Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės Nr.12

QUOTE(AveM @ 2008 10 01, 22:50)
As cia uzsukau visai neseniai,bet tikrai tos kurios su dryziukais labai siltai bendrauja 4u.gif


nono.gif , na ne tik tos kurios su dryžiukais, mes čia visos labai gražiai ir šiltai bendraujam.. rolleyes.gif

Gražios dienos visoms! 4u.gif
Atsakyti
Ačiuks visoms aciuks.gif Taip ir tęsiu. patiko mintis dėl pilko švarkelio blush2.gif
tik man ar taip atrodo, ar aš čia iš nekantrumo taip nelygiai mezgu g.gif o gal čia dėl tų užmetimų taip gaunasi? na, apsimesiu kad taip reikia blush2.gif

šaindien jau nebemegziu, turiu daug darbo. sėkmės besidarbuojančioms.

išduosiu paslaptį: dukros pas mane dvi doh.gif taip kad laukia iiiilgas mezgimas
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2008 10 02, 11:02)
nono.gif , na ne tik tos kurios su dryžiukais, mes čia visos labai gražiai ir šiltai bendraujam..  rolleyes.gif

Gražios dienos visoms!  4u.gif

drinks_cheers.gif Tikrai draugut, ne visos besidryžiukinančios, bet visos sukneliautojos linksmai ir nuoširdžiai bendrauja mirksiukas.gif

qqte - kurioj stadijoj tavasis pilkiukės variantas? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(nuosirdi @ 2008 10 01, 18:18)
Sveikinam tapus MAMYTE wub.gif
user posted image





prisedu prie kuo nuosirdziausiu sveikinimu tamus mamyte 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikinu ir as mamyte su gimuse dukryte 4u.gif 4u.gif 4u.gif .Pavydziu mamytem, biggrin.gif kurios turi dukrytes, o mas mane bernai (kazkam bus zentai).
Atsakyti
QUOTE(mileta4 @ 2008 10 02, 10:28)
Sveikinu ir as mamyte su gimuse dukryte 4u.gif  4u.gif  4u.gif .Pavydziu mamytem,  biggrin.gif kurios turi dukrytes, o mas mane bernai (kazkam bus zentai).


Vieną galėčiau prigriebti saviškei.. thumbup.gif
Atsakyti
Vieną galėčiau prigriebti saviškei..

Gerai viena rezervuosiu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(angulyte @ 2008 10 02, 11:06)
qqte - kurioj stadijoj tavasis pilkiukės variantas?  mirksiukas.gif

nugi nuneriau juosmens juostele ir sijonuka rezgu bet dar labai nedaug to sijonuko, kelios eilutes
vakare pafotkinsiu kas gaunasi :)as kol kas patenkinta kad emiausi su plonesniu siuliuku
Atsakyti
QUOTE(DEIVINA @ 2008 10 02, 11:57)
user posted image
sis variantas daug geriau zurisi wub.gif

katuks labai fainai atrodo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mileta4 @ 2008 10 02, 12:40)
Vieną galėčiau prigriebti saviškei..

Gerai viena rezervuosiu bigsmile.gif


4u.gif Labas rytas visom cia apsilankiusiom,na o kita suneli galieciau as priglaust mirksiukas.gif
Atsakyti
Busiu visai ne į temą su vasariniu modeliu, bet seniai padėjau akį į šitą nuostabybę :
user posted image

Vat galvoju, jeigu ne balta...o gal ir balta? Tik iš plonos vilnos? Ar man patikusios mocheros? A? Gal bus daugiau susigundžiusių? Man labai šis romantiškas fasonas patinka wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Shangri La @ 2008 10 02, 12:18)
Busiu visai ne į temą su vasariniu modeliu, bet seniai padėjau akį į šitą nuostabybę :
user posted image

Vat galvoju, jeigu ne balta...o gal ir balta? Tik iš plonos vilnos? Ar man patikusios mocheros? A? Gal bus daugiau susigundžiusių? Man labai šis romantiškas fasonas patinka  wub.gif



aha - sitas modeliukas nerealiai grazus... wub.gif neseniai mezgiau kepuryte savo mazajai is triusio angoros - tai va is tokiu siulu isivaizduoju ja... tokia plonyte, minkstuciuke, svelnuciuke su mazu pukeliu........ wub.gif


nu va vel penas vaizduotei... doh.gif jau prisisvaigau... blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Peperoni: 02 spalio 2008 - 11:52