Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės Nr.12

QUOTE(linda7 @ 2008 09 25, 14:19)
na nežinau ar čia kas pavyko...

O štai šita vašeliu nerta, šiaip aš mezgu virbalais tik, bet pabandžiau ir vašeliu, na gal ir puse bedos gavosi...

labai grazios suknytes thumbup.gif

QUOTE(qqte @ 2008 09 25, 17:19)
lotuliukas.gif
tos visiskai baltutelis pavydas ania  thumbup.gif

cia toks gal labiau baltai lietuviskas pavydukas, tikiuosi nesupyko fasolkosmama....

QUOTE(dovyda @ 2008 09 25, 19:36)
niu vaaaaaaaaaa.....o mes taip tikejomes pamatyt tavo grozybine sukne schmoll.gif  4u.gif

ziurekit kokia sukniuke-tunikute radau ir nufotkinau sekmadieniniam second-hand'e thumbup.gif gaila, kad manes tik puse tilptu biggrin.gif

man labai spalvu derinys grazus...

QUOTE(Lusasita @ 2008 09 25, 23:08)
Juodoji ideja ( Viliutee jau igyvendino)  mirksiukas.gif

liuks idejo, tokia silta atrodo, kaip tik siems orams...

dar praleidau pagyrimus La perlos ir Lusasitos tunikoms, labai isradingos .. thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Akire3: 26 rugsėjo 2008 - 08:57
QUOTE(dovyda @ 2008 09 25, 20:36)
ziurekit kokia sukniuke-tunikute radau ir nufotkinau sekmadieniniam second-hand'e thumbup.gif gaila, kad manes tik puse tilptu biggrin.gif

user posted imageuser posted image

reikejo prigriebt mirksiukas.gif utume kuri nors "isipraudus", gal as pvz... su 34-36 dydziu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2008 09 26, 00:08)
Juodoji ideja ( Viliutee jau igyvendino)  mirksiukas.gif


Viskas nieko nebespeju, visko noriu, greitai turbut reikes, kad viska speti tai visus patikusius modelius i viena sujungti biggrin.gif Vadinasi gaminsiu pynemis rastuota suknute-tunika-liemene su dryzuotomis pridedamomis rankovemis gilia iskirpte ir pridedamu kaklu... Va


QUOTE(Akire3 @ 2008 09 26, 09:56)
cia toks gal labiau baltai lietuviskas pavydukas, tikiuosi nesupyko fasolkosmama....


biggrin.gif, Baikit mergaites, cia balzamas sirdziai, lietuviai gi mes visi ax.gif ax.gif


DEIVINA, suknele pasakiska, o spalveles kokios siltos, man labai grazu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FasolkosMama: 26 rugsėjo 2008 - 09:16
QUOTE(DEIVINA @ 2008 09 26, 10:54)
sveikutes pasirodau ir as su savo bangelemis wub.gif
user posted image


4u.gif Labai grazi driziuke thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Deivina, puiki dryžuotukė madingai mergytei smile.gif Beje, tik dabar susigriebiau- ploni juodų siulų intarpai labai gerai paryškina dryžiukus, gaila kad sau tokių nepadariau.

Sakykit, mezgejėlės, ar jums pažįstama ši liga (manau kad pažįstama)- įpusėjus seniai planuotą daiktą (mano konkrečiu atveju- išsvajotąją dryžuotukę) pradedi naktim nemiegoti ir norėti KITO (mano konkrečių atveju- prigludusio silueto pastelinių spalvų uždaros suknelės)??? doh.gif Ir kaip su ta liga kovojat, iš kur traukti valios ir pabaigti pradėtą darbą?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shangri La: 26 rugsėjo 2008 - 10:34
QUOTE(Shangri La @ 2008 09 26, 11:33)

Sakykit, mezgejėlės, ar jums pažįstama ši liga (manau kad pažįstama)- įpusėjus seniai planuotą daiktą (mano konkrečiu atveju- išsvajotąją dryžuotukę) pradedi naktim nemiegoti ir norėti KITO (mano konkrečių atveju- prigludusio silueto pastelinių spalvų uždaros suknelės)???  doh.gif  Ir kaip su ta liga kovojat, iš kur traukti valios ir pabaigti pradėtą darbą?


