Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės Nr.12

QUOTE(FasolkosMama @ 2008 10 02, 14:47)
Rasto pradzia kitoje vietoje istiesina soniukus, jie ne tokie banguoti gaunasi, (Perskaicius jusu zinute is smalsumo pati isbandziau, daugiausia privargau kol schemute radau, bet uzsispyrimas laimejo). Bangavimas sonuose tai gausis labai super, kai bangose pasisleps siules, bet o kaip daryti su rankoviu istatymais????  Neisbanguos sakote ten viskas???? blush2.gif  blush2.gif,

nu nežinau g.gif matyt ne viską apgalvojau blush2.gif
bet žiūrint į originalą, lyg tai ir normaliai, kai kraštelis prisimezga
user posted image
arba galimas toks variantas, kaip Vorobey iš Osinkos
user posted image

Žodžiu dabar yra didelis azartas apėmęs megzti, o kai prieisiu rankoves, ką nors sugalvosiu. galų gale juk rankovėms kažkiek reikia nuleisti akių, tai nuleisiu kaip tik tiek, kad gautųsi per motyvo vidury, kur nebesibanguoja mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katuks: 02 spalio 2008 - 13:56
nu zinokit vsio................ lotuliukas.gif esu visiskas ligonis ir tai pripazistu viesai... blush2.gif biggrin.gif

as jau turiu siulus sitai suknelei ! biggrin.gif


user posted image



nu uzsvilo viena vieta juodai lotuliukas.gif ShangiLa - aciu uz virusa biggrin.gif

beprote iki paskutinio... biggrin.gif doh.gif nusipirkau ta angora.... biggrin.gif jinai vadinas Andora Angora, turkiski, 68% angora, 32% acylic, 100g - 650m. Tik deja su spalvytem tai .... verysad.gif labai norejau pilkos, bet deja teko tenkintis juoda... verysad.gif siek tiek siurkstesnis siulas, nei tos rozines ir pukelis gal kiek didesnis... g.gif zodziu velgi bus eksperimentas... ax.gif


ir biski off topic:
va is tokiu mielybiu ta angora gaminama pasirodo...
user posted image
aisku ant dusios man nuo to nepalengvejo... ax.gif blush2.gif




ShangriLa
- o tu gal turi aiskesnes jos schemas? g.gif nes tos, kurias turiu as - pasirodo labai mazos - nelabai ten ka eina imatyt.... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Peperoni: 02 spalio 2008 - 14:08
QUOTE(katuks @ 2008 10 01, 16:26)
niu ir vėl grožybės  wub.gif
o aš va pasirodau kas gaunasi ir einu ardyti ax.gif  nes gaunasi blogai: per mažai akių ir pilkasis siūlas lyg ir per storas... gal bandysiu storesniais virbalais  g.gif
o kaip spalvos?
user posted image



spalvos labai grazios.... svelnios, siltos, mielos... 4u.gif
o gal galima rasteli gauti, please ax.gif 4u.gif blush2.gif
as ir tokios noreciau tongue.gif bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
Peperoni, na tu ir greita thumbup.gif
Žinok, shemų neturiu nei vienos, reikės osinkoj pasiknisti, nukosėjau iš čia http://club.osinka.ru/topic-39102

Aš siūlų tik šeštadienį važiuosi. Bet noriu pastelinių žutbūt (nes visi rubai juodi ar ryškūs, reikia ir kažko šnelnesnio).
Aha, kaip suprantu ten pagrindinė dalis yra megzta virbalais? g.gif Kadangi aš su virbalais ne itin draujauju, tai planuoju viską nerti- yra panašus nerimo raštelis, reikės pasiknaisioti. Aš nemoku visko daryti pagal shemą, tai darau pagal motyvus smile.gif Galutinis rezultatas gali labai skirtis nuo pradinio smile.gif
Žodžiu, manau kad šis modelis gali būti ir ne tik vasarai skirtas. Praskaidrinsim šaltąjį sezoną rolleyes.gif
Papildyta:
(O triušis kokia mielybė biggrin.gif)
Atsakyti
tu nepatikesi - bet jinai visa megzta virbalais blink.gif

va nuo cia pas mane tolyn paversk: http://picasaweb.goo...775481461993154


oj - Osinkoj ten didesnes tos scemos - aciukas 4u.gif - einu graibyt thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Peperoni: 02 spalio 2008 - 14:20
Shangri La, čia visa suknelė yra megzta virbalais.. mirksiukas.gif Aš jau kokius 2 metus varvinu seilę į ją bežiūrėdama, bet...
Atsakyti
Niekis, mes lengvų kelių neieškom irnesakyk.gif Darysiu variantą vašelių smile.gif Nes labai jau man šis lengvas romantiškas siluetas patinka.
Atsakyti
QUOTE(Labanga @ 2008 10 02, 16:05)
spalvos labai grazios.... svelnios, siltos, mielos...  4u.gif
o gal galima rasteli gauti, please  ax.gif  4u.gif  blush2.gif
as ir tokios noreciau  tongue.gif  bigsmile.gif  wub.gif

schema buvo skelbta šitoj temoj...
čia http://www.supermama...?...2079&st=204
tik galima žaisti su akių skaičiumi, aš pvz, ėmiau tuose smaigaliukuose ne po 7 iki 3-jų akių sumezgimo ir po jo, bet po 6. ax.gif

blink.gif a kas nors pastebėjo kad jau 50 puslapis???
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katuks: 02 spalio 2008 - 14:44
Ir aš labai noriu pasveikint Gadget su dukrytės gimimu
user posted image

Katuks, labai fainos tavo bangelės 4u.gif
Atsakyti
As irgi mezgu is angoros ir su spalvom ne kas irgi issirinkau juoda
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti