Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės Nr.12

As tai jau dabar pasimeciau,kaip tam anegdote apie bezdzione"nezinau i kuria puse eiti ir protinga ir grazi",tai ir as dabar ir tokios suknutes noriu ir tokios.Na tikiuosi ziema bus ilga ir gili iki pavasario prisimegziu visokiu
Atsakyti
4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Gavau toki fajjjna fajjna Dovydos laiskiuka ir atejau i tema, o cia tiek sveikinimu, ir visi tokie grazus, ir ... ir... ir... Retas momentas - man truksta zodziu. Tik liejasi tokios TEIGIAMOS emocijos grynu pavidalu. Sakyciau, link dryzumo jos rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif

sukneles sukneles sukneles sukneles sukneles sukneles sukneles


Aciu jums, kad esat butent tokios.
Atsakyti
As cia uzsukau visai neseniai,bet tikrai tos kurios su dryziukais labai siltai bendrauja 4u.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif Žinok, ir aš turiu panašią idėją... o vat kaip gausis, tai jau čia kitas klausimas. Tikiuosi, tos idėjos ne vienodos lotuliukas.gif


QUOTE(Zuviukas:) @ 2008 10 01, 23:13)
turiu tokia "crazzy" ideja del suknytes - tikiuosi kad gausis ne prasciau nei as isivaizduoju biggrin.gif o del rastelio dar visiskai galutinai neapsisprendziau

lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Visus isleidau,likau viena galesiu ramiai pamegzti.
Geros dienos visoms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2008 10 02, 08:22)
Labas rytas 4u.gif
Visus isleidau,likau viena galesiu ramiai pamegzti.
Geros dienos visoms 4u.gif


gero mezgadienio
mano mezginys guli rankinuke bet kazkaip nedristu darbe isitraukti, o jau taip knieti knieti lotuliukas.gif
Atsakyti
Priminei apie darba,dar ankstesneje darbuoveteje tikrai turedavau laiko pamegzti,o tuo labiau kad ir virsininke mezgini atsinesdavo i darba ir viena syki pamate mane mezgancia israse velniu,na toks siutas sueme,nieko nesakiau,bet galvojau darba susitvarkau priekaistu neturi,bet...
Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2008 10 01, 22:08)
Grazios spalvos gaunasi,bet as irgi paziurejau,o kaip krastas gal jam susiuvimui kokiu akiu isvirksciu pora deti g.gif

Papildyta:
QUOTE(FasolkosMama @ 2008 10 01, 22:57)
GADGET3, didziausi sveikinimai  4u.gif
spalvytes labai graziai dera, o soniuku ilinkimus gal issprestu jei rasta pradeti nuo dantelio vidurio

dėl kraštelio nesijaudinu. išvirškščios akys labai jau išryškintų siūlę, pradėjimas kitoje vietoje nieko nepakeistų, nes pats raštas banguojasi, banguotųsi ir toliau. kaip ir minėjau, kitą dalį pradėsiu megzti nuo kito motyvo ir susisiūs banga į bangą, o jei gražiai gausis, tai net ir nesimatys ax.gif na bent jau aš taip galvoju mirksiukas.gif
va kas gaunasi šiandien. pakeičiau truputį spalvų išsidėstymą, kaip manot?
user posted image
a kaip apversti foto? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katuks: 02 spalio 2008 - 09:35
QUOTE(katuks @ 2008 10 02, 10:32)
Papildyta:

dėl kraštelio nesijaudinu. išvirškščios akys labai jau išryškintų siūlę, pradėjimas kitoje vietoje nieko nepakeistų, nes pats raštas banguojasi, banguotųsi ir toliau. kaip ir minėjau, kitą dalį pradėsiu megzti nuo kito motyvo ir susisiūs banga į bangą, o jei gražiai gausis, tai net ir nesimatys ax.gif  na bent jau aš taip galvoju mirksiukas.gif
va kas gaunasi šiandien. pakeičiau truputį spalvų išsidėstymą, kaip manot?

a kaip apversti foto? g.gif



man siandienos variantas grazesnis wub.gif labiau issiryskina tos bangeles thumbup.gif



---

Fotki.com bandyk apverst - ten turetu but tokia funkcija... tada cia automatiskai apsivers...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Peperoni: 02 spalio 2008 - 09:37
pritariu. antras variantas tikrai geresnis ir spalvos ir dryžiukai. čia jau missoniška
Atsakyti
user posted image
sis variantas daug geriau zurisi wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DEIVINA: 02 spalio 2008 - 09:58
Kadangi aš nieko virbaluose nesuprantu, man Katuks mezginys labai gražiai atrodo- ir spalvos, ir bangelės smile.gif
Atsakyti