Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės Nr.12

QUOTE(qqte @ 2008 10 01, 17:28)
spalvos tai liuksiskos tik vat man idomu o tai tas krastukas toks nelygus ir bus?kaip tada susiut reiks  g.gif

tai vat ir aš galvojau gal megzti ratu, bet kaip suprantu, reikia kitą dalį pradėti vienu motyvu aukščiau, ar į šoną ir tiek. banga į bangą susisiūs. aš čia truputį ne taip susiskaičiavau akis. reikia daryti tris tokius smailus motyvus, ir vienoj dalį baigiasi tokiu "burbulu", o kitoj dalį prasideda "smaigaliu" ir turėtų gautis.
Atsakyti
QUOTE(gadget3 @ 2008 10 01, 06:56)
Turiu dukra biggrin.gif

Sveikinam tapus MAMYTE wub.gif
user posted image
Atsakyti
Sveikinimai didžiausi gadget. Smagu dukrą turėt, kiek suknelių galima primegzt wub.gif

O aš dabar, kol numegzsiu megztinio rankoves, vis galvoju dryžuotą virbalais ar kabliuku kabint. O dar užtikau ebay virbalus su 120 cm valu, kol kas pasirinkimas linksta link virbalų, niu nežinau kaip man susivaidens, kai reiks pradėti........
Atsakyti
Zuviuk aš tai laukiu pašalpos, kad galečiau siūliukus nusipirkti - ko tai šį mėnesį išsileidau labai blush2.gif Tai manau, kad po 2 sav. ir aš startuosiu, kaip tik iki to laiko mažei megztinuką baigsiu.
O tu jau raštelį turi?
Aš kaip ir vieną turiu, bet gal reikės dar paieškoti...

QUOTE(Zuviukas:) @ 2008 10 01, 10:20)
pritariu visos pagyroms tai nerealaus grozio suknelei. ir spalva ir koto verciati ir modelis labai grazus wub.gif

Zuvele,
norejau paklausti kaip sekasi su siuliukais? as virbaliukus turiu, osiuliukus jau kita savaite irgi turesiu. Tai manau po 2 savaiciu tikrai startuosiu. su mucheriuke - sokoladuke  blush2.gif  cool.gif

Atsakyti
Grazios spalvos gaunasi,bet as irgi paziurejau,o kaip krastas gal jam susiuvimui kokiu akiu isvirksciu pora deti g.gif
Atsakyti
GADGET3 Sveikinu sulaukus didžiausio stebūklėlio-Dukrytės wub.gif 2.gif

user posted image
Atsakyti
GADGET3, didziausi sveikinimai 4u.gif




QUOTE(katuks @ 2008 10 01, 16:26)
niu ir vėl grožybės  wub.gif
o aš va pasirodau kas gaunasi ir einu ardyti ax.gif  nes gaunasi blogai: per mažai akių ir pilkasis siūlas lyg ir per storas... gal bandysiu storesniais virbalais  g.gif
o kaip spalvos?



spalvytes labai graziai dera, o soniuku ilinkimus gal issprestu jei rasta pradeti nuo dantelio vidurio

user posted image
Atsakyti
na naujiena, tai naujiena! wub.gif GADGET - mamyte!!! thumbup.gif

o visoms mergaitems besidryzuojancioms kantrybes begalines drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovyda: 01 spalio 2008 - 21:52
QUOTE(katuks @ 2008 10 01, 16:26)
niu ir vėl grožybės  wub.gif
o aš va pasirodau kas gaunasi ir einu ardyti ax.gif  nes gaunasi blogai: per mažai akių ir pilkasis siūlas lyg ir per storas... gal bandysiu storesniais virbalais  g.gif
o kaip spalvos?
user posted image


o spalvos wub.gif tikrai nereikia nieko prideti, nors pries tai norejau siulyti kokia tamsiai ruda, bet dabar tikrai sakau, kad nieko cia netruksta
prie sarafaniuko dar svarkiuka pilka visa ir liux thumbup.gif

Gadget SVEIKINU! smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuviukas:): 01 spalio 2008 - 21:54
as ir dryzuoju matyt is pavydo, tik ne suknele lotuliukas.gif
Atsakyti
Na man iki dryziu dar toli,nes pradejau megzti juoda suknute,dar jai truksta truputelio nugaros ir rankoviu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Žuvelė @ 2008 10 01, 21:02)
Zuviuk aš tai laukiu pašalpos, kad galečiau siūliukus nusipirkti - ko tai šį mėnesį išsileidau labai  blush2.gif Tai manau, kad po 2 sav. ir aš startuosiu, kaip tik iki to laiko mažei megztinuką baigsiu.
O tu jau raštelį turi?
Aš kaip ir vieną turiu, bet gal reikės dar paieškoti...


turiu tokia "crazzy" ideja del suknytes - tikiuosi kad gausis ne prasciau nei as isivaizduoju biggrin.gif o del rastelio dar visiskai galutinai neapsisprendziau
Atsakyti