Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės Nr.12

QUOTE(dovyda @ 2008 09 15, 13:48)
ai na kaaaa ten jau mes, tu pati akutes turi biggrin.gif  tavyje tik suknelini zveriiiiiiii pazadinom lotuliukas.gif kelio tagal nera drinks_cheers.gif


lotuliukas.gif Kad tas žvėrys manyje jau seniai siautėja ir seniai jam miego valandas aukoju biggrin.gif O suknelė- kartojau ir kartosiu- ypatingas rubas. Suknelė verčia pasitempti.
Atsakyti
Labukai,

sukneliu zveriu turetojos!!!!

Sedziu, vadinas, skaitau ir kazkaip LAIKAUSI nepradejus naujo projekto=sukneles, nueinu kokiu megzteliu paziuret (idejau i mezgam kartu tema)

Galvoju, gal patylesiu, nes kai tik pradedu skaityt/ziuret i pvz FasolkosMamos gerius, tai taip ir traukia ISSIMT dar neapmegztus naujus virbalus valiukus ir ATSIDET kokiai elektrinei moherinei svajonei...

O cia idejos ne pliusuojasi, jos DAUGIONASI!!!!

Ir dar bendras pomegis gavo pavadinima biggrin.gif

QUOTE(dovyda @ 2008 09 15, 13:48)
tavyje tik suknelini zveriiiiiiii pazadinom lotuliukas.gif kelio tagal nera drinks_cheers.gif


Tai as idesiu ivaizdinima user posted image nes tyras ir nekaltas pradziopje ZVERIS buna

ir Dovyda, matau, kad ziurkiaus griuvimo nuorodos reikia pirmam puslapy biggrin.gif

sukneles sukneles sukneles sukneles sukneles sukneles sukneles sukneles sukneles sukneles sukneles sukneles sukneles sukneles sukneles sukneles sukneles sukneles
Atsakyti
oi su tais dryžiais ir zigzagais. ir dar kai prisižiūrėjau fasolkos mamos mocherinukių, nu visai. sėdžiu dabar, vaikams kepures mezgu ir su savim kovoju. tiksliau kovoja du planai: sijonas rudasis ir suknelė dryžuota, o gal mocherinė. kaži ar aš nekabinsiu dryžuoto mocherinio sijono, bus trys planai viename smile.gif
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2008 09 15, 17:58)
oi su tais dryžiais ir zigzagais. ir dar kai prisižiūrėjau fasolkos mamos mocherinukių, nu visai. sėdžiu dabar, vaikams kepures mezgu ir su savim kovoju. tiksliau kovoja du planai: sijonas rudasis ir suknelė dryžuota, o gal mocherinė. kaži ar aš nekabinsiu dryžuoto mocherinio sijono, bus trys planai viename  smile.gif


Taigi puikus planas thumbup.gif
Aš suprantu kad žodžiai, neparemti nuotraukomis yra nieko verti, tačiau galiu pasakyti, kad dryžiukai-zigzagai iš mocheros atrodo labai dailiai. Svarbiausia į spalvą pataikyti (bet jau kaip aš pataikiau doh.gif ...į vasarišką spalvą žieminiam rubui biggrin.gif)
Atsakyti
QUOTE(gadget3 @ 2008 09 15, 15:12)
Labukai,

sukneliu zveriu turetojos!!!!

Sedziu, vadinas, skaitau ir kazkaip LAIKAUSI nepradejus naujo projekto=sukneles, nueinu kokiu megzteliu paziuret (idejau i mezgam kartu tema)

Galvoju, gal patylesiu, nes kai tik pradedu skaityt/ziuret i pvz FasolkosMamos gerius, tai taip ir traukia ISSIMT dar neapmegztus naujus virbalus valiukus ir ATSIDET kokiai elektrinei moherinei svajonei...

O cia idejos ne pliusuojasi, jos DAUGIONASI!!!!

