Įkraunama...
Įkraunama...

Laimės medis

QUOTE(*MONAMI* @ 2006 04 02, 13:56)
jau buvau girdėjusi,o tu daryk taip kad pavogtų iš tavęs tongue.gif



Kad pavogtų mano pinigus ir laimę blink.gif Na jau ne schmoll.gif
lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Čia mano laimės medelis smile.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irina B: 02 balandžio 2006 - 12:55
QUOTE(irina B @ 2006 04 02, 13:48)
Čia mano laimės medelis  smile.gif

bigsmile.gif koks gražus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(irina B @ 2006 04 02, 13:48)
Kad pavogtų mano pinigus ir laimę  blink.gif  Na jau ne  schmoll.gif
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Čia mano laimės medelis  smile.gif



Tai vis delto turi buti krasteliai rausvi ar pas mane jis puna? Jau esu depresijoj, kad numarinsiu ir toki nereiklu augaliuka verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(iride @ 2006 04 03, 19:04)
Tai vis delto turi buti krasteliai rausvi ar pas mane jis puna? Jau esu depresijoj, kad numarinsiu ir toki nereiklu augaliuka  verysad.gif

čia jau tokia rūšis,kad krašteliai rausvi,nes mano tai visas žalias ax.gif
Atsakyti
Ar esate kuri nors pati, kaip cia issireiskus, prisiauginusi is lapo ar sakeles? Kaip tai padarete? Esu girdejusi, kad is lapu, bet kiek ju i zeme uzkasiau, tai tas pats kai Buratinas kapeikas pasodino - jokio rezultato, supuvo ir tiek.
Papildyta:
QUOTE(*MONAMI* @ 2006 04 03, 19:07)
čia jau tokia rūšis,kad krašteliai rausvi,nes mano tai visas žalias ax.gif



As irgi isisvaizdavau, kad turi buti zalias. Gavau ji dovanu Kaledoms, neseniai persodinau, apatiniai lapai krenta, krastai parausveje, kaip nuotraukoj. Jau pamaniau, atia mano pinigu medziui su visais turtais biggrin.gif .
Atsakyti
help.gif help.gif help.gif help.gif help.gif
Padėkite, va šiandien bandžiau savo storalapį persodinti ir iškasusi žemes pastebėjau labai daug sliekiukių, tai taip pasibjaurėjau, kad net žemes laukan išpyliau, dabar pamerkiau vangeny, nes labai jau daug sliekų tarp šaknų priviso, ir iš kur jų atsirado, nes tik pirktines žemes naudoju. Padėkit ką man daryti?
Atsakyti
taip aš esu prisiauginusi iš šakelės ax.gif vasara kišau tiesiai į žemę ir prigijo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2006 04 03, 19:53)
taip aš esu prisiauginusi iš šakelės ax.gif vasara kišau tiesiai į žemę ir prigijo mirksiukas.gif


ta prasme, nupjovei sveika saka iki pat zemes ir pamerkei ja i vandeni? Is pirmo zvilgsnio panasu i niokojima ir atgaivinima. Kam pjauti saka? g.gif Gal ne taip supratau. Apziurejau, jis dabar taip graziai sakojasi, kad bet kokia salutine sakele irgi gaila butu nurezti. Paaiskinkite prasau. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(iride @ 2006 04 03, 22:07)
ta prasme, nupjovei sveika saka iki pat zemes ir pamerkei ja i vandeni? Is pirmo zvilgsnio panasu i niokojima ir atgaivinima. Kam pjauti saka?  g.gif  Gal ne taip supratau. Apziurejau, jis dabar taip graziai sakojasi, kad bet kokia salutine sakele irgi gaila butu nurezti. Paaiskinkite prasau.  blink.gif

turėjau grąžų medelį,bet kinderis sunaikino doh.gif ,paskui pasivogiau šakelę nuo didelio storalapio medžio ir pasodinau ją tiesiai į žemę ir viskas.
Tai jei tavo gražiai auga,kam tau dar reikia g.gif
Atsakyti
QUOTE(saldainia @ 2006 04 03, 19:53)
help.gif  help.gif  help.gif  help.gif  help.gif
Padėkite, va šiandien bandžiau savo storalapį persodinti ir iškasusi žemes pastebėjau labai daug sliekiukių, tai taip pasibjaurėjau, kad net žemes laukan išpyliau, dabar pamerkiau vangeny, nes labai jau daug sliekų tarp šaknų priviso, ir iš kur jų atsirado, nes tik pirktines žemes naudoju. Padėkit ką man daryti?




Pirk naujas žemes, tik ne Juknevičiaus, jos atseit ,,gyvos“, tai ir gyvių gali atsirasti. Žemes gali dar ir pakaitinti orkaitėje, paskiau atvėsinti.
Augaliuko šaknis gerai nuplauk prieš sodindama, kad ,,įnamių“ neliktų.
Tręšk tik po gerų dviejų savaičių po persodinimo.
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2006 04 03, 18:07)
čia jau tokia rūšis,kad krašteliai rausvi,nes mano tai visas žalias ax.gif


Pas mane irgi visas žalias ax.gif

QUOTE(iride @ 2006 04 03, 21:07)
ta prasme, nupjovei sveika saka iki pat zemes ir pamerkei ja i vandeni? Is pirmo zvilgsnio panasu i niokojima ir atgaivinima. Kam pjauti saka?  g.gif  Gal ne taip supratau. Apziurejau, jis dabar taip graziai sakojasi, kad bet kokia salutine sakele irgi gaila butu nurezti. Paaiskinkite prasau.  blink.gif


Gali jei nori pjauti visą didelę šaką, bet pakanka ir mažos šakelės. Ją nulauži ir sodini į drėgną žemę. Puikiai prigija thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Laumikė @ 2006 04 03, 22:44)
Pirk naujas žemes, tik ne Juknevičiaus, jos atseit ,,gyvos“, tai ir gyvių gali atsirasti. Žemes gali dar ir pakaitinti orkaitėje, paskiau atvėsinti.
Augaliuko šaknis gerai nuplauk prieš sodindama, kad ,,įnamių“ neliktų.
Tręšk tik po gerų dviejų savaičių po persodinimo.



Na ačiū Laumike už tavo greitąją pagalbą. Baigiu iš šaknų sliekus išrankioti.
Atsakyti