Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės Nr.12

Gadget3 dideliausi sveikinimai-rtamaus miegelio ir sveikatytės jums abiems 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo netikėtai: 01 spalio 2008 - 13:00
QUOTE
mano spalvytės tokios

Man tai trūksta dar vienos spalvytės verysad.gif
Ir dar nesu tikra dėl pagrindo - biškelį kanda siūlai, bijau, kad nenešios vaikas schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(driftas @ 2008 10 01, 15:01)
Man tai trūksta dar vienos spalvytės  verysad.gif
Ir dar nesu tikra dėl pagrindo - biškelį kanda siūlai, bijau, kad nenešios vaikas  schmoll.gif

o kokie siūlai? vistiek gi ant nuogo kūnelio nesirengs, tai gal nekąs.
maniškiai tai labai švelnutis akrilas, o tie pilki pusiau medvilnė su akrilu, irgi labai minkšti. bet bijau kad akrilas labai išsitampys, o dėl spalvų irgi abejoju, nes visos gana šviesios, neišsiskirs raštas ax.gif taip kad dar neaišku, ar pradėjusi darbą jį ir pratęsiu g.gif
Atsakyti
As vakar savo suknute mezgiau iki triju nakties,cia su jumis kai pabunu tai toks azartas pagauna
Atsakyti
AveM- pratinkis, mezgimas reikalauja aukų biggrin.gif Ar suknelių žveris, kaip buvo pavadinta temos pradžioje biggrin.gif
Mano visi rankdarbiai naktiniai- nes dieną daugiausią ką leidžia mano judri pupa- brukštelėti pora eilučių kompe ar kažką nufotografuoti...bet apie nerimą negali būti ne kalbos, tik vėlai vakare ar naktį verysad.gif
Atsakyti
Prisidedu ir as prie sveikinimu GADGET3 4u.gif
Jau ir as svajoju kaip megsiu suknytes savo dukrytei krikstynoms biggrin.gif bet dar labai anksti apie tai svejot ax.gif
Atsakyti
O, jeigu jau prakalbom apie krikštynas, galiu parodyti savo pupos komplektą- krikštynos buvo prieš daugiau nei metus, tada buvo kiek per didelis, tad nešiojo ir šią vasarą:

user posted image
Atsakyti
user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(gadget3 @ 2008 10 01, 06:56)

Turiu dukra biggrin.gif



Kai isgirstu apie nauja gimima, man taip smagu pasidaro wub.gif Sveikinu 4u.gif Smagu dukra tureti. Tik pasidaro taip: galvoju, ar sau ka megzt, ar dukrai g.gif Pasiimu siulus, virbalus, o mazyle sako: mamyte, kam megsi. Sakau: sau dukryte, megztuka. O ji sako: ir man numegzk. Tai patikekit, dukrytei sia ziema sueis trys metukai, ar per ta laika ka nors nusimezgiau sau? smile.gif Tikrai ne, imu ir vel ir vel mezgu JAI. Kazkaip taip sirdziai smagiau wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Shangri La @ 2008 10 01, 15:33)
galiu parodyti savo pupos komplektą- krikštynos buvo prieš daugiau nei metus, tada buvo kiek per didelis, tad nešiojo ir šią vasarą:



Ir pupa, ir suknele thumbup.gif
Atsakyti
niu ir vėl grožybės wub.gif
o aš va pasirodau kas gaunasi ir einu ardyti ax.gif nes gaunasi blogai: per mažai akių ir pilkasis siūlas lyg ir per storas... gal bandysiu storesniais virbalais g.gif
o kaip spalvos?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(katuks @ 2008 10 01, 16:26)
niu ir vėl grožybės  wub.gif
o aš va pasirodau kas gaunasi ir einu ardyti ax.gif  nes gaunasi blogai: per mažai akių ir pilkasis siūlas lyg ir per storas... gal bandysiu storesniais virbalais  g.gif
o kaip spalvos?
user posted image


spalvos tai liuksiskos tik vat man idomu o tai tas krastukas toks nelygus ir bus?kaip tada susiut reiks g.gif
Atsakyti
QUOTE(katuks @ 2008 10 01, 16:26)
niu ir vėl grožybės  wub.gif
o aš va pasirodau kas gaunasi ir einu ardyti ax.gif  nes gaunasi blogai: per mažai akių ir pilkasis siūlas lyg ir per storas... gal bandysiu storesniais virbalais  g.gif
o kaip spalvos?

Su spalvom viskas puikiai. Pilkasis siūliukas - galėtų ir plonesnis būt... Visumoj - bus gražu wub.gif
Atsakyti