Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės Nr.12

mergaites o su virbalais kaip tuos zigzagus padarom? as jau isivaizduoja kazkokia dryze be rankoviu ir tokia iki keliu. kaip sarafana, gal kuri uzmatet toki modelika?
Atsakyti
Sveikos,
as dar viena mirstanti gulbe del dryziukes. mintyse delioju spalvu kokiu noriu, bet dar tik mintyse... g.gif
Noriu paklaust, kaip jus manot, jei megzciau dryziuke virbalais, ne mochera, o kokiu nors kietesniu sunkesniu siuliuku, ar tada reikia tokiai suknelei pamusalo? Ir siaip ir taip galvoju, kazin be pamusalo, ar paskui prie pedkelniu nesikabins ir nekils i virsu einant, jei nebus pamusalo g.gif Kokia jusu nuomone siuo klausimu?
Atsakyti
Turiu suknelę pirktą montone-100procentų vilna.Nėra jokio pamušalo,sėkmingai nešioju antrus metus,nekimba prie pėdkelnių ir tikrai nelipa į viršų.Tiesa,ji siaura.Jeigu būtų platesnė,gal būtų kitaip g.gif
Atsakyti
Sveikutes
as vat ir galvoju sau-kodel man nesiuncia i pasta sitos temos prenumeratos...ogi jau nauja sukneliuotoju tema atidaryta
nebespejau ne pradet anoj savo suknikes...bandysim sitoj, bet pagal tempus panasu kad vel nespesiu su jusu tempais

QUOTE(FasolkosMama @ 2008 09 14, 12:36)

Užtrukai apie savaite, labai jau norėjau kuo greičiau pasipuošti trumpa suknute.

Turiu numezgus dar viena, bet pasigirsiu kai savininkė pamatys ir leidimą duos paviešinti  cool.gif
Mano namuose suknelių manija  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif , jaučiu dabar imsiuos naujų dryžuotų modeliukų  bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif

ojeje kas per grozis
apsipavydejau thumbup.gif
Atsakyti
Labas rytas, mezgančioms, neriančioms ir dar tik svajojančioms smile.gif
Aš jau buvau nutarusi, kad megztos- nertos suknelės man netinka, bet kai prisižiūri tiek grožybių wub.gif ir savom rankom pagamintų ir kataloginių, tai toks noras pabandyti dar kartą sukyla... jaučiu kokį sarafaniuką dryžuotuką reiks gaminti... g.gif
o čia dar aptikau senuose savo kloduose, ne Missoni, bet vistiek dryželiai, ir modeliukas neblogas, sakyčiau. matyt būsiu radusi kokiam rusiškam puslapy, bet dabar nepamenu kokiam...
user posted imageuser posted image
Atsakyti
Katuks, oho ploja.gif Ir modeliukas, ir MODELIS, t.y. manekenė smile.gif nuostabūs- taip subltilu, stilius išlaikytas ir pačiai labai tinka. Ten vašelis, beje?
Atsakyti
QUOTE(Roza_Liuksemburg @ 2008 09 15, 11:28)
Katuks, oho  ploja.gif Ir modeliukas, ir MODELIS, t.y. manekenė smile.gif nuostabūs- taip subltilu, stilius išlaikytas ir pačiai labai tinka. Ten vašelis, beje?

vašelis tai taip..... bet čia ne aš
kažkur dar turiu daugiau šitos suknelės nuotraukų, bet reikia kompaktus kuisti... jei labai kam reiks tai pasistengsiu...
Atsakyti
4u.gif Nu dekui mergaites uz pagyras, labai malonu, kad ne tik man patinka tai ka sukuriu ax.gif ax.gif ax.gif
O va siandien sita mano suknele iskeliavo is namu ir tikiuosi naujai seimininkei ji patiks ax.gif
user posted image
Atsakyti
Jau pasvaigau moheriukų temoj,bet pasvaigsiu dar ir čia- FasolkosMama wub.gif (ir griūvantis žiurkinas dar...kokius tris kartus biggrin.gif )
Atsakyti
Fasolkos mama, išlepinsim mes tave smile.gif Bet kitaip neįmanoma- nuostabu, išbaigtas modeliukas (ir ant modelio labai gražiai atrodo). Nauja šeimininkė matyt iki ausų patenkinta rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(FasolkosMama @ 2008 09 15, 11:55)
4u.gif  Nu dekui mergaites uz pagyras, labai malonu, kad ne tik man patinka tai ka sukuriu  ax.gif  ax.gif  ax.gif
O va siandien sita mano suknele iskeliavo is namu ir tikiuosi naujai seimininkei ji patiks  ax.gif
user posted image

eik tu sau.... thumbup.gif
Atsakyti
fasolkos mama , te tau balioniux ir cia 4u.gif bais grazuuuuuuuuuuuu wub.gif
Papildyta:
QUOTE(mamy 24 @ 2008 09 14, 14:26)
na mezgejėlės šaunuolėlės kaip gražu čia pas jus net galva svaigsta nuo visų grožių, o iš pavydo net širdis stoja, nes laiko stoka neleidžia pasigaminti tokių grožių, bet jeigu priimsit ir aš noriu pasirodyti, mano nėrinys, sarafanas- tunika, praktiška žiema namuose nes iš vilnonių siūlų, na tik atleiskit jeigu munikienė nelabai estetiška blush2.gif  ax.gif
user posted image


mamy 24 mirksiukas.gif labai daili ir manau praktiska tunikute wub.gif thumbup.gif Matau nesnaudi, vienoj temoj megztukas sumestukas, dabar dar ir tunika doh.gif gaudyk balioncika 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Shangri La @ 2008 09 14, 16:29)
Oi mergaitės, užsikrėčiau ir aš dryžuotlige. Jau apsirūpinau siūlais- mochera (ačiū Dovydai ir Gadget3 už padrąsinimą wink.gif) visai ne rudeniškų ir ne žiemiškų spalvų- kelių atspalvių žydros ir baltos spalvos. Kažkaip tokia nuotaika pakyli, visai nesinori tamsių ar blankių atspalvių.
Taigi, neriu mochera vašeliu. Atrodo bendraminčių nebus, visos mezga smile.gif

Fasolkos mama- ir suknelė, ir modelis verti didžiausių pagyrų!


ai na kaaaa ten jau mes, tu pati akutes turi biggrin.gif tavyje tik suknelini zveriiiiiiii pazadinom lotuliukas.gif kelio tagal nera drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovyda: 15 rugsėjo 2008 - 12:48