Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės Nr.12

ZUIKULI labai grazi bus suknelė.Labai gražios spalvos parinktos. thumbup.gif
O aš norėjau jusu paklausti jei aišku turėsit laiko.Norėčiau ir aš pradėti megzti taip visu mylima dryžiukę.Ir man iškylo daug klausimų,jei galima kelis užduosiu, o iš maxi siūlu ar imanoma megzti?Gal kuri tai darė?O gal jau kurios jau mezgat ir galit parekomenduoti siulus nes tikrai neišmanau kokie geriausia tinka kad ji būtų ir nestori ir gražiai kristu.Labai ačiu jums bus už atsakymus.
Atsakyti
Sveikutės,
Kaip visada kuitinėjausi internete, ir va kokia mintis šovė:
čia zuikulis mezga tą "nuodėmingają", ane?
nu šitą
user posted image
tai va, ar tik nebus čia šitas raštas g.gif
user posted image
user posted image
reiktų pabandyti... tada gal ir kamuoliukų tiek nereiktų ax.gif užtektų eilutėmis spalvas keisti...
tik zuikuli, nesusinervuok ir neardyk blush2.gif

nu ne, visgi atidžiau pažiūrėjus turbūt ne tas....
bet gal kam pravers mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katuks: 29 rugsėjo 2008 - 15:40
Zuikulio suknelė tikrai bus nuostabi...labai jau norisi pamatyti galutinį rezultatą biggrin.gif
O dėl užimtumo- paradoksas, bet man gėriausiai neriasi tada, kai esu užversta darbais...pvz. per sesiją...

Ir...pagaliau...jau regiu šviesą tunelio gale...už poros vakarų jau ir aš galėsiu parodyt savo žiemišką nežiemiškų spalvų daiktą... Prasto oro savaitgalis padarė savo- niekur nesinorėjo eiti, tik sedėti po lempa ir narplioti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*zuikulis* @ 2008 09 29, 10:25)
sveikutes,na cia mano beveik baigta nugaryte


Nepakartojama bigsmile.gif thumbup.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2008 09 28, 20:35)
cituoju Viliuteee - "mezgu iš kid moherio,siūlų reikia apie 1 km " ...  biggrin.gif

skamba tikrai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif juoktis pradejau hihihi.gif

Zuikulis,vaje kiek darbo,o tu kamuoliuku sone doh.gif doh.gif doh.gif uz kantrybe ir narsa duodu trecia medali biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(katuks @ 2008 09 29, 16:38)
Sveikutės,
Kaip visada kuitinėjausi internete, ir va kokia mintis šovė:
čia zuikulis mezga tą "nuodėmingają", ane?
nu šitą
user posted image
tai va, ar tik nebus čia šitas raštas g.gif
user posted image
user posted image
reiktų pabandyti... tada gal ir kamuoliukų tiek nereiktų ax.gif  užtektų eilutėmis spalvas keisti...
tik zuikuli, nesusinervuok ir neardyk blush2.gif

nu ne, visgi atidžiau pažiūrėjus turbūt ne tas....
bet gal kam pravers mirksiukas.gif

Oooooooooooooooo thumbup.gif Čia jau labiausiai perlabiausias ačiukas bigsmile.gif Aš tą nuodėmingąją naktim sapnuoju,bet būtiniausiai reik kitus darbus baigt,nes niekada nebaigsiu doh.gif deduos archyvan,man lyg bus pats tas,nes labai bijau tokio milijono kamuoliukų kaip zuikulio
*zuikulis* fantastiški tavo dryželiukai wub.gif
Atsakyti
Tikrai reikia kantrybes su tiek kamuoliuku,bet pagal save zinau,kad rezultatas nugali visas kancias ax.gif
Atsakyti
QUOTE(netikėtai @ 2008 09 29, 21:18)
oh deduos archyvan,man lyg bus pats tas,nes labai bijau tokio milijono kamuoliukų kaip zuikulio
*zuikulis* fantastiški tavo dryželiukai wub.gif

bet jei be kamuoliukų tai bangelių nebus.... na jos tiesiog nesigaus... g.gif ar aš netaip suprantu....
Atsakyti
Nuo rašto labai daug priklauso.Dbartinei,na tai kurią dabar mezgu,dryžiukei nereikia milijono kamuoliukų mirksiukas.gif
Papildyta:
Taip ir niežti nagai imt ir pabandyt tą katuko pasiūlytą variantą doh.gif Kaip atsispirt pagundai ax.gif
Atsakyti
O čia mano saulytė, nieko pasakiško, tik sugalvojau, kad reikia senelio gimtadieniui mergytę truputėlį papuošti

Gal ir nepasakiška, bet labai miela, o svarbiausia, kad tokią mielą suknytę puošia dar mielesnis didžiaakis kūdikėlis biggrin.gif
Papildyta:

Zuikuli, spalvos nerealios!!! Labai smagu, kai pasirodo tokių ryškių spalvų, nes kažkaip mūsiškiai žmonės vis dar bijo spalvingumo biggrin.gif

O aš vis negaliu pradėti suknelės!!!!! Nes nebaigtas mano ilgasis megztinis, na kažko labai jau ilgai mezgasi, AAAAAA!!!!!!!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aruna: 30 rugsėjo 2008 - 07:02
labas rytelis,ir man taip atrodo ,kad reiktu vistiek daug kamuoliuku norint isgaut bangeles wink.gif bus galima ismegint katuks pasiulyta varianta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuviukas:) @ 2008 09 29, 10:35)
jetau kaip grazu  wub.gif i spalvytes labai fainos ir rastelis... nu tai reikes ir man rimciau apie dryze ir modeli pagalvoti kaip tik mocheriuke nusiregsiu smile.gif

laba, ir as planuoju tuoj startuoti su mocheriuke, dalinsimes patarimais? mirksiukas.gif
Atsakyti