Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės Nr.12

Dėl Missoniškųjų grožybių:
Meskute, tu teisi, megzta ties viduriu eilutės apsisukant ir mezgant atgal. drinks_cheers.gif
Visi raštai, kuriuos suradot, mergaitės, tikrai panašūs, bet per daug skylėti g.gif
Be to, visos akys persuktos, dėl to net ir taip sudėtingai atliktas mezginys netysta mirksiukas.gif
Viskas megzta mašina, bet tikrai įveikiama ir rankomis ax.gif 4u.gif
Sėkmės bandymuose įveikti aukštąją madą 4u.gif Mane šitie margumynai irgi labai vilioja blush2.gif
Atsakyti
Nr.16
user posted image

prasiejau per savo lobius ant greicio... ax.gif

Nr.30
user posted image

Nr.49 panasus i tuos sudetinguosius...
user posted image

nr.95
user posted image

Nr. 104 dryziukems
user posted image

Nr.109
user posted image

va dar nr.399
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Peperoni: 12 rugsėjo 2008 - 14:02
Nius, kokios jūs darbštuolės bigsmile.gif
tik neužeik pora valandų... tai ir nuodėmingoji jau beveik pradėta.
raštai visi labai panašiai tinkami, tik man atrodo kad tų " dantelių" tarpuose reiktų dėti jau kitą spalvą. jei gerai mane supratot...t.y., neišeitų jau vien tik eilėmis keisti spalvas, reiktų ir vidury eilės...
Atsakyti
aciu Dovyda kaip visada uz nuostabius namucius user posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(katuks @ 2008 09 12, 14:58)
Nius, kokios jūs darbštuolės bigsmile.gif
tik neužeik pora valandų... tai ir nuodėmingoji jau beveik pradėta.
raštai visi labai panašiai tinkami, tik man atrodo kad tų " dantelių" tarpuose reiktų dėti jau kitą spalvą. jei gerai mane supratot...t.y., neišeitų jau vien tik eilėmis keisti spalvas, reiktų ir vidury eilės...


as tuo net neabejoju biggrin.gif o tai reiskia daaaaug kamuoliuku doh.gif biggrin.gif
kas pirma prades??? flirt.gif nail.gif


p.s. nors.... g.gif jei mezgant kiekviena motyva sukant ir vel griztant, gal ir nereiktu ju daug... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Peperoni: 12 rugsėjo 2008 - 14:05
visoms po supama kresliuka ir kimbam i sukneles user posted image
Atsakyti
Apsimissssssssssssssssssssssssssssssssoninom, ka?

Kokie tempai!!! Ir informacijos naudingos kad pridejot!!! Ir Dovyda rakciukus tiesiog zaibiskai rado, ir tokius puikius namucius atidare, kad tiesiog griuvimas apima.

As manyciau rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif , cia daug ka DARO ir pavadinimas biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Sekmes azartiskai nugalint visokias tiaaa mashinas ir dizainerius. Jei ka, tai KIEKVIENA, pasigaminusi po savaji nuodemingosios varianta, sutaupys bent 1000 EUR biggrin.gif


Oj, kaip grazu, kaip grazu, kaip man nesvietiskai grazu va toks va veikimas isvien, kai kiekviena po savo trupini i dideli pyraga atnesa!!!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 12 rugsėjo 2008 - 14:28
Peperoni nu ir pažėrei lobių thumbup.gif Labai ačiū,tikrai kažkas tiks.Jau matau save apsikabinėjusią begale kamuoliukų doh.gif Bet tikrai tikrai tikrai megsiu pioneer.gif Iškart po dryžiukės biggrin.gif
Dar mergytės patarkit iš kokio siūliuko ją mezgioti-čia gal kažkokio sunkesnio reikia,su viskoze gal g.gif
Atsakyti
QUOTE(netikėtai @ 2008 09 12, 16:06)
Peperoni nu ir pažėrei lobių thumbup.gif Labai ačiū,tikrai kažkas tiks.Jau matau save apsikabinėjusią begale kamuoliukų doh.gif Bet tikrai tikrai tikrai megsiu  pioneer.gif Iškart po dryžiukės biggrin.gif
Dar mergytės patarkit iš kokio siūliuko ją mezgioti-čia gal kažkokio sunkesnio reikia,su viskoze gal g.gif



kazkaip skeptiskai pradzioj ziurejau i tuos missonius blush2.gif ale jau baigiat mane uzkabliuot.... doh.gif labai idomu, koks rezultatas gausis - butinai parodyk - Netiketai mirksiukas.gif lauksiu issiziojus bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Peperoni: 12 rugsėjo 2008 - 15:38
QUOTE(Peperoni @ 2008 09 12, 16:37)
kazkaip skeptiskai pradzioj ziurejau i tuos missonius  blush2.gif  ale jau baigiat mane uzkabliuot....  doh.gif  labai idomu, koks rezultatas gausis - butinai parodyk - Netiketai  mirksiukas.gif  lauksiu issiziojus  bigsmile.gif  4u.gif


nuuuu nenervuokit! user posted imageas gi dar jokios suknes nepradejau..... user posted image o va ir man jau tie missonai ir dryziai, kad grazus, kad norimi user posted image
ech.....
va dar jums sukniuku ant zaizdos...user posted image

user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovyda: 12 rugsėjo 2008 - 16:08
QUOTE(netikėtai @ 2008 09 12, 16:06)
Peperoni nu ir pažėrei lobių thumbup.gif Labai ačiū,tikrai kažkas tiks.Jau matau save apsikabinėjusią begale kamuoliukų doh.gif Bet tikrai tikrai tikrai megsiu  pioneer.gif Iškart po dryžiukės biggrin.gif
Dar mergytės patarkit iš kokio siūliuko ją mezgioti-čia gal kažkokio sunkesnio reikia,su viskoze gal g.gif


davai davai, lauksim pasirodymo thumbup.gif tik kai pradesi iskart kelk rodyt kaip gaunasi thumbup.gif
as irgi kazkada pradesiu po dryzukes, tik zinok kazkaip su viskoze abejoju... turiu vienus siuliukus grynai viskozinius, norejau nert dryzuke - sudas, labai jei lengvai atsiraisioja kai viskoze, lsidus tokie, aisku ir sunkus.... tai bent jau as tai tikrai ne is viskozes darysiu.... kokiu graziu plonyciu reiks paieksoti ...
Atsakyti
Vis gi suknelių temoje šauniausia atmosfera thumbup.gif
O jau kiek idejų, tiesiog per kraštus liejasi...

Merginos. Pasistojo vienas klausimas. Nes šiuo metu kliedžiu dryželiais (čia turbūt neoriginalu, bet negaliu atsispirti biggrin.gif), bet ir mocherinukės lengvutės ideja neduoda ramybės.
Kaip manot, ar žiūrėtųsi dryžuota mocherinukė? g.gif Vat kažkaip krapštau pakaušį ir abejoju...
Atsakyti