Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės Nr.12

Zuviuk, as dar prideciau balta ir tamsiai ruda (o jei dar ir 5-a spalvike idetum smeline - tai isvis butu groooozissssss......... biggrin.gif ) -..... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Peperoni @ 2008 09 22, 20:16)
Zuviuk, as dar prideciau balta ir tamsiai ruda (o jei dar ir 5-a spalvike idetum smeline - tai isvis butu groooozissssss.........  biggrin.gif ) -.....  ax.gif

butu tikrai grazus derinys, bet ausarankej jau rudos nera... sad.gif o kur dar tokiu rasti nzn verysad.gif
Atsakyti
Manau, tikrai turetu but bazej arba toj parduotuvej prie 25-mecio turgelio arba vilijampoles turguj mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zaniatja @ 2008 09 22, 17:56)
Beje, mano vienas bendradarbis, vyras, labai dailiai mezga. Be galo graziai apdaila mezginiu padaro, ismoke mane, kaip pvz. liemenes apykakles, apie rankoves kantukus tvirtus ir dailius padaryti. Maladiec vyriskis. Nesigedina sito ir niekas is jo nesisaipo.

nu *****... tai va ką jūs ten tarp operacijų laisvu metu veikiat doh.gif doh.gif doh.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos. JO, iš Šilutės mes tik dvi, gerai, kad jūsų Kaune ar Vilniuj daug, smagu susimeetinti.

Aš šiandien pradėjau dryžuoti zigzaguoti. Koks ten pradėjau, siūlus į kamuoliukus susisukau. Siūlai Smirna platinum, laaaaaaaaabai ploni. Gal kalėdoms pasirodysiu........
Atsakyti
Sveikos,
Kaip matau tema kartu su orais "vėsta"
Kad visai nenukeliautų užmarštin, akims paganyti ax.gif
user posted imageuser posted imageuser posted image user posted image user posted imageuser posted image user posted imageuser posted image user posted imageuser posted image
Papildyta:
ir ne tik Missoni dryžiukus mėgsta bigsmile.gif
dar ir Katia Mossina biggrin.gif
user posted imageuser posted image
ir dar viena gražios spalvos
user posted image
Papildyta:
šita įdomi, galima megzti ir be suraukimo apačioj.....
user posted image
Atsakyti
Aciu uz foto, katuks! Dar karta isitikinu, kad daznai genialumas slypi paprastume biggrin.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif kai kurie modeliukai super (o ypac ant manekeniu biggrin.gif ) Naiste777, zvelk pozityviai - dviese lengviau susiorganizuoti mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(katuks @ 2008 09 23, 14:37)
Sveikos,
Kaip matau tema kartu su orais "vėsta"
Kad visai nenukeliautų  užmarštin, akims paganyti  ax.gif
user posted imageuser posted image user posted image



vat cia tai geris thumbup.gif paprasta bet kaip atrodo bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikutės sukneliautojos 4u.gif
Ramu čia šiandien,narplioja matyt visos į kampus sulindusios lotuliukas.gif
Mano dryžiukė jau ir priekį turi rolleyes.gif Teliko rankovės...Jeigu labai nesipriešins ir pasiduos iš pirmo karto,tai jau labai greitai pasipuošiu ax.gif
Atsakyti
labutis,
as tik nuoroda imesiu, pasinesiau ant dryziuku, tai is pradziu va ka sukurpiau

http://www.supermama...;#entry20039477

ir klausimas: kaip sujungiat siulus? risat mazgelius? gal yra kitoks budas, kad nebudu tu guziuku? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*coliukeee* @ 2008 09 23, 16:08)
labutis,
as tik nuoroda imesiu, pasinesiau ant dryziuku, tai is pradziu va ka sukurpiau

http://www.supermama...;#entry20039477

ir klausimas: kaip sujungiat siulus? risat mazgelius? gal yra kitoks budas, kad nebudu tu guziuku?  4u.gif

Aš su vašeliu įneriu į mezginio kraštą.Ne sukaišioju,o įneriu.Nemoku paaiškint doh.gif
Atsakyti
man tai tos su dryziais labai thumbup.gif
Atsakyti