Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės Nr.12

Aciu thumbup.gif 4u.gif aiskiau jau negali buti.Aciu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Shangri La @ 2008 09 30, 10:52)
Merginos...VISKAS. Neprireikė nei poros vakarų. Nusprendžiau palikt trumpą, nes po skalbimo mochera vis tiek kažkiek ištįs. Viskas viskas viskas. Rodausi:

user posted image user posted image

vauuuuuu koks grozis thumbup.gif . labai grazu
Atsakyti
va dar radau pažaidimui su kamuoliukais mirksiukas.gif
user posted image
arba tokia
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katuks: 30 rugsėjo 2008 - 15:27
Mergaites sirdis gali plysti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*zuikulis* @ 2008 09 29, 11:25)
sveikutes,na cia mano beveik baigta nugaryte,nespejau baigt,lekiu i masazus su mazuoju


OOO, labai grazu, megstu tokias spalvas bigsmile.gif
QUOTE(Shangri La @ 2008 09 30, 09:52)
Merginos...VISKAS. Neprireikė nei poros vakarų. Nusprendžiau palikt trumpą, nes po skalbimo mochera vis tiek kažkiek ištįs. Viskas viskas viskas. Rodausi:

As tuoj verksiu... Su tokiom figurom ir tokiais tempais jum tik suknias ir nert. Labai liuks

QUOTE(katuks @ 2008 09 30, 11:47)

grazus rastelis, gal schemute turit?

O as parejusi is darbo, vietoj to, kad imciau ir megzciau, tai pirmiausiai ilendu i sm perziuret, ar kas ko nenusimezge. Pamatau, aisku,kad nusimezge, tada susinervuoju, kodel as nieko nespeju. Bet ir toliau landau po sm blush2.gif vietoj to, kad ciupciau uz virbalu doh.gif
Atsakyti
As irgi visa diena prasedejau prie SM nervindamasi kaip graziai ir greitai visos mezga,o pacios suknute guli ir verkia,kad as jos nemezgu ax.gif
Atsakyti
*zuikulis* lenkiu galvą tavo kantrybei. bus tikrai labai graži suknytė.

Na mano figūra irgi ne super, bet taip užsinorėjau suknelės (po nežinau kiek metų vien kelnių nešiojimo) ir aš ją nusinersiu. ir dryžuotą, na ir kas kad strorina. nusipirkau šiandien dar smyrna siūliukų, nersiu iš dviejų, bus greičiau
Atsakyti
As irgi jau penkis metus nevilkiu suknuciu,bet po to kai cia pradejau lankytis manau tiks man suknutes biggrin.gif
Atsakyti
Merginos, gal ne taip supratot- aš suknią nunėriau per dvi savaites smile.gif O porą vakarų buvau numačiusi apdailai, bet jų neprireikė smile.gif

Ir- baikit jus visos su tom figūrom- visai ne taisyklė, kad megztas/nertas daiktas storina. Viskas priklauso nuo fasono. Ir ryškių spalvų bijoti nebūtina. Tiesiog ryškesnius akcentus dėkit ant "neproblėminių" vietų- pvz ant krutinės. Ampiro siluetas lieknina (šiek tiek platėjanti nuo krutinės). O jeigu siūliukai ploni- tikrai nerurėtų opriškai pridėti svorio. Be to, jeigu apsivilksit IŠSVAJOTU daiktu- ir akys blizgės, ir šypsena atsiras- o ko daugiau reikia?
Atsakyti
Pas mane atvirksciai-as kuda kaip dviratis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zaniatja @ 2008 09 30, 16:54)
OOO, labai grazu, megstu tokias spalvas  bigsmile.gif

As tuoj verksiu... Su tokiom figurom ir tokiais tempais jum tik suknias ir nert. Labai liuks
grazus rastelis, gal schemute turit?


user posted image user posted image
Atsakyti
rastas tai labai grazus bet gal galit simbolius paaiskint lietuviskaip ji ismegzt
Atsakyti