Įkraunama...
Įkraunama...

Laimės medis

Gal galėtumėt forumietės pasidalinti patirtimi kaip auginate laimės medelį? Internete pasižiūrėjau į nuotraukėles, kad jis labai gražus. Vieną jau nusipirkau, bet tokiais smulkiais lapeliais ir jis dar toks nesumedėjęs ir panašus į krūmelį. Kaip man jį paversti medeliu? Per kiek laiko sumedėja?Kaip jį laistyti? Gal aš ne tokią rūšį nusipirkau... verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo estrela: 11 birželio 2005 - 22:05
Na, kiek teko matyt, tėra tik viena rūšis, o medėja tai vyresni medžiai, mažiukai žali būna. Aš laistau savuosius 1-2 kartus į savaitę, po nedaug, nes gali nupūt nuo vandens pertekliaus. Nelabai mėgsta tiesioginę saulės šviesą, bet kitos stato ir saulėj, ir nieko. Šiaip tai šviesias vietas mėgsta.
Atsakyti
Auginu vešlų, klestintį laimės medį jau kelintus metus. Stiebas sumedėjęs. Laistau retai, kartą per savaitę ar net dvi. Gėlė ant šiaurinės palangės.
Atsakyti
O aš savuosius du ištrėmiau į balkoną, pietinę pusę. Bet žiūriu jiems ten patinka, tik palaistau dažniau, tai bujoja.
Atsakyti
Dėkui už informacija. Bet įdomu per kiek laiko jis gali sumedėt? Ieškojau parduotuvėse, tai jie tik žali, o sumedėjusio tai neradau. O gal ne apie tokį laimės medį aš kalbu... Gal galėtumėt kas įdėti nuotrauką to medelio? Aš mačiau yra ir didesniais lapeliais, bet "senukauose" buvo parašyta Money Tree, o ant kito tokio pat vazonėlio parašyta Crasula Ovata, tai taip ir nesupratau. O ką mes lietuviai laimės medžiu vadinam??? ar tai tarptautinis liaudiškas pavadinimas?
Atsakyti
Jau didelį medelį gali pasižiūrėti čia http://www.pgm.lt/Au...alai_trecia.htm
Atsakyti
Dėkui už nuorodą!!! Va kaip tik šiandien radau tokį medį parduotuvėj. Kaip medelis padarytas ir jau gan didelis ir labai gražus. Galvoju nusipirkt labai jau puošnus, kaip bonsai medelis padarytas. Tik labai bijau, kad jis gal labai lepus. Kai nudžius jis man, tai būsiu pusšimtį išmetus veltui. Ar jie lepūs? Kiek ilgai jie gyvena? Parduotuvėj nusakė, kad jie yra sukulentai ir jų laistyti labai nereikia ir tipo nelepūs, bet noriu auginančių praktikoj paklausti, ar jei jau ištikro tokie nebijantys nieko??? smile.gif
Atsakyti
Aš maniau kad jis ne "laimės", o "pinigų" medis... blink.gif kaip estrela sakė kad matė tokį senukuose "money tree"...
Atsakyti
Aš tai tokio kolkas tik tris daigelius auginu
Atsakyti
Storalapis nėra reiklus augaliukas. Pas mane yra du ir per pusmetį paaugo kokį gerą sprindį. taip, kad auga tikrai gana greitai. Nereikia perlaistyti. O šiaip jokių problemų tikrai nekelia. O dauginasi labai paprastai, įkiši šakelę į žemę, o ji po kelių dienų pradeda šakneles auginti.
Atsakyti
Nors ne pažiūrėjau į tokį žurnalą tikrai laimės medis blush2.gif
Atsakyti
Ten dar parašyta: "Pagal feng šui, šis augalas skleidžia gyvybės energiją. Jo mėsingi lapai primena monetas. Pirmą kartą gali pražysti tik po 10 kruopštaus puoselėjimo metų -(nors dar niekada neesu mačius)-. Tie metai namams bus kupini laimės, sėkmės, pinigų ir sveikatos!" Bet daugiau gaila nieko nėra parašyta sad.gif
Atsakyti