Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės Nr.12

Gadget dideliausi sveikinimai......s.vei.kat.yt.es. .jum.s .abi.ems mazius padeda rasyt....
Atsakyti
Peperoni , katuks teisingai pataise- pynes, visai jau as beraste blush2.gif
mezgu, mezgu, kol akyse pradeda lietis, o tada jau sedu prie kompo ir rasau su klaidom doh.gif blush2.gif
Atsakyti
Dar norejau paklaust snd - kur Gadget dingus, ar tik nesupuoja maziuko biggrin.gif ateinu klaust - akurat bigsmile.gif


Ramiu nakteliu, saldaus pienelio ir sauniu sukneliu gulejimui biggrin.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
gadget3
nuosirdziausi sveikinimai drinks_cheers.gif biggrin.gif
Atsakyti
Gadget3, šaunuolė, sveikinu sveikinu sveikinu
thumb_yello.gif na tik dukytė ir galėjo ateiti besukneliaujant mirksiukas.gif

na va, o aš nusipirkau pilkų siūlų ir startuoju su misoniniu sarafanu dukrai. tik negavau tos pačios rūšies, kaip kitos jau turimos spalvos, bet gal nieko, šiaip labai panašūs. gal kas nori kartu? ax.gif
na, einu akių skaičiuot rolleyes.gif
Atsakyti
Gadget3, labai labai labai sveikinu 4u.gif Linkiu, kad dukrytė augtų tokia žavinga, stilinga ir nuolat spinduliuojanti teigiamom emocijom kaip mama mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neringata: 01 spalio 2008 - 12:00
Gadget3-nuosirdziausi sveikinimai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(katuks @ 2008 10 01, 11:56)
[...
na va, o aš nusipirkau pilkų siūlų ir startuoju su misoniniu sarafanu dukrai. tik negavau tos pačios rūšies, kaip kitos jau turimos spalvos, bet gal nieko, šiaip labai panašūs. gal kas nori kartu? ax.gif
na, einu akių skaičiuot rolleyes.gif

aš noriu kartu 4u.gif tiksliau ne kartu, o iš paskos nes megsiu labai lėtai - labai daug trukdytojų aplinkui lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(driftas @ 2008 10 01, 14:10)
aš noriu kartu  4u.gif tiksliau ne kartu, o iš paskos nes megsiu labai lėtai - labai daug trukdytojų aplinkui  lotuliukas.gif

tai ir aš neskubu niekur. be to turiu keletą pradėtų darbų blush2.gif o be to ir daugiau visokių reikalų, va savaitgalį tikrai žinau kad negalėsiu megzti, taip kad dar neaišku kas greičiau ax.gif
mano spalvytės tokios
user posted image
Atsakyti
Katuk, jei nesupyksi, noriu pasakyt, kad man nuomone reik dar bent vienos - kontrastingos spalvos - kad isrysketu bangeliu grozis ax.gif
Atsakyti

Gadget3-nuosirdziausi sveikinimai sulaukus dar vienos sukneliu nesiotojos thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Peperoni @ 2008 10 01, 14:39)
Katuk, jei nesupyksi, noriu pasakyt, kad man nuomone reik dar bent vienos - kontrastingos spalvos - kad isrysketu bangeliu grozis  ax.gif

sutinku, bet kadangi tų trijų be pilkos turėjau prisipirkus, o ir spalvos neblogos, ieškojau tokios tamsesnės pilkos, bet deja unsure.gif neradau. o pradėti labai norisi ax.gif tai jei labai jau ne kas gausis, ardysiu lauk ir ieškosiu tos tamsesnės, arba visai kitus pirksiu.
aš šiaip ne LT, tai čia siūlų parduotuvę tik vieną žinau biggrin.gif ir siūlų rūšių pasirinkimas gan didelis, bet su spalvom tai schmoll.gif
Atsakyti