Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės Nr.12

Delfinė, čia vašelis smile.gif Virbalus į rankas imu labai retai.
Ačiū visoms už pagyras- išlepinsit blush2.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Shangri La @ 2008 09 30, 08:52)
Merginos...VISKAS. Neprireikė nei poros vakarų. Nusprendžiau palikt trumpą, nes po skalbimo mochera vis tiek kažkiek ištįs. Viskas viskas viskas. Rodausi:

user posted image

jo vaikeli, padejai mus i vieta. labai grazu, ir spalvos ir modeliukas ir pats darbas atliktas super..
o rankogaliaia su sagom ar ilenda taip rankos, turbut ilenda
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Akire3: 30 rugsėjo 2008 - 09:43
Shangri La - nuostabus kūrinys... wub.gif wub.gif wub.gif
Tiesiog atėmė žadą...
o aš ir pradėjau jau savo dryžiukę... mezgu iš siūliukų angora+akrilas...siūliukai mano ryškūs...sakyčiau bus drąsi suknelė doh.gif ...tik kažin kaip nešiosis... atrodo tai neblogai sakyčiau...
Atsakyti
Akire, rankos ir taip įlenda. Dariau tokius rankogalius dėl to, kad turiu mėgstamas ilgas pirštines, prie kurių visai netinka įprasto rankovės- įsitikinau pernai.

Dar galiu dabar pasisakyti iš patirties- dryžiukams margi siūlai vis gi ne itin tinka. Kitą kartą imčiau vienspalvius. Be to, dryžiukai daug gėriau atrodo paryškinti tamsia spalva- jeigu bučiau įvėlusi pvz. tamsiai mėlynos plonus dryžiukus, būtų gėriau. Na, kaip visada, protingos mintys ateina post factum biggrin.gif

(O galvoj jau kirba kiti nuodemingi sumanymai smile.gif)
Atsakyti
QUOTE(Shangri La @ 2008 09 30, 09:52)
Merginos...VISKAS. Neprireikė nei poros vakarų. Nusprendžiau palikt trumpą, nes po skalbimo mochera vis tiek kažkiek ištįs. Viskas viskas viskas. Rodausi:

user posted image user posted image

Kaip grazuuuuuuuuuuu, labai fainute suknute, o kaip rankovytes darei, ar ta siaura dali atskirai mezgei ir prisiuvai, ar akiu dejai ir isplatinai?
Atsakyti
QUOTE(nuosirdi @ 2008 09 30, 10:57)
Kaip grazuuuuuuuuuuu, labai fainute suknute, o kaip rankovytes darei, ar ta siaura dali atskirai mezgei ir prisiuvai, ar akiu dejai ir isplatinai?


Ačiū smile.gif
Aš rankovių niekada neprisiuvu, visada neriu ratu iš karto (gal ir neprofesionalu, bet taip jau pripratau). Tai iš pradžių ėjo platesnė dalis, paskui siaurinau.
Atsakyti
Kokia grazi suknute,as gaila neneriu vaseliu,tik mezgu virbalais.Nezinau man kazko suknute siuo kartu ilgai mezgasi ir dar pasiziurejus cia visokiu grozybiu pradejo modelis nepatikti turbut ardysiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Shangri La @ 2008 09 30, 10:52)
Merginos...VISKAS. Neprireikė nei poros vakarų. Nusprendžiau palikt trumpą, nes po skalbimo mochera vis tiek kažkiek ištįs. Viskas viskas viskas. Rodausi:



Shangri La, prisidedu prie visų pagyrų, fantastiška thumbup.gif thumbup.gif
spalva super, figūra super, vaizdas nepakartojamas drinks_cheers.gif šaunuolė
va kai pamatai realiai įvykdytą norą... tai dar didesnis azartas apima mirksiukas.gif

o dabar dėl kamuoliukų:dryžiams ir bangelėms išgauti tikrai nevisada reikia tiek daug kamuoliukų, kartais apskritai jų nereikia. ir tas Peperoni paspalvintas raštas nebūtinai taip banguojasi. specialiai buvau įdėjusi jau numegztą pavyzdėlį, pažiūrėkit kaip pats raštas išbanguoja mezginį
user posted image

arba dar vienas anksčiau demonstruotas mano pačios mėginys
user posted image
keičiau spalvas tik eilutėmis, ir kuo puikiausiai banguojasi
taigi eisu išbandyti ir kito ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katuks: 30 rugsėjo 2008 - 10:59
As kai pradejau cia lankytis ne nezinau kaip cia pagreitinus mezgima tiek norisi visko prisimegzti biggrin.gif
Papildyta:
Gal galit kuri ideti grazu rasteli kur suknutes apacia butu dantukais.Noriu dukrai megzti suknutes apacia dantukais.
Atsakyti
QUOTE(katuks @ 2008 09 30, 11:47)
o dabar dėl kamuoliukų:dryžiams ir bangelėms išgauti tikrai nevisada reikia tiek daug kamuoliukų, kartais apskritai jų nereikia. ir tas Peperoni paspalvintas raštas nebūtinai taip banguojasi. specialiai buvau įdėjusi jau numegztą pavyzdėlį, pažiūrėkit kaip pats raštas išbanguoja mezginį



aaaa, matai - mes siek tiek apie skirtingus dalykus snekam biggrin.gif norint isbanguot mezgini tai taip - sutinku - sitas rastas tikrai graziai isbanguoja wub.gif


bet jei jau kalbant apie ta nuodemingaja - tai nori nenori reiktu zaist kamuoliukais, kaip rasiau seniau ir kaip daro Zuikulis... ax.gif

pirmasis variantas zymiai lengvesnis - ir taipogi atrodo graziai wub.gif bet jei jau aklai sekt missoniskuosius modelius reiktu imt ta antraji... smile.gif
Atsakyti
Taip as irgi matau,kad rastas isbanguoja mezgini,bet gaunasi eilutes,o ne driziukai ax.gif
Atsakyti
Manau, kad jūs teisios 4u.gif
Išbandžiau tą raštą. bangelės yra, bet per mažos ax.gif
user posted image

na bet toms, kurios nenusiteikę žaisti su kamuoliukais (kaip man blush2.gif ), galima bandyti.
Pagarba ir pavydas mirksiukas.gif toms, kurios vis dėlto turi kantrybės
Atsakyti