Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės Nr.12

Sveikos. Tai va, padėjau aš savo suknelę neribotam laikui. Būtent iš šitų Smyrna Platinum pradėjau. Labai ploni ir viskas vyksta labai iš lėto. Niu gal pavasariui nusinersiu. Užtat išsitraukiau vilnonius siūlus ir storus virbalus, ir turiu puse megztinio per 2 dienas. Va taip tai man patinka biggrin.gif Dar sugalvojau mažajai sarafaniuką dryžuotuką, čia tokį fainiulką mačiau, ir bendradarbei reik šalio. Žodžiu apsikrausiu darbais keliais iš karto. Bet žiūriu, čia taip daugeliui būna ax.gif
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2008 09 28, 19:13)
Sveikos. Tai va, padėjau aš savo suknelę neribotam laikui. Būtent iš šitų Smyrna Platinum pradėjau. Labai ploni ir viskas vyksta labai iš lėto. Niu gal pavasariui nusinersiu. Užtat išsitraukiau vilnonius siūlus ir storus virbalus, ir turiu puse megztinio per 2 dienas. Va taip tai man patinka  biggrin.gif Dar sugalvojau mažajai sarafaniuką dryžuotuką, čia tokį fainiulką mačiau, ir bendradarbei reik šalio. Žodžiu apsikrausiu darbais keliais iš karto. Bet žiūriu, čia taip daugeliui būna  ax.gif

va va as ir sakau, kad jie per ploni, nebent is 2ju sudejus g.gif
Atsakyti
is Smyrna Platinum esu mezgusi is dvieju siulu 4 nr virbalais megztuka tai visai neblogai gavosi
Atsakyti
Dovyda, ačiū oro_buckis.gif

Laumar, labai grazi ir suknytė, ir mergytė wub.gif
Atsakyti
Ačiū visom už įvertinimą blush-anim-cl.gif Po tokių vertinimų atrodo ir naktį galiu nemiegoti tik nerti nerti..... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(dovyda @ 2008 09 27, 22:26)
chmmm...kaip ten tau per daug isplatejo? ax.gif pafotkink, labai idomu kaip ten tau sekasi? drinks_cheers.gif


net nezinau
kieviena eilute neriant kyla noras ardyt
ryskiai siulai bus netinkami
ar per minksti ar per purus pameginsiu pafotkint
pas mane tokie reikalai su figura yra, kad virsutine dalis labai smulki ir amziais as vis per didelius daiktus pasidarau doh.gif (kriausiskos problemos)
galvoju kad reik daryt ne po krutine is kart liemeni o zemiau...o gal net padet ji ten kur ir turi but smile.gif ties liemeniu-lekiu fotkint tik nezinau ar kas is fotkes matysis
QUOTE(dovyda @ 2008 09 28, 19:08)
sitie tikrai per ploni schmoll.gif as is ju pilkute neriau 1.5 nr vaseliu  ir tai galejo buti storesni mirksiukas.gif

va kaip tik norejau klaust is ko tu ja nerei, nepatinka man maniskiai...o jie laisvai susukti tie smyrna ar purus?

Papildyta:
va mano beda
user posted image

nebezinau ka daryt tas pagrindinis rastas kazko man isplatina labai ir dar gana toks kietas gaunasi..vaselis 2 nr
siuliukas labai ploniukas bet as neriu is 3
gal reikejo pamegint is 2 nes toks purus gaunasi
Atsakyti
Noriu ir aš pradeti megzti suknelę, tokią kaip Viliutee mezga - alia Statkevičiaus. Tik reikia jūsų pagalbos, nes kai buvau parduotuvėje, visai pasimečiau...
1. Gal galite pasakyti, iš kokių siūlų geriausia megzti ir kiek jų reikia? Nes buvau šeštadienį parduotuvėj, tai galva susisuko, o kainos... Ir kokio Nr. virbalus reikia naudoti?
2. Ir dar - jei gerai suprantu, sijonėlį mezgate kaip servetėlę, t.y. pasiimate megztos servetėlės schemą ir pagal ją mezgate.

Labai ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(qqte @ 2008 09 28, 20:57)
net nezinau
kieviena eilute neriant kyla noras ardyt
ryskiai siulai  bus netinkami
ar per minksti ar per purus pameginsiu pafotkint
pas mane tokie reikalai su figura yra, kad virsutine dalis labai smulki ir amziais as vis per didelius daiktus pasidarau  doh.gif (kriausiskos problemos)
galvoju kad reik daryt ne po krutine is kart liemeni o zemiau...o gal net padet ji ten kur ir turi but smile.gif ties liemeniu-lekiu fotkint tik nezinau ar kas is fotkes matysis

va kaip tik norejau klaust is ko tu ja nerei, nepatinka man maniskiai...o jie laisvai susukti tie smyrna ar purus?

Papildyta:
va mano beda
user posted image

nebezinau ka daryt tas pagrindinis rastas kazko man isplatina labai ir dar gana toks kietas gaunasi..vaselis 2 nr
siuliukas labai ploniukas bet as neriu is 3
gal reikejo pamegint is 2 nes toks purus gaunasi

is nuotraukos tai galiu pasakyt, kad rezultatas drinks_cheers.gif viskas ten gerai, va del isplatejimo....tu nedarai tu juostu? kazkaip kitaip platini?ir geriausia butu pamatyt kaip ten atrodo apsirengus, ar tikrai taip ziauriai plateja g.gif gal gali uzsimest? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dovyda @ 2008 09 28, 21:20)
is nuotraukos tai galiu pasakyt, kad rezultatas drinks_cheers.gif viskas ten gerai, va del isplatejimo....tu nedarai tu juostu? kazkaip kitaip platini?ir geriausia butu pamatyt kaip ten atrodo apsirengus, ar tikrai taip ziauriai plateja g.gif gal gali uzsimest? mirksiukas.gif

vaizdas tai viena
o paciupinejus-veltinis nekrenta graziai
as darau tas juostas, bet kad ji man savaime platejo tai veliau jas pradejau
neuzsimesiu
isardziau susinervinus-pameginau is dvigubo siuliuko su 1,5 vaseliu
daug geriau, daug minksciau

o as durne to trigubo visa kamuoli susivyniojau, tikiuosi uzteks kas liko jei ne teks kazkaip atskyrinet
bet vistiek as ja iveiksiu

Zuvele Vilutes sukneles virbalais man regis yra is moherio
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 28 rugsėjo 2008 - 20:28
qqte, ačiū, žinau, bet kad to moherio parduotuvėj labai jau daug. T.y. yra visai plonučio ir yra storesnio.

QUOTE(qqte @ 2008 09 28, 21:25)
Zuvele Vilutes sukneles virbalais man regis yra is moherio

Atsakyti
QUOTE(Žuvelė @ 2008 09 28, 21:39)
qqte, ačiū, žinau, bet kad to moherio parduotuvėj labai jau daug. T.y. yra visai plonučio ir yra storesnio.

is plonesnio graziau atrodys. as irgi tokio stiliaus suknyte ruosiuosi sau gamintis. Jau siuliukus uzsisakiau (lama mochair) tai galesim kartu gaminti, jei spes man atsiusti kol tu pasirupinsi savais mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuviukas:) @ 2008 09 28, 22:05)
is plonesnio graziau atrodys. as irgi tokio stiliaus suknyte ruosiuosi sau gamintis. Jau siuliukus uzsisakiau (lama mochair) tai galesim kartu gaminti, jei spes man atsiusti kol tu pasirupinsi savais  mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 28 rugsėjo 2008 - 21:18