Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės Nr.12

QUOTE(dovyda @ 2008 09 12, 16:54)
nuuuu nenervuokit! user posted imageas gi dar jokios suknes nepradejau..... user posted image o va ir man jau tie missonai ir dryziai, kad grazus, kad norimi user posted image
ech.....



Taigi pats tinkamiausias momentas!!! dar nieko nepradejai, tai gali ramiai missssonintis/nuodemiauti biggrin.gif

QUOTE(loretam @ 2008 09 12, 16:58)
davai davai, lauksim pasirodymo  thumbup.gif  tik kai pradesi iskart kelk rodyt kaip gaunasi  thumbup.gif 
as irgi kazkada pradesiu po dryzukes, tik zinok kazkaip su viskoze abejoju... turiu vienus siuliukus grynai viskozinius, norejau nert dryzuke - sudas, labai jei lengvai atsiraisioja kai viskoze, lsidus tokie, aisku ir sunkus....  tai bent jau as tai tikrai ne is viskozes darysiu.... kokiu graziu plonyciu reiks paieksoti ...


Is viskozes grynos geriausia gaminti kazka vienspalvio (t.y. neraisiojamo), nes siaip siulas SUPER smagus nerimui.

O siai sukniai siulyciau arba imti pluosta SU viskoze (tikrai geriau kris), arba prie patinkancio siulo prideti ploniuka viskozini siuliuka.

PS As savo juodai meginuka su visokiais priesiulais pagaminau, dabartes laukiu, kol pradzius, ir inkelsiu paveiksliuka konsultacijoms. Dejau bumbulavus siuliukus juodus (kaip pledukyje), ir dar gardinau antracitine beigi bronzine viskoze. Pastaroji man rodos tinkamesnes bus ne juodiems siulams idominti.
Atsakyti
QUOTE(gadget3 @ 2008 09 12, 15:25)
Apsimissssssssssssssssssssssssssssssssoninom, ka?

Kokie tempai!!! Ir informacijos naudingos kad pridejot!!! Ir Dovyda rakciukus tiesiog zaibiskai rado, ir tokius puikius namucius atidare, kad tiesiog griuvimas apima.

As manyciau rolleyes.gif  rolleyes.gif  rolleyes.gif , cia daug ka DARO ir pavadinimas biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Sekmes azartiskai nugalint visokias tiaaa mashinas ir dizainerius. Jei ka, tai KIEKVIENA, pasigaminusi po savaji nuodemingosios varianta, sutaupys bent 1000 EUR biggrin.gif
Oj, kaip grazu, kaip grazu, kaip man nesvietiskai grazu va toks va veikimas isvien, kai kiekviena po savo trupini i dideli pyraga atnesa!!!


aciuxuser posted image

daro be kalbu!!! pavadinimas taviskis taip ir prilipouser posted image

na man zinokit irgi labai grazu iki graudumo net...kad musu tiek nemazai, tokiu ligotu suknelemis ir dar tokiu greituoliu, vos i namucius kojas ikelem, o jau kiek darbo padarytauser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovyda: 12 rugsėjo 2008 - 16:28
QUOTE(Shangri La @ 2008 09 12, 17:18)
Vis gi suknelių temoje šauniausia atmosfera  thumbup.gif
O jau kiek idejų, tiesiog per kraštus liejasi...

Merginos. Pasistojo vienas klausimas. Nes šiuo metu kliedžiu dryželiais (čia turbūt neoriginalu, bet negaliu atsispirti biggrin.gif), bet ir mocherinukės lengvutės ideja neduoda ramybės.
Kaip manot, ar žiūrėtųsi dryžuota mocherinukė? g.gif Vat kažkaip krapštau pakaušį ir abejoju...


4u.gif 4u.gif 4u.gif TAIP TAIP TAIP TAIP
Pukeliai kiek "praskydintu" spalvu sujungimo linija, ir butu tiesiog NUOSTABU!!!
Atsakyti
Nu mergytės jūs ir pavarot.... Aš irgi užsimaniau missssoninės, nors iš pradžių sakiau, kad nieko žiūrisi, o dabar net apie spalvas galvot pradėjau doh.gif

Beje, Dovyduk, namai nuostabūs wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Shangri La @ 2008 09 12, 17:18)
Vis gi suknelių temoje šauniausia atmosfera  thumbup.gif
O jau kiek idejų, tiesiog per kraštus liejasi...