oj cia man amzinas sindromas
ypac kai mezgu virbalais
vaseliu suknytes narpliot tai man idomu...net gaila kai pabaigiu pasidaro... rolleyes.gif
gal reiketu maziau knistis po interneta-bent mano atveju kad miegociau naktim
arba dar labai padeda kad galvoju nu va sita pabaogsiu ir jau tada galesiu kita darbeli regzt...
Atsakyti
QUOTE(qqte @ 2008 09 26, 11:37)
oj cia man amzinas sindromas
ypac kai mezgu virbalais
vaseliu suknytes narpliot tai man idomu...net gaila kai pabaigiu pasidaro... rolleyes.gif
gal reiketu maziau knistis po interneta-bent mano atveju kad miegociau naktim
arba dar labai padeda kad galvoju nu va sita pabaogsiu ir jau tada galesiu kita darbeli regzt...


va, čia tai tikrai- kai nematai visų grožybių ir galva rami. Nes dabar gaunasi kaip anekdote- duokit man vaistų nuo godumo, ir DAUGIAU, DAUGIAU doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Shangri La @ 2008 09 26, 11:33)
Deivina, puiki dryžuotukė madingai mergytei smile.gif Beje, tik dabar susigriebiau- ploni juodų siulų intarpai labai gerai paryškina dryžiukus, gaila kad sau tokių nepadariau.

Sakykit, mezgejėlės, ar jums pažįstama ši liga (manau kad pažįstama)- įpusėjus seniai planuotą daiktą (mano konkrečiu atveju- išsvajotąją dryžuotukę) pradedi naktim nemiegoti ir norėti KITO (mano konkrečių atveju- prigludusio silueto pastelinių spalvų uždaros suknelės)???  doh.gif  Ir kaip su ta liga kovojat, iš kur traukti valios ir pabaigti pradėtą darbą?



Deivina - suknyte laaabai laaabai wub.gif


Jo, sitas sindromas kamuoja turbut ne viena... unsure.gif blogiausia, kad jei numetu ka nors padarius iki puses, - dazniausiai daugiau nebepaimu i rankas... verysad.gif metosi metosi kelis metus - o paskui trukus kantrybes ismetu isvis arba isardau... doh.gif

dabar grieztai su tuo kovoju biggrin.gif - jei jau pradedu kazka - tai darau grieztai iki galo - net svajot sau neleidziu apie kitus projektus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Peperoni @ 2008 09 26, 11:48)

dabar grieztai su tuo kovoju  biggrin.gif - jei jau pradedu kazka - tai darau grieztai iki galo -  net svajot sau neleidziu apie kitus projektus  biggrin.gif



Aš irgi kovoju- nepabaigtukų nepalieku. Tiesiog darau sukandus dantis. Nes tikimybė vėliau grįžti prie numesto darbelio mano atveju lygi nuliui.
Ech, užteks pliurpt- laikas nerti angel_sadangel.gif
Atsakyti
as tai vis sau zadu, kad nauju siulu nepriksiu kol nesumegziu ka turiu. bet kur tau ...ka nors grazaus pamatau ir neatsilaikau, tipo 'cia bus tam ir tam'. ir taip turiu puse suofkes dezes siulu....ech, gal kada pasveiksiu
Atsakyti
Aciu visoms uz ivertinimus mano banguotajai driziukei 4u.gif 4u.gif
Ech kaip pazystama si liga iki skausmo doh.gif Ir visados yra pradeta megzti po kokius tris mezginius is karto wub.gif
Atsakyti
Ačiū visoms mezgėjėlėms už gera žodi ax.gif aciuks.gif
Papildyta:
aš irgi mezgu banduotaja dryžiuke...
Papildyta:
reikia kaip nors įkelti nuotraukyte, tik vat kaip, kompas tiek prikrautas visko, kad iš fotiko negaliu įkelti nei vienos nuotraukos, reikia sumąstyti ką nors

Papildyta:
beje, dryžuotumui sustyguoti pasinaudojo kažkurios čia forumietės nuododa i tokį puslapį, kur pasirinkus spalvas sudryžuoja įvairiai, geras dalykėlis iš tikro
Atsakyti