Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės Nr.12

QUOTE(FasolkosMama @ 2008 09 14, 12:36)
Sveikos mergaitės, senai čia buvau, o kiek naujienų pas jus, kiek naujų idėjų. Tai kaip dabar suprantu nauja dryžuota banga prasidėjo  bigsmile.gif

na bet gal labai nesumaišysiu visko, labai jau maga pasigirti nauju darbeliu  blush2.gif


Užtrukai apie savaite, labai jau norėjau kuo greičiau pasipuošti trumpa suknute.

Turiu numezgus dar viena, bet pasigirsiu kai savininkė pamatys ir leidimą duos paviešinti  cool.gif
Mano namuose suknelių manija  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif , jaučiu dabar imsiuos naujų dryžuotų modeliukų  bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif

Nu nerealiai gražu wub.gif
Atsakyti
Oi mergaitės, užsikrėčiau ir aš dryžuotlige. Jau apsirūpinau siūlais- mochera (ačiū Dovydai ir Gadget3 už padrąsinimą wink.gif) visai ne rudeniškų ir ne žiemiškų spalvų- kelių atspalvių žydros ir baltos spalvos. Kažkaip tokia nuotaika pakyli, visai nesinori tamsių ar blankių atspalvių.
Taigi, neriu mochera vašeliu. Atrodo bendraminčių nebus, visos mezga smile.gif

Fasolkos mama- ir suknelė, ir modelis verti didžiausių pagyrų!
Atsakyti
QUOTE(Shangri La @ 2008 09 14, 15:29)
Oi mergaitės, užsikrėčiau ir aš dryžuotlige. Jau apsirūpinau siūlais- mochera (ačiū Dovydai ir Gadget3 už padrąsinimą wink.gif) visai ne rudeniškų ir ne žiemiškų spalvų- kelių atspalvių žydros ir baltos spalvos. Kažkaip tokia nuotaika pakyli, visai nesinori tamsių ar blankių atspalvių.
Taigi, neriu mochera vašeliu. Atrodo bendraminčių nebus, visos mezga smile.gif

Fasolkos mama- ir suknelė, ir modelis verti didžiausių pagyrų!


mastau.gif na, as is pradziu bandziau nerti, bet, kad man tie dryzeliai is moheros visai nesiziurejo schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2008 09 14, 16:39)
mastau.gif na, as is pradziu bandziau nerti, bet, kad man tie dryzeliai is moheros visai nesiziurejo  schmoll.gif


O man žiūrisi smile.gif Gal nuo rašto priklauso? (Bėda ta, kad virbalais veik nieko nemoku, sukuosi vien su vašeliu). Galutinį rezultatą turėsiu gal po kokių dviejų savaičių, iki to laiko rodyt bijau, bo esu prietaringa biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
registruojuos naujoj temoj su savo senike suknike vis dar doh.gif
o jūs čia ir grožių-dryžių pridėjusios wub.gif wub.gif wub.gif

FasolkosMama, super suknelė, kaip ir kitos tavo wub.gif wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Fasolkos mama, viena nespėjau atsigrožėt, tai dabar tokią fantastinę seksi suknelę įdėjai, kad va kas darosi bigsmile.gif bigsmile.gif ir dar ta pelė turi griūti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aruna: 14 rugsėjo 2008 - 17:56
QUOTE(FasolkosMama @ 2008 09 14, 11:36)
Sveikos mergaitės, senai čia buvau, o kiek naujienų pas jus, kiek naujų idėjų. Tai kaip dabar suprantu nauja dryžuota banga prasidėjo  bigsmile.gif

na bet gal labai nesumaišysiu visko, labai jau maga pasigirti nauju darbeliu  blush2.gif

user posted image

Užtrukai apie savaite, labai jau norėjau kuo greičiau pasipuošti trumpa suknute.

Turiu numezgus dar viena, bet pasigirsiu kai savininkė pamatys ir leidimą duos paviešinti  cool.gif
Mano namuose suknelių manija  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif , jaučiu dabar imsiuos naujų dryžuotų modeliukų  bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif

liuks suknike, figurike ir tempai...