Ir dar bendras pomegis gavo pavadinima biggrin.gif
Tai as idesiu ivaizdinima user posted image nes tyras ir nekaltas pradziopje ZVERIS buna

ir Dovyda, matau, kad ziurkiaus griuvimo nuorodos reikia pirmam puslapy biggrin.gif

sukneles sukneles sukneles sukneles sukneles sukneles sukneles sukneles sukneles sukneles sukneles sukneles sukneles sukneles sukneles sukneles sukneles sukneles


lotuliukas.gif sekanciuose namuciuose ziurkius BUS pirmu numeriu thumbup.gif

kol kas idedu i parasa, jei kam prireiks, GRIUKIT NESIVARZYDAMOS drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovyda: 15 rugsėjo 2008 - 17:42
mano tinginio galva lenkias pries darbstuoles..vajeeeee..
jus saunuoles! drinks_cheers.gif
Atsakyti
nepakartojamas grozis sukneliu wub.gif
FasolkosMama nuostabus darbeliai

ech, gaila, kad sukneliu nelabai galiu nesioti, tai jau ur as i tas dryzes isisukciau ax.gif
Atsakyti
fsio merginos doh.gif blogai baigisi verysad.gif
verysad.gif unsure.gif noriu tokio grozio kuriuos gamina FasolkosMama ir as tik gal kas ar viesai ar i AZ galetu paaiskinti detaliau kai pagaminti toki grozi cool.gif as jau rasteli issirinksiu, bet kaip pats mezgimo procesas vyksta? ko gero virbalai su valu turetu buti, bet kokio nr??? ir kaip su visais iliemenavimais ir platinimais. Prasau padekit rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuviukas:): 15 rugsėjo 2008 - 20:13
QUOTE(Zuviukas:) @ 2008 09 15, 20:07)
fsio merginos doh.gif  blogai baigisi  verysad.gif
verysad.gif  unsure.gif noriu tokio grozio kuriuos gamina FasolkosMama ir as tik gal kas ar viesai ar i AZ galetu paaiskinti detaliau kai pagaminti toki grozi cool.gif as jau rasteli issirinksiu, bet kaip pats mezgimo procesas vyksta? ko gero virbalai su valu turetu buti, bet kokio nr??? ir kaip su visais iliemenavimais ir platinimais. Prasau padekit  rolleyes.gif



smile.gif geriausias pagyrimas kai uzsikrecia ir kiti. As galiu papasakoti kaip viska numegzti, tik va reiketu, kad modeliuka apytiksliai aprasytum, ir tada viska nuo A iki Z ir padet galesiu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
sveikutes,as pradejau jau megst,bet manu teks ardyt,nes kazkaip per siaura atrodo,o ir dryziukus pagal rasta nezinau kaipdaryt kad butu ne vienodi,kaip jus matuojat sukneles apimti g.gif
user posted imagesdtai mano rezginio pradzia,dar turiu raudona ir juoda spalvikes,net nebzinau ka daryt
FasolkosMama kaip visada grazu thumbup.gif
mamy 24 gerai atrodo clap.gif
Atsakyti
QUOTE(*zuikulis* @ 2008 09 16, 12:28)
sveikutes,as pradejau jau megst,bet manu teks ardyt,nes kazkaip per siaura atrodo,o ir dryziukus pagal rasta nezinau kaipdaryt kad butu ne vienodi,kaip jus matuojat sukneles apimti  g.gif

sdtai mano rezginio pradzia,dar turiu raudona ir juoda spalvikes,net nebzinau ka daryt
FasolkosMama kaip visada grazu  thumbup.gif
mamy 24 gerai atrodo  clap.gif



ooo - atrodo superiskai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

papasakok, kaip idedi ta kita spalva i tarpelius? mezgi pirmyn->atgal ar zaidi kamuoliukais? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Peperoni: 16 rugsėjo 2008 - 12:07
QUOTE(*zuikulis* @ 2008 09 16, 13:28)
sveikutes,as pradejau jau megst,bet manu teks ardyt,nes kazkaip per siaura atrodo,o ir dryziukus pagal rasta nezinau kaipdaryt kad butu ne vienodi,kaip jus matuojat sukneles apimti  g.gif
user posted imagesdtai mano rezginio pradzia,dar turiu raudona ir juoda spalvikes,net nebzinau ka daryt
FasolkosMama kaip visada grazu  thumbup.gif
mamy 24 gerai atrodo  clap.gif

Dėl spalvyčių, tai pabandyk paderinti pagal šitą nuorodą, pasižiūrėsi, kaip tau atrodo gražiau(jau buvau įdėjusi):
http://www.kissyours...tripe_maker.php
Atsakyti