Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės Nr.12

QUOTE(dovyda @ 2008 09 26, 18:21)
akims paganyti 4u.gif

man tai visos, tokios paprastutes ir zavutes. 'stalcius' tik atsidare....
Atsakyti
user posted image

Gal galit man pradedanciajai padeti blush2.gif blush2.gif kokie siulai geriausiai tiktu tokiai suknelei ir kokio storio(ar metrazo turetu but),mat tame tikrai nieko dar nesuprantu.Vis nusiperku siulus ir niekaip neitaikau verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Aurute_: 26 rugsėjo 2008 - 20:08
Oi ačiū mergaitės už paaiškinimus...
Pradedu jau misionike gaminti...žiūrėsim kas gausis...
Atsakyti
QUOTE(Sigrida @ 2008 09 27, 09:11)
Oi ačiū mergaitės už paaiškinimus...
Pradedu jau misionike gaminti...žiūrėsim kas gausis...

sveikinam uzsikretus 4u.gif ir sekmes darbukuose drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(_Aurute_ @ 2008 09 26, 21:07)
user posted image

Gal galit man pradedanciajai padeti  blush2.gif  blush2.gif kokie siulai geriausiai tiktu tokiai suknelei ir kokio storio(ar metrazo turetu but),mat tame tikrai nieko dar nesuprantu.Vis nusiperku siulus ir niekaip neitaikau verysad.gif

sunku ka ir patart ax.gif manyciau kazkas su vilna turetu but ir nelabai plonyciai. rastas sios suknutes tiktai labai paprastas ir isplates ji manau normaliai su bet kokiais siuliukais, tik storesniais greiciau rezultatas pasimatys drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE

Gal galit man pradedanciajai padeti  blush2.gif  blush2.gif kokie siulai geriausiai tiktu tokiai suknelei ir kokio storio(ar metrazo turetu but),mat tame tikrai nieko dar nesuprantu.Vis nusiperku siulus ir niekaip neitaikau verysad.gif


Gal kokia pusvilne ar vilnele tiktu, juk vis tik ziemine suknele? Siuliukas plonas, matosi, kitaip gausis grubios tos klostes ar stulpeliai, kas ten bebutu ir nelabai graziai kris 4u.gif Su plonu siuliuku darbas daug leciau einasi, bet man dazniausia graziau, ypac sukneles wub.gif 4u.gif
Papildyta:
lotuliukas.gif lotuliukas.gif biggrin.gif na va, su dovyda atvirksciai del siulu plonumo patarem, tai gausi spresti pati mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eya: 27 rugsėjo 2008 - 09:50
Laba,

Man nervai visai pakriks nuo tiek minčių ir idėjų. Jau n projektų galvoj turiu, eilė begalinė, o darbai nejuda, net iki siūlų nedaeinu doh.gif Vis tie mano vaikai. Kaip koie drakoniukai - laiko siurbikai. Nieko, mažiausioji paaugs, naktim galėsiu nert, nes daba dar labai miegot noris ax.gif

Man daba mirtinia prireikė tos vaikiškos suknutės, kur buvot kažkuri kažkada idėjusi, kur rašėt, kad iš kažkokio skandinaviško žurnalo ar pan. Tokia sėdinti mergytė, o suknutės apačia žalia berods. Nu neatkapstau, kuruoj ten temoj jinai buvo. Gal kuri turit po ranka? blush2.gif
Atsakyti
sveikutes
kaip sekasi kabliuot ir virbaluot suknes?
as pabaigiau juostele kaspinui ivert ir jau vakar visa vakara kabliavau zemyn
o sian emia ir visa vakar darba isardziau
susirode kad per greit plateja sad.gif
kabliuoju per nauja bet uzsispyriau ir nepasidosiu
man reikia tos sukneles va cool.gif
Atsakyti
Nu Dovyduk, ir grožių prikrovei doh.gif Tikrai, kad mintys viena kitą veja, net galva plyšta nuo to, kam teikt pirmenybę doh.gif
qqte - stirpybės tau, ir užsispyrimo 4u.gif Įsivaizduok kokia būsi graži pasipuošus naująja suknele mirksiukas.gif
Vaje, pamiršau pagirt Deiviną - labai graži šiltų spalvų dryžiukė thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo angulyte: 27 rugsėjo 2008 - 13:46
Dekui patarusioms aciuks.gif imsiu tada viduriuka biggrin.gif ziuresim kas gausis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(qqte @ 2008 09 26, 11:37)

gal reiketu maziau knistis po interneta-bent mano atveju kad miegociau naktim



tai jau tikrai, prasedi iki pirmos prie pc, o tada uzmigt negali vis sukasi vaizdai pries akis lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Linda7 nerta jau labai graži suknytė, o jau megzta wub.gif wub.gif nuostabiai nuostabu thumbup.gif thumbup.gif

O čia mano saulytė, nieko pasakiško, tik sugalvojau, kad reikia senelio gimtadieniui mergytę truputėlį papuošti

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Fanfan @ 2008 09 27, 12:57)
Laba,

Man nervai visai pakriks nuo tiek minčių ir idėjų. Jau n projektų galvoj turiu, eilė begalinė, o darbai nejuda, net iki siūlų nedaeinu doh.gif Vis tie mano vaikai. Kaip koie drakoniukai - laiko siurbikai. Nieko, mažiausioji paaugs, naktim galėsiu nert, nes daba dar labai miegot noris  ax.gif

Man daba mirtinia prireikė tos vaikiškos suknutės, kur buvot kažkuri kažkada idėjusi, kur rašėt, kad iš kažkokio skandinaviško žurnalo ar pan. Tokia sėdinti mergytė, o suknutės apačia žalia berods. Nu neatkapstau, kuruoj ten temoj jinai buvo. Gal kuri turit po ranka? blush2.gif


as turiu, idedu viska ka turiu drinks_cheers.gif

user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(qqte @ 2008 09 27, 13:12)
sveikutes
kaip sekasi kabliuot ir virbaluot suknes?
as pabaigiau juostele kaspinui ivert ir jau vakar visa vakara kabliavau zemyn
o sian emia ir visa vakar darba isardziau
susirode kad per greit plateja sad.gif
kabliuoju per nauja bet uzsispyriau ir nepasidosiu
man reikia tos sukneles va  cool.gif


chmmm...kaip ten tau per daug isplatejo? ax.gif pafotkink, labai idomu kaip ten tau sekasi? drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(angulyte @ 2008 09 27, 14:44)
Nu Dovyduk, ir grožių prikrovei  doh.gif  Tikrai, kad mintys viena kitą veja, net galva plyšta nuo to, kam teikt pirmenybę  doh.gif
qqte - stirpybės tau, ir užsispyrimo  4u.gif  Įsivaizduok kokia būsi graži pasipuošus naująja suknele  mirksiukas.gif
Vaje, pamiršau pagirt Deiviną - labai graži šiltų spalvų dryžiukė  thumbup.gif


o cia , kad viskas butu uzimta lotuliukas.gif ir rankos ir galva ir akys doh.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti