Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės Nr.12

Zuviuk, tai bandom megzti kartu, tik aš labai lėtai tą darysiu, nes galiu megzti tik naktimis - dieną reik mažę ganyti lotuliukas.gif
O kiek tu jų užsisakei? Aš nežinau, kokį kiekį pirkti... Ir kokio storumo virbalus naudosi?

QUOTE(Zuviukas:) @ 2008 09 28, 22:05)
is plonesnio graziau atrodys. as irgi tokio stiliaus suknyte ruosiuosi sau gamintis. Jau siuliukus uzsisakiau (lama mochair) tai galesim kartu gaminti, jei spes man atsiusti kol tu pasirupinsi savais  mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(Žuvelė @ 2008 09 28, 22:23)
Zuviuk, tai bandom megzti kartu, tik aš labai lėtai tą darysiu, nes galiu megzti tik naktimis - dieną reik mažę ganyti  lotuliukas.gif
O kiek tu jų užsisakei? Aš nežinau, kokį kiekį pirkti... Ir kokio storumo virbalus naudosi?

na situacija tokia pati - diena kruva reikalu, nes ir as turiu maziu+ magistrini rasau... bet po truputi judesim - dviese bus dar smagiau wink.gif
siulu uzsisakiau 3 matkelius. Manau turetu uztekti, na gal dar vieno reikes, nes praejusiais metias mamai sali is 2 numezgiau tai laaabai didelis gavosi. Tai sakau suknelei 3-4 pakaks wink.gif
beje bazeje maciau mocheros su silku - nu labai patiko, bet kaina irgi didoka... tai pasirinkau visgi Lama mochera.
Virbalus naudosiu 3,5-4 nr nepamenu tikslia kokiu uzsiprasiau biggrin.gif tik butinai imk su valu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuviukas:): 28 rugsėjo 2008 - 21:34
QUOTE(Zuviukas:) @ 2008 09 28, 21:31)
na situacija tokia pati - diena kruva reikalu, nes ir as turiu maziu+ magistrini rasau... bet po truputi judesim - dviese bus dar smagiau wink.gif
siulu uzsisakiau 3 matkelius. Manau turetu uztekti, na gal dar vieno reikes, nes praejusiais metias mamai sali is 2 numezgiau tai laaabai didelis gavosi. Tai sakau suknelei 3-4 pakaks wink.gif
beje bazeje maciau mocheros su silku - nu labai patiko, bet kaina irgi didoka... tai pasirinkau visgi Lama mochera.
Virbalus naudosiu 3,5-4 nr nepamenu tikslia kokiu uzsiprasiau biggrin.gif


Jei atmintis manęs nepaveda, tai Viliuteee yra minėjusi, kad tokiai suknelei reikia apie 1000m siūlų ir mezgti 3Nr. virbalais..
Jei kažką supainiojau - labai nepykit.. 4u.gif

cituoju Viliuteee - "mezgu iš kid moherio,siūlų reikia apie 1 km " ... biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bielra: 28 rugsėjo 2008 - 22:06
Ačiū 4u.gif

Gerai skamba tas 1 km

QUOTE(bielra @ 2008 09 28, 22:35)
Jei atmintis manęs nepaveda, tai Viliuteee yra minėjusi, kad tokiai suknelei reikia apie 1000m siūlų ir mezgti 3Nr. virbalais..
Jei kažką supainiojau - labai nepykit..  4u.gif

cituoju Viliuteee - "mezgu iš kid moherio,siūlų reikia apie 1 km " ...  biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(qqte @ 2008 09 28, 21:25)
vaizdas tai viena
o paciupinejus-veltinis nekrenta graziai
as darau tas juostas, bet kad ji man savaime platejo tai veliau jas pradejau
neuzsimesiu
isardziau susinervinus-pameginau is dvigubo siuliuko su 1,5 vaseliu
daug geriau, daug minksciau

o as durne to trigubo visa kamuoli susivyniojau, tikiuosi uzteks kas liko jei ne teks kazkaip atskyrinet
bet vistiek as ja iveiksiu



chmmm...man ji platejo pamazu...na isardei tai isardei mirksiukas.gif tau geriau ten vietoj matosi ax.gif saunuole, kad nosiuko nenukabini ir bandai drinks_cheers.gif as beje irgi nemazai ardziau biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Žuvelė @ 2008 09 28, 22:23)
Zuviuk, tai bandom megzti kartu, tik aš labai lėtai tą darysiu, nes galiu megzti tik naktimis - dieną reik mažę ganyti  lotuliukas.gif
O kiek tu jų užsisakei? Aš nežinau, kokį kiekį pirkti... Ir kokio storumo virbalus naudosi?


oii mergaites kaip grazu! wub.gif zuvele ir zuviukas megz kartu naujus "zvyniukus" thumbup.gif tik nesupykit labai judvieju nikai graziai dera 4u.gif
Atsakyti
Aš nepykstu, man irgi labai gražiai skamba smile.gif

QUOTE(dovyda @ 2008 09 28, 23:33)
Papildyta:
oii mergaites kaip grazu! wub.gif zuvele ir zuviukas megz kartu naujus "zvyniukus" thumbup.gif tik nesupykit labai judvieju nikai graziai dera 4u.gif

Atsakyti
Kokia kaina tos mocheros su silku ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dovyda @ 2008 09 28, 23:33)
chmmm...man ji platejo pamazu...na isardei tai isardei mirksiukas.gif tau geriau ten vietoj matosi ax.gif saunuole, kad nosiuko nenukabini ir bandai drinks_cheers.gif as beje irgi nemazai ardziau biggrin.gif
Papildyta:
oii mergaites kaip grazu! wub.gif zuvele ir zuviukas megz kartu naujus "zvyniukus" thumbup.gif tik nesupykit labai judvieju nikai graziai dera 4u.gif

oi tikrai thumbup.gif net kazkaip neatkreipiau demesio blush2.gif

o mecheriuku kaina tai bazese ir paduotuvese brangiau (~12lt), nei auksarankeje(~8lt), bet auksarankej zymiai mazesnis pasirinkimas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuviukas:): 29 rugsėjo 2008 - 05:01
QUOTE(dovyda @ 2008 09 28, 19:08)
sitie tikrai per ploni schmoll.gif as is ju pilkute neriau 1.5 nr vaseliu  ir tai galejo buti storesni mirksiukas.gif

Labrytukas 4u.gif
Nu aš tai nesakyčiau kad per ploni ax.gif Aš savo dryžiukę iš šitų narplioju (virbaliukais).Juda lėtai,bet užtikrintai thumbup.gif Plonutė,lengvutė ir šiltutė gaunsi biggrin.gif
Atsakyti
labas rytas
o as cia su idejom mirksiukas.gif nors vasara baiges, et galima "primontuot" rankoves mirksiukas.gif


user posted image

user posted image

user posted image

o cia mano bandymas paskutines buvo, biskeli rastus keiciau... blush2.gif tai va kas gavos, kai aprengsu modeliuka, matysis gal graziau rolleyes.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2008 09 29, 00:23)
Kokia kaina tos mocheros su silku ax.gif

Būna dviejų rūšių su šilku - vieni geriau apdirbti (švelnesni), kiti prasčiau. Tai tie, kur prasčiau, kaina 25 g ~ 13 Lt, o tų, kur švelnūs ~17 Lt. 4u.gif
Atsakyti
4u.gif *COLIUKEEE* labai dailus megztinukas thumbup.gif ir spalvyte super mirksiukas.gif
Atsakyti