Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės Nr.12

QUOTE(dovyda @ 2008 09 20, 23:04)

noooriu, oi imsiuos mirksiukas.gif mane tie "dryzpalaikiai" jau nervuojaaaa, kaip noriu pabandyt, betgi neleidziu sau tokio malonumo, reik gi pabaigt, ka pradejus blush2.gif o tu mastai apie nertus ar megztus? g.gif



Dovyduk - aš jau šalį baiginėju ir ojojoj kaip galvoju apie dryžiukę doh.gif Ir aš vistik žadu nert sukniukę dryžiukę, nors turiu labai tinkamus siūliukus megztam modeliukui g.gif Na matysim ko pirmo imsimės - bet dryžiukai tikrai bussss biggrin.gif

QUOTE(Žiogienė @ 2008 09 22, 12:16)
Mano dryžiukė dryžinasi kol kas tik mintyse blush2.gif Ir aš sušalau, reik apsiliemenuot (liemenes sau ir panelėm numegzt biggrin.gif ) ax.gif


Oi, kiek mūsų nemažai mintyse dryžinasi bigsmile.gif Jaučiu sekanti tėmelė (ir dar sekanti) - bus dryžinukų modeliukų pristatymui skirta mirksiukas.gif


QUOTE(Akire3 @ 2008 09 22, 13:54)
sveikos mezgejeles,
meetas kaip meetas, o kuriam Lietuvos kraste, negi jus visos vilnietes, tik as viena ne???


Akire, manau tikrai neblogą kompaniją ir Kaune suburtumėm mirksiukas.gif
Atsakyti
nu as matyt vis kaip kokia atsilikus
jau seniai nuslugo tu pilkuju banga ale man reikia siltos grazios sukneles lapkricio menesi tevu jubiliejus-pasipuost ir nesusalt norisi, ka buvau sumanius nesigauna taigi as tyliai ramiai sau knebinesiu matyt ta
user posted image
doh.gif
Atsakyti
QUOTE(angulyte @ 2008 09 22, 15:04)
Akire, manau tikrai neblogą kompaniją ir Kaune suburtumėm  mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif as irgi is kauno. Taip kad apsidryzuokime (nes kol kas as irgi tik mintyse dryzinuosi smile.gif) ir burkimes i draugija smile.gif
Atsakyti
QUOTE(netikėtai @ 2008 09 22, 12:17)
Sveikutės 4u.gif
Pribaigiau savo darbelį mažajai pupytei,galit užmest akį,jeigu kam smalsu
http://public.fotki....i/s73f0039.html
http://public.fotki....i/s73f0037.html
http://public.fotki....i/s73f0029.html
http://public.fotki....i/s73f0041.html

Dabar vėl grįžau prie savo dryžiukės-mylimukės biggrin.gif

labai grazu thumbup.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(angulyte @ 2008 09 22, 14:04)
Dovyduk - aš jau šalį baiginėju ir ojojoj kaip galvoju apie dryžiukę  doh.gif Ir aš vistik žadu nert sukniukę dryžiukę, nors turiu labai tinkamus siūliukus megztam modeliukui  g.gif  Na matysim ko pirmo imsimės - bet dryžiukai tikrai bussss  biggrin.gif
Oi, kiek mūsų nemažai mintyse dryžinasi  bigsmile.gif  Jaučiu sekanti tėmelė (ir dar sekanti) - bus dryžinukų modeliukų pristatymui skirta  mirksiukas.gif
Akire, manau tikrai neblogą kompaniją ir Kaune suburtumėm  mirksiukas.gif

reiskia meetinsimes Kaune, nu ir gerai, tik gal davai dar be dovanu pirmam kartui, o tai as tokia neskubuole tikrai nespesiu prigamint... drinks_cheers.gif o jei as tik viena be dovanu ateisiu - tai be rysio jausiuos. jei vieta aptarta, galima data derint ...
Atsakyti
va kokia dryze dar radau bigsmile.gif user posted image
Papildyta:
ir a[prasyma suradau jei ka sudomino
user posted image
Atsakyti
QUOTE(qqte @ 2008 09 22, 15:34)
va kokia dryze dar radau  bigsmile.gif user posted image
Papildyta:
ir a[prasyma suradau jei ka sudomino
user posted image

Labai smagūs ir švelnūs šie siūliukai, tik kiek brangoki ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Linjus @ 2008 09 17, 20:48)
nu nerealu  doh.gif  lotuliukas.gif
ot vyras... ot suknelių panertų  thumbup.gif  lotuliukas.gif