Merginos. Pasistojo vienas klausimas. Nes šiuo metu kliedžiu dryželiais (čia turbūt neoriginalu, bet negaliu atsispirti biggrin.gif), bet ir mocherinukės lengvutės ideja neduoda ramybės.
Kaip manot, ar žiūrėtųsi dryžuota mocherinukė?  g.gif Vat kažkaip krapštau pakaušį ir abejoju...


va cia tai pagyrimas! net neabejok, cia ir tik CIA pati geriausia vieta visame kameuser posted image as netgi mastau, gal deretu mums jau ir klubu vadintis g.gif

idedu tau keleta nuotrauku...del dryzuoto moheriuko....user posted image

user posted imageuser posted image

user posted imageuser posted image

dar klausimu yra?user posted image
Atsakyti
Sveikos, kliedinčios suknelėm (čia tik iš gerosios pusės). Na ir aš užsikrėčiau ta nuodėmingąja, ar kuo nors panauš į ją. bet darbų eilėj sijonas rudasis stovėjo. Ale ir nepasisekė sijonui. Pastumsiu į "vėliau" Kažkur caro maro laikų žurnale mačiau raštelį, kur spalvos taip prasikeičia. Tai jei rasiu, būtinai fotkinsiu ir įkelsiu.

Ačiū visoms, mano juodąją pagyrusioms.
Atsakyti
QUOTE(angulyte @ 2008 09 12, 17:36)
Nu mergytės jūs ir pavarot.... Aš irgi užsimaniau missssoninės, nors iš pradžių sakiau, kad nieko žiūrisi, o dabar net apie spalvas galvot pradėjau  doh.gif

Beje, Dovyduk, namai nuostabūs  wub.gif


liaaabai prasooomuser posted image
Atsakyti
Kokie gražūs namučiai, net smagiau pasidarė tokią žvarbią rudens dieną, pamačius degančius raudonus lapus. Ir per tokį trumpą laiką jau tiek pasivarėt į priekį su idėjomis ir grožybėmis. Noriu ir aš prisidėti - pagal šią nuorodą http://www.kissyours...tripe_maker.php
galima derinti įvairių spalvų dryželius
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tetulė: 12 rugsėjo 2008 - 16:55
labuka 4u.gif
na panelytes jusu tema kaip gera knyga ziemos vakara,kuri susildo arba serialas,kuris itraukia ir nebesinori kad jis baigtusi,taip as jauciuosi skaitydama ir ziuredama jusu darbelius wub.gif 4u.gif
Atsakyti
Dovydaaaa, kokie itikinami tavo moheriukiniai dryzi argumentai thumbup.gif thumbup.gif


Ir pati tu labai labai sauni 4u.gif


QUOTE(tetulė @ 2008 09 12, 17:51)
Kokie gražūs namučiai, net smagiau pasidarė tokią žvarbią rudens dieną, pamačius degančius raudonus lapus. Ir per tokį trumpą laiką  jau tiek pasivarėt į priekį su idėjomis ir grožybėmis. Noriu ir aš prisidėti - pagal šią nuorodą http://www.kissyours...tripe_maker.php
galima derinti įvairių spalvų dryželius


4u.gif koki saunu dalykeli nurodei!!!! SUPER!!!

O del ideju - tai kuo daugiau zmogus dalinasi, tuo daugiau nauju sugalvoja. Musu gi atveju - viena apsikretus kitas KAAAAAIP aptasko, kad po to STAIGIAI pasidaro nebeaisku, kur ir kaip viskas prasidejo, bet procesas vaziuoja kaip geras lietus!


QUOTE(sketisss @ 2008 09 12, 17:57)
labuka 4u.gif
na panelytes jusu tema kaip gera knyga ziemos vakara,kuri susildo arba serialas,kuris itraukia ir nebesinori kad jis baigtusi,taip as jauciuosi skaitydama ir ziuredama jusu darbelius wub.gif  4u.gif


Kaip graziai cia parasei 4u.gif

Zinok, geriausia tema skaitosi, kai dar ir kokia suknele suknyte suknelyte gamini cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 12 rugsėjo 2008 - 17:16
QUOTE(gadget3 @ 2008 09 12, 18:15)
Dovydaaaa, kokie itikinami tavo moheriukiniai dryzi argumentai  thumbup.gif  thumbup.gif


Ir pati tu labai labai sauni  4u.gif

4u.gif koki saunu dalykeli nurodei!!!! SUPER!!!

O del ideju - tai kuo daugiau zmogus dalinasi, tuo daugiau nauju sugalvoja. Musu gi atveju - viena apsikretus kitas KAAAAAIP aptasko, kad po to STAIGIAI pasidaro nebeaisku, kur ir kaip viskas prasidejo, bet procesas vaziuoja kaip geras lietus!
Kaip graziai cia parasei  4u.gif

Zinok, geriausia tema skaitosi, kai dar ir kokia suknele suknyte suknelyte gamini  cool.gif



ai....na gana cia...net susiraudoninau baisiaiuser posted image

o jau kaip perskaiciau apie uzkratus musu ir taskymusis.... user posted image jau kazin ar taikliau bepasakysi drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovyda: 12 rugsėjo 2008 - 17:29
abaldieeeeeeetj.................. blink.gif user posted image ne jus rimtai pabluuuuuudot.... lotuliukas.gif kol suvazinejau i darzeli - cia dar pasipyle....... user posted image lotuliukas.gif eikit peklon - taigi nemiga dabar mane uzkankins svaigstant del situ visu groziu....... user posted image
Atsakyti