Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės Nr.12

sveikutes,na cia mano beveik baigta nugaryte,nespejau baigt,lekiu i masazus su mazuoju,user posted image
coliukeeeee grazus megstukas
Atsakyti
QUOTE(*zuikulis* @ 2008 09 29, 11:25)
sveikutes,na cia mano beveik baigta nugaryte,nespejau baigt,lekiu i masazus su mazuoju,user posted image
coliukeeeee grazus megstukas

al tai kada jus spejat thumbup.gif liuks, grazu...
as pradejau megztuka oranzine ir galvoju ar nesiosiu 4u.gif tokia ryski spalva, ale paziurejau i tavo suknyte, irgi yra ryskiu spalvu, nu tai gal bus grazu ir maniskis... rolleyes.gif

as iki sukniu brestu blush2.gif nusimegzt nusimegziu, bet zinau, kad nenesiosiu, tai net nepradedu.

SAUNUOLE
Atsakyti
QUOTE(*zuikulis* @ 2008 09 29, 11:25)
sveikutes,na cia mano beveik baigta nugaryte,nespejau baigt,lekiu i masazus su mazuoju,user posted image
coliukeeeee grazus megstukas


jetau kaip grazu wub.gif i spalvytes labai fainos ir rastelis... nu tai reikes ir man rimciau apie dryze ir modeli pagalvoti kaip tik mocheriuke nusiregsiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*zuikulis* @ 2008 09 29, 11:25)
sveikutes,na cia mano beveik baigta nugaryte,nespejau baigt,lekiu i masazus su mazuoju,user posted image
coliukeeeee grazus megstukas



Jau įsivaizduoju, kaip atrodys galutinis variantas wub.gif wub.gif Labai gražu, nekantrauju pamatyti jau pabaigtą darbą mirksiukas.gif O aš nedrįstu tokios pradėti, mnan siūlų keitinėjimas doh.gif doh.gif
Atsakyti
zuikuli 4u.gif labai jau fainulka bus suknute
Atsakyti
Ale pas tave Zuikuli ir kantrybe... blink.gif doh.gif su toooookia kruva kamuliuku..... doh.gif medalis tau uz kantrybe 4u.gif bigsmile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(*zuikulis* @ 2008 09 29, 10:25)
sveikutes,na cia mano beveik baigta nugaryte,nespejau baigt,lekiu i masazus su mazuoju,user posted image
coliukeeeee grazus megstukas

ziauriai grazu, bet pamacius ta kruvike kamuoliuku, tai ir noras dingo ir medali tau antraji skiriu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*zuikulis* @ 2008 09 29, 12:25)
sveikutes,na cia mano beveik baigta nugaryte,nespejau baigt,lekiu i masazus su mazuoju,user posted image
coliukeeeee grazus megstukas

blink.gif ploja.gif jooo, zuikuli, darbas vertas milijono...
tai kaip suprantu, kamuoliukų tiek kiek "dantukų", ir dar kiekvienos spalvos...ne, nu trūksta tiesiog žodžių... pagirti ir pasigėrėti... o kai viskas bus baigta... tai būsi tiesiog fantastiškai beprotiškai graži wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*zuikulis* @ 2008 09 29, 12:25)
sveikutes,na cia mano beveik baigta nugaryte,nespejau baigt,lekiu i masazus su mazuoju,user posted image
coliukeeeee grazus megstukas

Na, šaunuolė thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*zuikulis* @ 2008 09 29, 11:25)
sveikutes,na cia mano beveik baigta nugaryte,nespejau baigt,lekiu i masazus su mazuoju

nu šakės, *zuikuli*, su tiek kamuoliukų turi kantrybės darbuotis doh.gif O rezultatas tikrai vertas first.gif thumbup.gif
Atsakyti
blush-anim-cl.gif blush-anim-cl.gif blush-anim-cl.gif uz tai ir letai einasi,diena beveik nera kada prisest nes mazasisi gaudo mano kamuoliukus biggrin.gif labai norisi greiciau ja baigt,mezgu iki 2 nakties kad tik daugiau pavyktu numegst ,aciu visoms uz palaikyma
user posted image
Atsakyti
na zuikuli........ kai pamaciau tuos kamuoliukus fone......user posted imagesaunuole 4u.gif
Atsakyti