Linjau, noretum, kad tavo vyras sitaip? lotuliukas.gif Ka mezgi, gal dryziuota megsi? As galvoju apie dryze, reikia susitart, kad nevienodu spalvu megztume, o baliuj kokiam vienodos ateisim, nezinos kuria labiau girt.
P.S.: Mergaitems pasakysiu, kad Linjus pussesere mano (beveik kaip sese wub.gif )
Beje, mano vienas bendradarbis, vyras, labai dailiai mezga. Be galo graziai apdaila mezginiu padaro, ismoke mane, kaip pvz. liemenes apykakles, apie rankoves kantukus tvirtus ir dailius padaryti. Maladiec vyriskis. Nesigedina sito ir niekas is jo nesisaipo.
QUOTE(Aruna @ 2008 09 18, 21:13)
Bielrai, sveikinimai. Man pačiai niekaip pvz televizorius nesižiūri rankas susidėjus. Net padai niežtieti pradeda jei nieko neveikiu. O veikiu labai daug visokių rankų darbelių ir džiaugiuosi, kad jau seniai megzti galiu net be jokių schemų. Gaila, kad mano dukra to nedaro, nors mokiau visko ką moku pati, ir megzti, ir siuvinėti, ir velti, ir vert karolius , piešt ir tapyt

Bielra ir as susizavejusi 4u.gif
O Aruna, tiek visko mokat, kad dukra turbut bijo, kad jus sunku pavyt bus smile.gif Gal kazkada pati susidomes ir paskes sitoje mezgeju sektoje
QUOTE(FasolkosMama @ 2008 09 19, 16:33)
šilta ir gera šioje temelėje, jokių užgauliojimų, pavydo, tik gera nuotaika, šiluma ir palaikymas.  Panašu kad mezgimas gerai nuteikia ir nervus ramina  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif 

Be abejo gerai nuteikia. Vakar vaziuodama is uosviu masinoj dukrai puse saliko numezgiau, dar pamegsiu siandien ziuredama nusivylusias namu seimininkes ir bus baigta. Man tai cia didziausias nusiraminimas, tik masinoj mezgant kartais, bet ne visada, pykint pradeda, tada turiu nutraukt savo atsipalaidavima, nes gali blogai baigtis
QUOTE(Zuviukas:) @ 2008 09 22, 15:09)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  as irgi is kauno. Taip kad apsidryzuokime (nes kol kas as irgi tik mintyse dryzinuosi smile.gif) ir burkimes i draugija smile.gif

ir as is Kauno
Atsakyti
sveikutes,visos is kauno ar vilniaus,o ziu silutiskiu tai tikrai tik 2 esam g.gif
Atsakyti
QUOTE(Akire3 @ 2008 09 22, 15:47)
reiskia meetinsimes Kaune, nu ir gerai,  tik gal davai dar be dovanu pirmam kartui, o tai as tokia neskubuole tikrai nespesiu prigamint... drinks_cheers.gif o jei as tik viena be dovanu ateisiu - tai be rysio jausiuos. jei vieta aptarta, galima data derint ...


galim tik zvalgytuves padaryti ax.gif pradziai susipazinsim - ir tai jau gera pradzia smile.gif
ir apie dryziu tema dar norejau paklausti... kaip manot ar sitos spalvytes nebus perrysku ir persalta ziemai?
melyna
pilka
ir turkio spalva?
Atsakyti
QUOTE(Zuviukas:) @ 2008 09 22, 19:18)
galim tik zvalgytuves padaryti ax.gif  pradziai susipazinsim - ir tai jau gera pradzia smile.gif
ir apie dryziu tema dar norejau paklausti... kaip manot ar sitos spalvytes nebus perrysku ir persalta ziemai?
melyna
pilka
ir turkio spalva?

man noretusi kazko siltesnio ar kokia ryskesne spalvyte ipint
bet cia skonio reikalas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 22 rugsėjo 2008 - 18:39
QUOTE(Zuviukas:) @ 2008 09 22, 19:18)
galim tik zvalgytuves padaryti ax.gif  pradziai susipazinsim - ir tai jau gera pradzia smile.gif
ir apie dryziu tema dar norejau paklausti... kaip manot ar sitos spalvytes nebus perrysku ir persalta ziemai?
melyna
pilka
ir turkio spalva?


Labai panašių spalvų bus mano dryžuotukė. Ir dar ryškesnė. Man svarbiausia kad spalvos ''liptų'', o nuo turkio spalvos (ir akmens) tiesiog lydausi.
Atsakyti