Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės Nr.12

[/quote]
o aš noriu pasiguosti. nebenoriu aš savo dryžuotosios. turiu apie 10 cm nuo apačios ir kažkur dingo įkvėpimas. gal, kad siūlai labai ploni, ir neina greit, nu nežinau.......... norisi čiupt kokius vilnonius siūlus ir megztuką megzt. pasiilgau virbalų, ech........
[/quote]

mmmm......suprantu, kad is plonu siuliuku nepyragai nert na bet pagalvojus kooookia suknele turesi! wub.gif verta pasikamuot 4u.gif todel, nenukabink nosies, nenuleisk vaselio ir truputi atsikvepus - toliau dryzuok mirksiukas.gif (beje, as visada po kelis darbukus darau blush2.gif matyt charakteris toks baisss nepastovus lotuliukas.gif )
Papildyta:
QUOTE(qqte @ 2008 09 24, 14:38)
dekui
jau spirgu kaip noriu greiciau namo pamegint  4u.gif
man spalio vidury bus proga kaip ir noreciau pasipuost...tik kazin ar spesiu su savo milijonais ardymo 


o ka ten jau ardai? g.gif gal pasirodyk pirmiausia mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(gadget3 @ 2008 09 24, 19:00)
Labas, besimissssssoninancios ir kitaip besidryzinanciai beapsisuknelinancios!!!!!

Kiap grazu uzeit ir rast vel ir vel ideju, gerio ir grozio.

As si karta nieko neidesiu, tik daug visokeriopai siltu apkabinimu beigi palinkejimu geriems darbams bei  klausima "kur Mexxica"???", ir dar - COSMOPOLITAN rugsejo varciau, ir maciau visai kokybisku dryziukiu nuotrauku!!!! Va.

Jus nuostabiai fantastiskos!!!!

IKI (besipledukinanti)


sveika, sveika 4u.gif aciu uz palinkejimus ir tuos baisingai dziaugsmingus apkabinimus blush2.gif

kur Mexxica neaisku g.gif matyt pasigamino sau toooki grazuma, kad pati neatsigauna is laimes, kai jau atsigaus, manau, tikrai tikrai mums pasidemonstruos thumbup.gif


kaip gi einasi tas tavo pledukinimasisisss? mirksiukas.gif galetum jau ir parodyt, kaip ten ir kas drinks_cheers.gif arba gal jau apsigalvojai ir pagalbos reikkk? lotuliukas.gif sakyk, mes po viena kvadraciuka smaukst ir nunarpliojam tau thumbup.gif biggrin.gif


anguliuk! mirksiukas.gif kaip salis? pabaigei?? wub.gif sukneles sukneles sukneles 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovyda: 24 rugsėjo 2008 - 23:12
La Perla labai grazi tunika 4u.gif
Naiste nenukabink nosies,as ir savo mb sakiau kazin ar iveiksiu savo suknele,labai jau letai einasi,o jei iveiksiu tai kepsiu torta ta proga biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dovyda @ 2008 09 25, 00:09)
o ka ten jau ardai? g.gif gal pasirodyk pirmiausia mirksiukas.gif

tai kad vis plocio pyneles neitaikau
galvojau pradet ne nuo juostos o nuo apatines dalies ir apsigalvojau
tai tiek ir ardau
bet itariu dar kokiu 100 kartu dydi neitaikysiu
man taip buna su suknelem...virsutine dalis smulki tai as vis mazinu mazinu mazinu...kol pasirogo kad per daug jau numazinau lotuliukas.gif
Papildyta:
Naiste gal tu ja padek laikinai i sona ir nusimegzk ta megztuka
man taip irgi buna kad rezgu rezgu ir pajauciu kad nebemyliu as to rezginio...uztat namie keli nebaigtukai guli..o jei jau matau kad nieks nebus-ardau ir padedu siulus i sona...nu o ka daryt negi kankinsiesi
mezgimas turi but mielas sirdziai uzsiemimas o ne saves prievartavimas 4u.gif
Atsakyti
La Perla fantastiška tunika thumbup.gif 4u.gif 4u.gif . O čia tai kas man nėrėsi, bet nusinėrė ne man,tunika ax.gif user posted image
Atsakyti
Mergaites, reikalinga jusu pagalba, niekaip internete galiu surasti sios tunikos rastelio to apatinio, kur su didelemis skylemis... gal kur nors matete, pasidalinkite wub.gif prasau wub.gif
user posted image
Atsakyti
Laba diena, šauniosios mezgėjos, aš irgi mėgstu megzti, tik gal dar nesu tokia šauni kaip jus... ax.gif . va kadangi čia sukneliu tema, o i ja as užsuku kasdien, tai noreciau parodyti irgi sukneles dvi. Viena nerta, kita megzta.

Papildyta:
tik reiketu pirma išsiaiškinti kaip ikelti nuotraukas, na tuoj aš čia
Atsakyti
QUOTE(FasolkosMama @ 2008 09 25, 12:25)
Mergaites, reikalinga jusu pagalba, niekaip internete galiu surasti sios tunikos rastelio to apatinio, kur su didelemis skylemis... gal kur nors matete, pasidalinkite  wub.gif  prasau  wub.gif
user posted image

kai pamatau tavo nika, tai iskart mintis 'negi ji vel nusimezge', toks baltas pavydas, bet aciu dievui nenusimezgei... biggrin.gif
Atsakyti
http://keep4u.ru/ful...3279f5e8563/jpg

na nežinau ar čia kas pavyko...
Papildyta:
pavyko, pavyko...
Papildyta:
http://keep4u.ru/ful...d93c93bd3bb/jpg

O štai šita vašeliu nerta, šiaip aš mezgu virbalais tik, bet pabandžiau ir vašeliu, na gal ir puse bedos gavosi...
Atsakyti
QUOTE(linda7 @ 2008 09 25, 15:19)
http://keep4u.ru/ful...3279f5e8563/jpg

na nežinau ar čia kas pavyko...
Papildyta:
pavyko, pavyko...
Papildyta:
http://keep4u.ru/ful...d93c93bd3bb/jpg

O štai šita vašeliu nerta, šiaip aš mezgu virbalais tik, bet pabandžiau ir vašeliu, na gal ir puse bedos gavosi...

Linda7, na ir debiutas! Super! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
linda7, šaunūs darbeliai ir sveika prisijungus smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(FasolkosMama @ 2008 09 25, 13:25)
Mergaites, reikalinga jusu pagalba, niekaip internete galiu surasti sios tunikos rastelio to apatinio, kur su didelemis skylemis... gal kur nors matete, pasidalinkite  wub.gif  prasau  wub.gif


Jei moki rusiškai ČIA rusaitės kaip tik apatinį raštelį aptarinėja ir dalinasi savo gudrybėm, kaip jos mezgė jį..Raštelio schema yra tik pačios pradžios..o tos vietos su skylutėm jau improvizuotos pačių rusaičių..Pasiskaityk gal tiks.. mirksiukas.gif

O...yra visgi schema.. smile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Salne: 25 rugsėjo 2008 - 15:52
QUOTE(linda7 @ 2008 09 25, 15:19)
gal ir puse bedos gavosi...

nieko sau puse bedos blink.gif
jei tokios "bedos" butu, pasauly viespatautu grozis 4u.gif
Be galo grazus darbeliai, tikrai wub.gif
Atsakyti