir prigys rolleyes.gif unsure.gif
Atsakyti
va kokį medelį rudenį už 20 litų pirkau iš bobutės Šeškinės turgelyje bigsmile.gif
http://public.fotki....s/pict0076.html
Atsakyti
QUOTE(Daivaa @ 2006 05 01, 20:04)
va kokį medelį rudenį už 20 litų pirkau iš bobutės Šeškinės turgelyje  bigsmile.gif
http://public.fotki....s/pict0076.html

kažjkoks nuvargęs man jisai atrodo g.gif šiaip tai sakyčiau perlaistytas,nes labai išstypę viršunės g.gif
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2006 05 01, 20:47)
kažjkoks nuvargęs man jisai atrodo g.gif šiaip tai sakyčiau perlaistytas,nes labai išstypę viršunės g.gif


Tai nesiseka man su tais medeliais, nors man jie be galo gražūs ir aš juos vis perku blush2.gif Dabar mažai laistau, gal bus gerai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Daivaa @ 2006 05 01, 19:04)
va kokį medelį rudenį už 20 litų pirkau iš bobutės Šeškinės turgelyje  bigsmile.gif
http://public.fotki....s/pict0076.html


Dičkis bigsmile.gif Bet jam būtų ne pro šalį trąšų. Tada tikrai gražiau atrodytų thumbup.gif
Atsakyti
4u.gif O aš nusprendžiau, kad mano storalapis per daug laistomas (labai dažnai laisčiau), nes nuleipo jo lapeliai - ir 'pasodinau jį ant sausos dietos'. O lapeliai ir toliau leipo. Neapsikentus keleta kartu gerai vandens uzpyliau - is karto atsigavo biggrin.gif Vat ir nesupratau - ar jį reikia daug laistyt (iš maniškio taip panašu), ar mažai, kaip čia skaičiau g.gif 4u.gif
Atsakyti
o štai ir mano naujakuriai ax.gif

pinigų medelį pirkau maximoj, o laimės pas bobutę už 5 litukus smile.gif
user posted image

jaučiu ir vieną ir kitą reiktų persodint g.gif tik va tas laimės medeliukas tokis labai jau varganas doh.gif pažiūrėjus į jūsiškius thumbup.gif

Atsakyti