Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės Nr.12

as pagal ta nuoroda susiderinau,bet man neiseina tiek daug kaitalioti spalvom,nes ir taip sunku blush-anim-cl.gif zaidziu kamuoliukais peperoni doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*zuikulis* @ 2008 09 16, 13:19)
zaidziu kamuoliukais peperoni  doh.gif



ufffff doh.gif kantrybes 4u.gif 4u.gif 4u.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(*zuikulis* @ 2008 09 16, 13:19)
as pagal ta nuoroda susiderinau,bet man neiseina tiek daug kaitalioti spalvom,nes ir taip sunku  blush-anim-cl.gif zaidziu kamuoliukais peperoni  doh.gif


darbo tikrai daug doh.gif bet rezultatas tai irgi superinis thumbup.gif sekmes su kamuoliukais, lauksim sukniuko drinks_cheers.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif o mano dryzukes jau nugara ir priekis gatavi, liko tik rankoves... bet ko tais aptingau, vakar visa diena nieko nedariau, saindien ir nelabai rankos kyla.... ne ta diena matyt g.gif o taip norisi kuo greiciau pabaigti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(loretam @ 2008 09 16, 14:00)
sveikutes  4u.gif  o mano dryzukes jau nugara ir priekis gatavi, liko tik rankoves... bet ko tais aptingau, vakar visa diena nieko nedariau, saindien ir nelabai rankos kyla.... ne ta diena matyt  g.gif o taip norisi kuo greiciau pabaigti  doh.gif



tai kad jau ne dryziuke, sprendziant pagal liniuote, ir turetu but galvoj biggrin.gif

Graziu akimirku susitinkant su mazuliu wub.gif 4u.gif
Atsakyti
Na ir as prisidesiu prie dryzuotosios bangos. Tik man truputi nedrąsu sau pradėti megzti, todel pradejau dukrytei dryzuota tunika. Mano dryžiukai va tokie gaunasi

user posted image
kaip jums atrodo ar uztenka tiek bangavimo?
Atsakyti
QUOTE(Peperoni @ 2008 09 16, 14:13)
tai kad jau ne dryziuke, sprendziant pagal liniuote, ir turetu but galvoj  biggrin.gif

Graziu akimirku susitinkant su mazuliu  wub.gif  4u.gif


lotuliukas.gif aciu aciu, bet kad nenori lyst lauk musu mazule, per slata matyt jai tokiu oru, lauks bobu vasaros lotuliukas.gif
o kas del dryzukes, tai negaliu atsispirt tokiam groziui.... vis kai kita pamatai ir tokios norisi ir va jau tokios norisi, ir is vis visokiu cia norisi kai sudeda grozybes visas 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(FasolkosMama @ 2008 09 16, 14:23)
Na ir as prisidesiu prie dryzuotosios bangos. Tik man truputi nedrąsu sau pradėti megzti, todel pradejau dukrytei dryzuota tunika. Mano dryžiukai va tokie gaunasi

user posted image
kaip jums atrodo ar uztenka tiek bangavimo?


super thumbup.gif manau tikrai uztenka, nes po to bus per didele makalyne kai padarysi daugiau bangyciu 4u.gif
Atsakyti
straipsnelis apie viena forumiete ir jos darbelius su daugybe patarimu thumbup.gif
http://gyvenimas.del...php?id=18554126
Atsakyti
QUOTE(FasolkosMama @ 2008 09 16, 14:23)
Na ir as prisidesiu prie dryzuotosios bangos. Tik man truputi nedrąsu sau pradėti megzti, todel pradejau dukrytei dryzuota tunika. Mano dryžiukai va tokie gaunasi

user posted image
kaip jums atrodo ar uztenka tiek bangavimo?

Labai gražu. thumbup.gif Ir spalvytės, ir siūliukai, ir bangelės. 4u.gif Viskas puikiai dera. Bus gražu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ooo @ 2008 09 16, 14:30)
straipsnelis apie viena forumiete ir jos darbelius su daugybe patarimu  thumbup.gif
http://gyvenimas.del...php?id=18554126



Vat as irgi norejau pasveikint i placiaja auditorija isejusia Bielra 4u.gif 4u.gif 4u.gif Apie ja ir jos darbus yra straipsnis ir Seimininkes priede Kraite bigsmile.gif


Tam paciam priede rasoma ir apie kita forumiete - velimu ir tapyba ant silko uzsiimancia Dangek - sveikinimai ir jai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Peperoni: 16 rugsėjo 2008 - 13:38
QUOTE(Peperoni @ 2008 09 16, 14:35)
Vat as irgi norejau pasveikint i placiaja auditorija isejusia Bielra  4u.gif  4u.gif  4u.gif  Apie ja ir jos darbus yra straipsnis ir Seimininkes priede Kraite  bigsmile.gif
Tam paciam priede rasoma ir apie kita forumiete - velimu ir tapyba ant silko uzsiimancia Dangek - sveikinimai ir jai  4u.gif



dideliausi sveikinimai joms abiems 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif idomu buvo paskaityti straipsni, ir kaip tik dryzukiu rastas idetas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Peperoni @ 2008 09 16, 14:35)
Vat as irgi norejau pasveikint i placiaja auditorija isejusia Bielra  4u.gif  4u.gif  4u.gif  Apie ja ir jos darbus yra straipsnis ir Seimininkes priede Kraite  bigsmile.gif
Tam paciam priede rasoma ir apie kita forumiete - velimu ir tapyba ant silko uzsiimancia Dangek - sveikinimai ir jai  4u.gif

Šaunuolės thumbup.gif wub.gif 4u.gif

FasolkosMama, wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti