Įkraunama...
Įkraunama...

Laimės medis

QUOTE(irina B @ 2006 03 19, 14:05)
Kiek aš žinau, ant sumuštos vietos reikia dėti perpjautą lapą, kiek ilgai laikyti tai nežinau, bet girdėjau, kad labai padeda  smile.gif
Aš pati šio gydymo būdo nebandžiau dar.

O tai nuima skausmą ar mėlynumą mažina kaži?
Atsakyti
QUOTE(Vėtružė @ 2006 03 19, 15:28)
O tai nuima skausmą ar mėlynumą mažina kaži?

teks susidaužt ir pabandyt mirksiukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vėtružė @ 2006 03 19, 16:28)
O tai nuima skausmą ar mėlynumą mažina kaži?



Gal ir tą ir tą smile.gif
Galėtų parašyti kas yra naudoję, būtų įdomu sužinoti.
Atsakyti
QUOTE
savo lamės medeliui leidau "pailsėti". Nelaiščiau gal keletą mėnesių, šalčiau stovėjo. Gal dėl to ir pražydo?


pas mus žiemą pakankamai vėsu,ypač tam kambary,kur laimės medelis auga,tad ir laistymas savaime rečiau gaunas,tarkim kad tai beveik poilsio perijodas g.gif lauksim žiedų,nesvarbu ar po metų ar po penkių,svarbu kad apskritai pražystų... 4u.gif



QUOTE
Kiek aš žinau, ant sumuštos vietos reikia dėti perpjautą lapą


kaip įdomiai,rimtai pirmą kart girdžiu,gal ir tiesa,negi čia viską žmogus žinosi.. ax.gif
Atsakyti
Oho pirmą kartą girdžiu, kad jis dar ir žydi? blink.gif
Turiu jį paveldėjus iš močiutės, jam kokia 10m. tai tikrai, toks storas medžiukas, bet niekada nesu mačiusi, kad jis žydėtų. 4u.gif
Ir dar ar jam kažkas negerai ar jų šaknys iš tiesų labai mažos? Nes persodinau ogi žiūriu, ten tiktai mažas kupstelis ir viskas... Nors auga normaliai ir naujas šakeles leidžia...
Atsakyti
QUOTE(Kozete @ 2006 03 20, 13:16)
Oho pirmą kartą girdžiu, kad jis dar ir žydi?  blink.gif
Turiu jį paveldėjus iš močiutės, jam kokia 10m. tai tikrai, toks storas medžiukas, bet niekada nesu mačiusi, kad jis žydėtų.  4u.gif
Ir dar ar jam kažkas negerai ar jų šaknys iš tiesų labai mažos? Nes persodinau ogi žiūriu, ten tiktai mažas kupstelis ir viskas... Nors auga normaliai ir naujas šakeles leidžia...

taip pas jį apačioj mažai,o viršui bigsmile.gif
Atsakyti
O aš savo storalapį, ko gero, perlaisčiau... Nu nemoku sukulentų auginti doh.gif toks gražus buvo bigsmile.gif O dabar lapeliai suglebo, tai laukiu, kol nukris cray.gif Ir nežinau, kaip jį gelbėti...
Atsakyti
Na ir aš pagaliau iš kaimynės parsinešiau du "flensus" pamerkiau į puodelį ir laukiu šaknų. O kada reiks imtis priemonių, kad šakotūsi? kai prigis ir ims augti, ar kaip ? g.gif O ir su tais pavadinimais tai juokas ima. Kaimynė davusi "flensų" sakė "pinigų medelis", na aš su sena motera nesiginčijau ir neįrodinėjau, kad čia gi "laimės medelis". O va draugės mamai pasigyriau, kad ir aš auginsiu 'Laimės medelį", tai ji irgi užsinorėjo, bet pati jau prisigydžius matau turi. Ji pasakė, kad čia joks "laimės medelis", o "gyvenimo medis". Čia gal kam ko trūksta, taip ir krikštija savo medelius ? g.gif kas dar kokių pavadinimų žinot?
Atsakyti
Merginos tai kada gi reikia pradėt formuot medelį, kad jis šakotūsi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mamytukas04 @ 2006 03 27, 10:49)
Merginos tai kada gi reikia pradėt formuot medelį, kad jis šakotūsi ax.gif

g.gif na pas mane tai jis pats gražiai formuojasi tongue.gif
Atsakyti
Įsivaizduojate, vakar sužinojau, kad negalima niekam duoti laimės medžio ir pinigų medžio atžalų, atseit išeis laimė ir pinigai iš namų blink.gif
Atsakyti
QUOTE(irina B @ 2006 04 02, 12:47)
Įsivaizduojate, vakar sužinojau, kad negalima niekam duoti laimės medžio ir pinigų medžio atžalų, atseit išeis laimė ir pinigai iš namų  blink.gif

jau buvau girdėjusi,o tu daryk taip kad pavogtų iš tavęs tongue.gif
Atsakyti