Įkraunama...
Įkraunama...

Laimės medis

QUOTE(saldainia @ 2006 04 03, 23:17)
Na ačiū Laumike už tavo greitąją pagalbą. Baigiu iš šaknų sliekus išrankioti.



Nėr už ką 4u.gif pati tokį ,,džiaugsmelį“ turėjau, su pincetu rankiojau schmoll.gif biggrin.gif
Atsakyti
Mano laimės medelis tai keičia spalvas, vienu metu buvo vos ne grynai žalias, paskui pasidarė toks kaip nuotraukoje, o dabar tai tiesiog bordo spalvos, dar gražiau atrodo. Aš manau, kad čia pavasarinė saulytė jį taip išgražino ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2006 04 03, 22:17)
turėjau grąžų medelį,bet kinderis sunaikino doh.gif ,paskui pasivogiau šakelę nuo didelio storalapio medžio ir pasodinau ją tiesiai į žemę ir viskas.
Tai jei tavo gražiai auga,kam tau dar reikia g.gif



A, dabar supratau doh.gif . O tai visai neaisku buvo bigsmile.gif . Pas mane vienas stiebas, o as noriu krumo, del to ir klausiu, kaip salia dar nors pora pasodint
Atsakyti
QUOTE(iride @ 2006 04 04, 14:38)
A, dabar supratau  doh.gif . O tai visai neaisku buvo  bigsmile.gif . Pas mane vienas stiebas, o as noriu krumo, del to ir klausiu, kaip salia dar nors pora pasodint

tai tu tam stiebui nulaušk lapelį ir toj vietoj turėtų išaugti šakelė,bent jau pas mane tai taip ax.gif
Atsakyti
Jei norit padaugint "Laimės medelį" galima nesidelę šakutę,ar viršūnę kišt į žemę.Galima ir iš lapo daugint,bet jo nereikia viso kast į žemę,kaip buratinui kapeikas lotuliukas.gif ,reikia tik lapo kotuką ikišt,po kiek laiko jis nudžius,bet šale puikuosis naujos atžalėlės(100%įsitikinta)

Raudonuoja jis dažniausiainuo saulės,kartą maniškis visas bordavas buvo,išgelbėjo tik pavėsis ax.gif

Jei norit krūmelio,skinkit viršūnes,tada jis labiau šakosis 4u.gif
Atsakyti
Aš dauginu irgi labai paprastai, kai genėju, gražesnes šakeles sukišu į žemę ir palaistau dažniau kol prigyja. Ir viskas... ax.gif
Atsakyti
Tie visi senoviški būdavo žali, vos vos nuo saulės parausdavo, bet tarp atvežtinių tikrai yra daug raudonesnių. Sukinėjaus, sukinėjaus kartą maximoj ketindama šakelę nusilaužti, bet blush2.gif .. taip ir neišdrįsau. Kaip ir pirkti už 10 Lt , žinant kaip lengvai jie dauginasi...
Atsakyti
QUOTE(Vilioja @ 2006 04 05, 14:07)
Tie visi senoviški būdavo žali, vos vos nuo saulės parausdavo, bet tarp atvežtinių tikrai yra daug raudonesnių. Sukinėjaus, sukinėjaus  kartą maximoj ketindama šakelę nusilaužti, bet blush2.gif .. taip ir neišdrįsau. Kaip ir pirkti už 10 Lt , žinant kaip lengvai jie dauginasi...

Dabar mačiau už 5 yra, bet irgi nepirkau. Radau pribirusių lapų, tai ir susižėriau keletą biggrin.gif , vis vien sudžiūvę būtų. Beja pasukinėjau aš juos, tai matos , kad šviežiai paskabyti biggrin.gif
Atsakyti
Taigi vogtos gėlytės gi geriau auga, tik va kad parduotuvėje tik apsauga neprisikabintų ir neprikabintų nuotraukos prie vagių stendo. tongue.gif
Atsakyti
Ieškau, gal kas turit storalapį lapai kaip tūtelės. Gal norėtumėte keistis į kokią kitą gėlytęsmile.gif Turiu keletą smile.gif))
Atsakyti
Sveikos gėlininkės smile.gif
Aš turiu du nemažaus medelius, bet nemoku jų prižiūrėti. Jie dideli, nes Šeškinės turgelyje iš bobučių jau išaugintus nusiperku. Pačiai man nelabai sekais. Vienas vargšelis jau du kartus nupuvo žemėse, bet as jį vis nupjaunu ir iš naujo iššakniju. Tai dabar toks apgailėtinas, išstypęs, gal atsigaus. Man kažkai labai nukrenta lapeliai, gal perlaistau? O gal per mažai laistau? Visiškai nejaučiu, kaip tas gėles reik prižiūrėti schmoll.gif g.gif doh.gif
Atsakyti
Manau perlaistai
Atsakyti