Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės Nr.12

O KAIP JUMS SI SUKNELE???? smile.gif

user posted image

Mano neriniai: WWW.VIKART.LT
Atsakyti
QUOTE(K_margo @ 2008 09 24, 10:32)
O KAIP JUMS SI SUKNELE????  smile.gif

user posted image

Mano neriniai: WWW.VIKART.LT


Greičiau tunika nei suknelė, bet man graži.. 4u.gif
O labiausiai, tai mane manekenas sužavėjo.. blush2.gif , man tokio reikia
Atsakyti
K_Margo, tikrai žavi suknelė thumbup.gif Gal labiau tiktų nešioti ant džinsų ar timpių? Bet ir spalva, ir modelis- be priekaištų.
Atsakyti
QUOTE(FasolkosMama @ 2008 09 14, 11:36)
na bet gal labai nesumaišysiu visko, labai jau maga pasigirti nauju darbeliu  blush2.gif

user posted image

Užtrukai apie savaite, labai jau norėjau kuo greičiau pasipuošti trumpa suknute.


QUOTE(FasolkosMama @ 2008 09 15, 11:55)
4u.gif  Nu dekui mergaites uz pagyras, labai malonu, kad ne tik man patinka tai ka sukuriu  ax.gif  ax.gif  ax.gif
O va siandien sita mano suknele iskeliavo is namu ir tikiuosi naujai seimininkei ji patiks  ax.gif
user posted image

NEREALU wub.gif wub.gif wub.gif
GAL GALETUM PASIDALINTI TOS JUODOSIOS VIRSUTINES DALIES RASCIUKU?
pasirodau dar tunikute (i sita sukneliniu mergaiciu seima norisi atnesti visus darbelius parodyti smile.gif ), beje labai aciu dovydai kuri visose temelese randa gera zodi smile.gif
user posted image

user posted image

ji tik man per didele...


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo La Perla: 24 rugsėjo 2008 - 12:57
Labai grazi tunika ir idomiai atrodo. thumbup.gif visai pati kazko panasaus uzsinorejau. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2008 09 24, 13:57)

user posted image

user posted image

ji tik man per didele...

oje kokia miela
kaip tos rankoves idomiai padarytos
tie visi neriniukai pukiukai taigi tooooks moteriskumas
nuostabu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(qqte @ 2008 09 24, 09:41)
Labas rytas sukneliuotosios  4u.gif
kaip mezgasi, neriasi dryziai ir visi kiti?
as pasiguosiu
kazko nesiseka man su pilkute
dooovyda  blush2.gif berods tu ja nerei
gal gali papasakot nuo ko pradejai ir kokiu rasteliu?  blush2.gif (cia as apie ta su bantu po krutine)

o apsiziurejau kad viskas tavio albumely sudeta ir pakankamai aiskiai schemutes nupiestos  4u.gif


na sveika ikliuvus i pilkiuke drinks_cheers.gif pradejau nuo tos juosteles ax.gif paskui neriau nuo tos juosteles aukstyn, tiesa, sonuose siulytes padariau, kad nesiskirtu rastas mirksiukas.gif paskui ratukais ratukais zemyn doh.gif jei ka, klausk, paiskinsiu, ar sukne issitraukus paskaiciuosiu drinks_cheers.gif thumbup.gif sekmes drinks_cheers.gif

LaPerla...niu argi man sunku gera zodi apie geros darbstuoles labai grazius rankdarbius pasakyt? blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovyda: 24 rugsėjo 2008 - 13:37
QUOTE(dovyda @ 2008 09 24, 14:35)
na sveika ikliuvus i pilkiuke drinks_cheers.gif pradejau nuo tos juosteles ax.gif paskui neriau nuo tos juosteles aukstyn, tiesa, sonuose siulytes padariau, kad nesiskirtu rastas mirksiukas.gif paskui ratukais ratukais zemyn doh.gif jei ka, klausk, paiskinsiu, ar sukne issitraukus paskaiciuosiu drinks_cheers.gif  thumbup.gif sekmes drinks_cheers.gif


dekui
jau spirgu kaip noriu greiciau namo pamegint 4u.gif
man spalio vidury bus proga kaip ir noreciau pasipuost...tik kazin ar spesiu su savo milijonais ardymo doh.gif
Atsakyti
La Perla tunika thumbup.gif Na ir išradinga darbštuolė...

Mergaitės, kokie siūlai tiktų suknelei žiemai? Ką galėtumėte pasakyti apie ALIZE Superlana siūlus?
Atsakyti
[ pasirodau dar tunikute (i sita sukneliniu mergaiciu seima norisi atnesti visus darbelius parodyti smile.gif ), beje labai aciu dovydai kuri visose temelese randa gera zodi smile.gif
[
ji tik man per didele...
[/quote]

fantastiška tunika. visai kaip suknelė. ir tos gėlės taip įdomiai atrodo.

o aš noriu pasiguosti. nebenoriu aš savo dryžuotosios. turiu apie 10 cm nuo apačios ir kažkur dingo įkvėpimas. doh.gif gal, kad siūlai labai ploni, ir neina greit, nu nežinau.......... norisi čiupt kokius vilnonius siūlus ir megztuką megzt. pasiilgau virbalų, ech........
Atsakyti
Labas, besimissssssoninancios ir kitaip besidryzinanciai beapsisuknelinancios!!!!!

Kiap grazu uzeit ir rast vel ir vel ideju, gerio ir grozio.

As si karta nieko neidesiu, tik daug visokeriopai siltu apkabinimu beigi palinkejimu geriems darbams bei klausima "kur Mexxica"???", ir dar - COSMOPOLITAN rugsejo varciau, ir maciau visai kokybisku dryziukiu nuotrauku!!!! Va.

Jus nuostabiai fantastiskos!!!!

IKI (besipledukinanti)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 24 rugsėjo 2008 - 18:02
Temelė kažkaip pasislinkus žemyn,jau maniau į 2-trą psl. reikės eit. g.gif
K-margo sukniukas-laabai kruopščiai atliktas ir taip įdomiai tie šoniukai rolleyes.gif
O La Perlos tos gėlės - wub.gif wub.gif ,ir kaip gudriai žiemai sugalvota-ten rankovės iš mocheros,jei gerai įžiūriu,ane?
Atsakyti