Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės Nr.12

user posted image
Oi merginos, kiek grozybiu cia pridejot wub.gif wub.gif wub.gif
Gaila, dar nesu tokiu dryziu mezgusi, tai net neisivaizduoju ar sugebeciau, ar labai sunkus rastas mezgant virbalais?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nuosirdi: 13 rugsėjo 2008 - 20:59
man atrodo sia ziema daug dryziu vaikscios biggrin.gif
Atsakyti
sveikutes.ohohohohohhohohhoho kiek grozybiu kiek sukneliu kiek dryzeliu oi oi oi clap_1.gif clap_1.gif clap_1.gif
Atsakyti
taigi taigi....matau dryzes neisvengt wub.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Tikiuosi, jog tokios dryzes dar nebuvo
user posted image
Atsakyti
Sveikos mergaitės, senai čia buvau, o kiek naujienų pas jus, kiek naujų idėjų. Tai kaip dabar suprantu nauja dryžuota banga prasidėjo bigsmile.gif

na bet gal labai nesumaišysiu visko, labai jau maga pasigirti nauju darbeliu blush2.gif

user posted image

Užtrukai apie savaite, labai jau norėjau kuo greičiau pasipuošti trumpa suknute.

Turiu numezgus dar viena, bet pasigirsiu kai savininkė pamatys ir leidimą duos paviešinti cool.gif
Mano namuose suknelių manija lotuliukas.gif lotuliukas.gif , jaučiu dabar imsiuos naujų dryžuotų modeliukų bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Nu žiauriai graži wub.gif
O dar per savaitę.... nerealu blink.gif
Atsakyti
QUOTE(FasolkosMama @ 2008 09 14, 12:36)
Sveikos mergaitės, senai čia buvau, o kiek naujienų pas jus, kiek naujų idėjų. Tai

Jau gyriau anoj temoj, bet tokia suknute numegzt per savaite bigsmile.gif kazkas nerealaus, labai grazi mini suknute wub.gif
Atsakyti
ohmy.gif kiek visko daaaaug ir linksmai bigsmile.gif

miniukė wub.gif
Atsakyti
na mezgejėlės šaunuolėlės kaip gražu čia pas jus net galva svaigsta nuo visų grožių, o iš pavydo net širdis stoja, nes laiko stoka neleidžia pasigaminti tokių grožių, bet jeigu priimsit ir aš noriu pasirodyti, mano nėrinys, sarafanas- tunika, praktiška žiema namuose nes iš vilnonių siūlų, na tik atleiskit jeigu munikienė nelabai estetiška blush2.gif ax.gif
user posted image
Atsakyti
Sveikos wub.gif bangeles ir mane veda is proto! pagal virsutinirasteli http://public.fotki....i/bangeles.html mezgu sijonuka is plonos moheros, gaunasi va taip http://public.fotki....i/spa53819.html ax.gif
Atsakyti
FasolkosMama, tu pavarai... Greitai, tvarkingai, gražiai - nuostabus kūrinukas !
Atsakyti