Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės Nr.12

QUOTE(*zuikulis* @ 2008 09 30, 08:05)
labas rytelis,ir man taip atrodo ,kad reiktu vistiek daug kamuoliuku norint isgaut bangeles  wink.gif bus galima ismegint katuks pasiulyta varianta  biggrin.gif



jo jo - geriau isiziurejus, katuko idetas rastas vis tiek reikalaus daug kamuoliuku mirksiukas.gif

kazi nieks nebande megzt pirmyn atgal kiek viena motyva? g.gif kazi ar tai isvis imanoma... g.gif

as toks snipas uzsislapstines daba jauciuos hihihi.gif laukiu kol bus isbandyti visokie imanomi rastai ir budai tos dryziukes... blush2.gif o tada ziuresiu ar mano kantrybe kuri nors atlaikys... biggrin.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2008 09 30, 08:30)
laba, ir as planuoju tuoj startuoti su mocheriuke, dalinsimes patarimais?  mirksiukas.gif


Ir aš jungiuosi su moherine. Man Fasolkos mamos gražios moherinės smile.gif

Pereiname į mezgame/neriame kartu temą?
Atsakyti
labas rytas "sukneliatojos" wub.gif mezgat ko gero thumbup.gif

paaiskinkit man kodel tiek kamuoliuku reik? 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Merginos...VISKAS. Neprireikė nei poros vakarų. Nusprendžiau palikt trumpą, nes po skalbimo mochera vis tiek kažkiek ištįs. Viskas viskas viskas. Rodausi:

user posted image user posted image
Atsakyti
SHANGI LA - VAUUUUUUUUUUUUUUUUUU............................................................ doh.gif wub.gif swoon.gif BEPROTISKAI FANTASTISKAI.... wub.gif

NU I NEVILTI JUS MANE VAROT SU SAVO DRYZIAIS... lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Peperoni: 30 rugsėjo 2008 - 09:02
QUOTE(Shangri La @ 2008 09 30, 09:52)
Merginos...VISKAS. Neprireikė nei poros vakarų. Nusprendžiau palikt trumpą, nes po skalbimo mochera vis tiek kažkiek ištįs. Viskas viskas viskas. Rodausi:

user posted image user posted image

nu jus mane erzinat 4u.gif ale tai grozis

user posted image
Atsakyti
Ačiūūūūū bigsmile.gif
Čia mano mažytis kerštas už visas tas nuodemingas grožybes, kurių čia nuolat pridedat ir po kurių negaliu ramiai gyventi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Shangri La @ 2008 09 30, 09:52)
Merginos...VISKAS. Neprireikė nei poros vakarų. Nusprendžiau palikt trumpą, nes po skalbimo mochera vis tiek kažkiek ištįs. Viskas viskas viskas. Rodausi:

user posted image user posted image

Na jau kas per grožis wub.gif wub.gif wub.gif ,gerai merginos,kad jūs lieknos,suknelės ne man,o tai atrodyčiau kaip bačka su maišu(liemuo 110 cm.)
Atsakyti
QUOTE(Alacka33 @ 2008 09 30, 10:07)
Na jau kas per grožis  wub.gif  wub.gif  wub.gif ,gerai merginos,kad jūs lieknos,suknelės ne man,o tai atrodyčiau kaip bačka su maišu(liemuo 110 cm.)


Na jau... tinkama modelį galima parinkti ir nestandartinei figūrai. Nepasiduok, suknelė puošia kiekvieną moterį mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*coliukeee*)
,2008 09 30, 09:39

paaiskinkit man kodel tiek kamuoliuku reik?  4u.gif




user posted image
http://picasaweb.goo...707211055396866
Pabandziau nuspalvint schema... ax.gif

Paemus pvz. 9 eile aiskiai matosi, kad ten nuolat mainosi rozine ir bordo spalvos... 3 kartus rozine ir 2 kartus bordo... yra du budai jas mainyt - arba nuolat megzti tom dviem spalvom (t.y. 2 siulais) ir juos mainant vietomis isgauti spalvu kaita.... arba kiekviena karta imt kita kamuoliuka su kita spalva... siuo atveju jie butu 5 - 3 roziniai ir 2 bordo...

Pirmojo budo privalumas - kad kamuoliukai tik 2, bet minusas - kad blogojoj pusej gaunasi siulu raizgalyne, kuri storina mezgini, traukia akis ir prastina mezginio vaizda bei kritima... jis gal labiau tinkamas storiems vyriskiems megztiniams arba pirstinems kokioms... g.gif

o va antrasis atrodo graziai ir krenta graziai, bet turi kita minusa - begale kamuoliuku ... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Peperoni: 30 rugsėjo 2008 - 09:14
QUOTE(Shangri La @ 2008 09 30, 10:52)
Merginos...VISKAS. Neprireikė nei poros vakarų. Nusprendžiau palikt trumpą, nes po skalbimo mochera vis tiek kažkiek ištįs. Viskas viskas viskas. Rodausi:

user posted image user posted image


bigsmile.gif labai grazi suknute thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Shangri La @ 2008 09 30, 09:52)
Merginos...VISKAS. Neprireikė nei poros vakarų. Nusprendžiau palikt trumpą, nes po skalbimo mochera vis tiek kažkiek ištįs. Viskas viskas viskas. Rodausi:
user posted image


vaje kokia grozybe wub.gif
nu pasirodysiu neismanele....bet kaip cia? virbalais ar vaseliu? blush2.gif
vis pasiziuriu i jusu tas bangeles ir galvoju - na ne, cia dar ne mano mezgimo ir nerimo lygiui schmoll.gif
o gal???? bigsmile.gif
gal pavasariui jau bus lygis pasiektas ir pasigaminsiu as toki grozi blush2.gif
Atsakyti