Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės Nr.12

Sveikutes.
Mano dukruze uzsisake sau suknute,tai ir as pas jus uzsukau pasiziureti modeliu g.gif
Atsakyti
sveikos gal kas turit sarafaniuku pavyzdeliu?as sau noreciau. ax.gif
Atsakyti
Labas darbštuolės.
Merkiu kojas jūsų temon 4u.gif Gal pagaliau rasiu laiko nusimegzti kažką sau. Renkuosi suknelės modeliuką ir neapsisprendžiu dėl siūlų. Nusižiūrėjau ploną vilnelę, bet niekada suknelės iš jos nemezgusi. Gal galėtumėt patarti, ar mezgant iš vilnos suknelės dugnas ir alkūnės neįsisėdi? Ar nesielektrina? Nepraranda formos?
Atsakyti

user posted image

Sveikutes, skaiciau skaiciau jusu temele ir nutariau pati prisijungti, sukneles dar nesu mezgusi, tik keleta megztuku, tai nusprendziau nusimegzti kazka panasaus i si modeliuka, tik vietoj tiesiu juostu pas mane eina pynes, bet dabar galvoju, kad tos pynes labai storina mezgini... gal viska ardyt, nedaug dar numezgus ir megzti tiesiais stulpeliais? kaip jus galvojat?
Atsakyti
As tai mezgu sau suknute panasia i sia,bet kitoks skaicius geru ir isvirksciu akiu.O kas liecia pynes,tai nezinau,juk cia mergaites yra idejusios modelius ir su pynemis.
Atsakyti
QUOTE(laumar @ 2008 09 27, 22:11)
Linda7 nerta jau labai graži suknytė, o jau megzta wub.gif  wub.gif nuostabiai nuostabu thumbup.gif  thumbup.gif

O čia mano saulytė, nieko pasakiško, tik sugalvojau, kad reikia senelio gimtadieniui mergytę truputėlį papuošti

user posted image

sveikutes,oi kokia miela pozuotoja thumbup.gif
as gal baigsiu nugaros dali sendien,tai ikelsiu ryt jusu teismui mirksiukas.gif
Atsakyti
user posted image

Dar norejau jusu pagalbos,kiek tokiai suknelei reiketu kamuoliuku siulu,sakykim,jei metrazas toks butu 50g/116metrai?O dydis mano 36/38
Atsakyti
QUOTE(_Aurute_ @ 2008 09 28, 14:00)
user posted image

Dar norejau jusu pagalbos,kiek tokiai suknelei reiketu kamuoliuku siulu,sakykim,jei metrazas toks butu 50g/116metrai?O dydis mano 36/38

Oi, vaikyti, bandykim paskaičiuot g.gif Mano dydis 40, aš sijonui iki kelių sunėriau 8 kamuoliukus, tai manau suknelei su rankovėm kokių plius minus 14-16 kamuoliukų reiks. O gal net visų 18. Na dar reikia atkreipt dėmesį kokiom rankovėm darysi, kokio ilgio suknutė bus, ar daug išplatės ir t.t.
Atsakyti
Manau, tokiai suknytei nurodyti siūlai per stori. Mano labai subjektyvia nuomone, reikėtų imti 100g/250-300m. 4u.gif
Atsakyti
dekui merginos uz atsakymus.Imsiu tada plonesnius. mirksiukas.gif ech ir siulu uzsipirkti reikia
Atsakyti
_Aurute_ gal toks siulas tiktu
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(DEIVINA @ 2008 09 28, 17:20)
_Aurute_  gal toks siulas tiktu
user posted image



sitie tikrai per ploni schmoll.gif as is ju pilkute neriau 1.5 nr vaseliu ir tai galejo buti storesni mirksiukas.gif
Atsakyti