QUOTE(mamy 24 @ 2008 09 14, 13:26)
na mezgejėlės šaunuolėlės kaip gražu čia pas jus net galva svaigsta nuo visų grožių, o iš pavydo net širdis stoja, nes laiko stoka neleidžia pasigaminti tokių grožių, bet jeigu priimsit ir aš noriu pasirodyti, mano nėrinys, sarafanas- tunika, praktiška žiema namuose nes iš vilnonių siūlų, na tik atleiskit jeigu munikienė nelabai estetiška blush2.gif  ax.gif
user posted image

tunika irgi nepriekaistinga thumbup.gif

QUOTE(Shangri La @ 2008 09 14, 16:16)
O man žiūrisi smile.gif Gal nuo rašto priklauso? (Bėda ta, kad virbalais veik nieko nemoku, sukuosi vien su vašeliu). Galutinį rezultatą turėsiu gal po kokių dviejų savaičių, iki to laiko rodyt bijau, bo esu prietaringa biggrin.gif

o koks gi prietaras yra? net nezinau
Atsakyti
QUOTE(Akire3 @ 2008 09 14, 19:05)
o koks gi prietaras yra? net nezinau


Na čia mano asmeninis prietaras biggrin.gif prašau nesijuokti biggrin.gif
Nemėgstu rodyti iki galo nepadaryto darbo, nes kaip taisyklė viskas pradeda eiti velniop. Jau buvo ne kartą, dabar pasimokiau ir slapukauju iki pabaigos.
Atsakyti
QUOTE(Shangri La @ 2008 09 14, 18:11)
Na čia mano asmeninis prietaras biggrin.gif prašau nesijuokti biggrin.gif
Nemėgstu rodyti iki galo nepadaryto darbo, nes kaip taisyklė viskas pradeda eiti velniop. Jau buvo ne kartą, dabar pasimokiau ir slapukauju iki pabaigos.

aaaaaaa, jei asmeninis tai nieko tokio, lauksim finalinio rezultato...as jau maniau kad ir man ko saugotis reik. as kai rodau nepabaigta, tai patarimu prasau ir man tik i nauda iseina...kiekvienam savo smile.gif
Atsakyti
oi si rudeneli tia dryzukiu manau sociai bus thumbup.gif taip linksma bus pamatyti panasia i sitas visas dryzukes, bet visos jos superines thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(FasolkosMama @ 2008 09 14, 12:36)
Sveikos mergaitės, senai čia buvau, o kiek naujienų pas jus, kiek naujų idėjų. Tai kaip dabar suprantu nauja dryžuota banga prasidėjo  bigsmile.gif

na bet gal labai nesumaišysiu visko, labai jau maga pasigirti nauju darbeliu  blush2.gif

user posted image

Užtrukai apie savaite, labai jau norėjau kuo greičiau pasipuošti trumpa suknute.

Turiu numezgus dar viena, bet pasigirsiu kai savininkė pamatys ir leidimą duos paviešinti  cool.gif
Mano namuose suknelių manija  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif , jaučiu dabar imsiuos naujų dryžuotų modeliukų  bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif


jetau pamaciau ir galvoju, kad labai graziai dukra papuosei... bet paskaitau dar karta... ir suprantu, kad cia pati mezgejele tokia jauna ir daili... 4u.gif uztai balionelis ir tik didziausi pagyrimai. Turbut fasolka jau kiek didesne, kad per savaite gavosi toks grozis... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(loretam @ 2008 09 14, 19:50)
oi si rudeneli tia dryzukiu manau sociai bus  thumbup.gif  taip linksma bus pamatyti panasia i sitas visas dryzukes, bet visos jos superines  thumbup.gif


Man panaši mintis jau buvo- jeigu matysiu kur nors dryžuotukę a la Missoni, bus nemaža tikimybė kad ji priklauso šiam šauniam klubui smile.gif
Atsakyti