Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės Nr.12

NA , mergaitės, jūs ir šaunuolės. Tik nenaršai porą dienų, o čia jau beveik partija sukurta. lotuliukas.gif
Bielrai, sveikinimai- nuoširdžiai pasižavėjau megztomis suknelėmis , juk kas gali būti šilčiau nei savo rankom kurtas daiktas? Ir labai smagu, kad mezgėjos nedingsta, nežiūrint, kad parduotuvėse yra visokio gero. Man pačiai niekaip pvz televizorius nesižiūri rankas susidėjus. Net padai niežtieti pradeda jei nieko neveikiu. O veikiu labai daug visokių rankų darbelių ir džiaugiuosi, kad jau seniai megzti galiu net be jokių schemų. Gaila, kad mano dukra to nedaro, nors mokiau visko ką moku pati, ir megzti, ir siuvinėti, ir velti, ir vert karolius , piešt ir tapyt, deja jai neduota, nors ir bandėm, na tik aust nemokiau, nes namie neturiu su kuo, bet jai tas nelimpa, nors tu ka. GAL sakiau kada anūkę turėsiu, tai galėsiu visko išmokyt. biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Katuks ,ačiū,širdingai už lietuvišką schemutę ir visus pastebėjimus aciuks.gif . Varysiu į casalaną papirkt siūlų.Greičiausiai savo mergučiai bandysiu pradžioj regzt,ji pas mane kūdena,tai tikiuosi nereiks nei liemenuot to raštelio.O eilėj jau laukia dryžė man ,liemenė,ir megztukas. blush2.gif
Jau kad prisipirksiu siūlų... lotuliukas.gif .Tik ar spėsiu ,kaip visada blush2.gif
Atsakyti
Labai norėčiau į partiją mezgėjų
Mačiau vienam rankdarbių forume dalyvės ruošiasi keistis dovanomis Naujiesiems metams ir daryt susitikimą.

Atsakyti
Rife, tave ne tik i partija priimsim biggrin.gif , bet ir i jos pirmininkes galim laisvai rinkt thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Peperoni @ 2008 09 19, 12:51)
Rife, tave ne tik i partija priimsim  biggrin.gif , bet ir i jos pirmininkes galim laisvai rinkt  thumbup.gif


Labai ačiū už pasitikėjimą

Atsakyti
QUOTE(Rife @ 2008 09 19, 12:44)
Labai norėčiau į partiją mezgėjų
Mačiau vienam rankdarbių forume dalyvės ruošiasi keistis  dovanomis Naujiesiems metams  ir daryt susitikimą.

thumbup.gif drinks_cheers.gif Ideja puiki! O as kartais pasivartau "uzsienietiskus" forumus, ir man labai patiko ideja, kad mezgami darbeliai labdarai.. dovanoti likimo nuskriaustiems, arba galima parduoti aukcione ir pinigelius pervesti. Na cia jau dideli planai, bet... neplanuojant nieko ir nebuna. O meet'as butu labai smagu! net ir Kaledu nelaukiant mirksiukas.gif biggrin.gif

p.s. soriukas uz Offtopic 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eya: 19 rugsėjo 2008 - 14:31
labai geros idejos drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Rife @ 2008 09 19, 12:44)
Labai norėčiau į partiją mezgėjų
Mačiau vienam rankdarbių forume dalyvės ruošiasi keistis  dovanomis Naujiesiems metams  ir daryt susitikimą.


o cia labai nebloga mintis. Butu smagu susipazinti su darbsciuju ranku bureliu smile.gif o jei dar visos ateitu apsivilke savo ranku darbo drabuzeliais thumbup.gif nu tai taikrai butu laaabai idomu smile.gif o su dovanom tai tikrai nebutu sunku:) suliau siuliukai sulyteliai (o dar geriau koks nors nesunkus ranku darbelis -salis pirstines ar kazkas panasaus).... as jau noriu smile.gif visos butu laimingos:) o as dar zinau toki dovanu keitimosi buda, kad visi patenkinti butu! thumbup.gif zodziu siulau rutulioti sia ideja biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuviukas:): 19 rugsėjo 2008 - 14:58
šilta ir gera šioje temelėje, jokių užgauliojimų, pavydo, tik gera nuotaika, šiluma ir palaikymas. Panašu kad mezgimas gerai nuteikia ir nervus ramina mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Smagu pas jus, o idėja dėl susitikimo ir man labai patiktų, jei žinoma priimtumėta ax.gif , retai aš juk čia pasirodau.... blush2.gif
Beje kad nebūtų visai offtopikas, tai norėjau pasiguosti, kad nesigauna man tie dryžiukai, mezgimas su keliais mocheriniais siūlais tapo kančia, labai jau jie painiojasi gun_bandana.gif
Atsakyti
Na mergytės, meet'o idėja ir man patiko - įtariu temų pokalbiam tikrai netruktų - prisisemtumėm viena iš kitos patirties su kaupu thumbup.gif O man kai taip šalta suknelė kol kas nesineria - trumpam padėta į šoną - mezguosi didelį mocherinuką šalį - labai užsimaniau žalio - o paskui jau laukia dryželiai (ir viziją kaip ir turiu ) mirksiukas.gif
Atsakyti
Vasarą nerta suknelė ant modeliuko

user posted image

Atsiprašau už nuotrauką, nemoku gražiai sutvarkyti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnieszka.v: 19 rugsėjo 2008 - 17:09
QUOTE(FasolkosMama @ 2008 09 14, 12:36)


O šitos suknytės apačia irgi megzta? ax.gif
Atsakyti