Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės Nr.12

QUOTE(qqte @ 2008 09 18, 14:24)
aciu  4u.gif
o kazi sita suknyte reikia iliemenuot ar ji taip naturaliai ant figuros guls isiliemenuodama pati?
nes pas mane tokia figura, kad klubai platoki o liemuo plonas, tai neiliemenuoti rubai nelabai graziai gula  blush2.gif

na bent jau originale, tai matosi kad ji kaip maišėkas kabo, t.y. jokio liemenavimo nėra. ir kaip sarafanas man gražiai atrodo ir neliemenuota.
bet jei nori pabrėžti juosmenį ir žinoma, kai to tikrai reikia mirksiukas.gif , tai net nežinau kaip šitam rašte siaurinti g.gif bent jau dar nesugalvojau...
Atsakyti
QUOTE(katuks @ 2008 09 18, 13:37)
na bent jau originale, tai matosi kad ji kaip maišėkas kabo, t.y. jokio liemenavimo nėra. ir kaip sarafanas man gražiai atrodo ir neliemenuota.
bet jei nori pabrėžti juosmenį ir žinoma, kai to tikrai reikia mirksiukas.gif , tai net nežinau kaip šitam rašte siaurinti g.gif  bent jau dar nesugalvojau...

tai vat vat as ir galvoju
nebent virbalus plonesnius imti g.gif
o gal rastas sutrauks truputi, o kur reiks isitemps
o ja megzt is gabalu kazin ar ratu?
Atsakyti
QUOTE(qqte @ 2008 09 18, 14:45)
tai vat vat as ir galvoju
nebent virbalus plonesnius imti  g.gif
o gal rastas sutrauks truputi, o kur reiks isitemps
o ja megzt is gabalu kazin ar ratu?

dar vienas pastebėjimas. toj vietoj kur blogosios akys pereina į gerąsias su 3jų akių sumezgimu susidaro toks maišelis- burbulas. taip kad manau, būtinai reikės išgarinimo ar skalbimo, kad gražiai lygiai atrrodytų. todėl su apsitempimais ir sutraukimais kažin ar gausis g.gif ... geriau jau virbalus keisti. arba kur nors truputuką sumegzti daugiau kartų mirksiukas.gif ti kreik pagalvoti kur, kad gražiai gautųsi raštas
Atsakyti
QUOTE(katuks @ 2008 09 18, 13:01)
nu tai ir aš galvoju, kad gal pirkti tokius ir nesukti galvos... aišku, efektas skirsis....tiesa, turiu tokių plonyčių "gabaliuką", reiks pabandyti kas gaunas...

o dėl schemos? nu perrašiau aš lietuviškai... o kaip excelinį failą čia patalpinti? g.gif
bandau perfotografuoti mirksiukas.gif tinka taip?
tfu, blogai eiles sunumeravau blush2.gif  bet gal suprasit....


aciu aciu aicu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuviukas:): 18 rugsėjo 2008 - 13:31
QUOTE(katuks @ 2008 09 18, 14:01)
dar vienas pastebėjimas. toj vietoj kur blogosios akys pereina į gerąsias su 3jų akių sumezgimu susidaro toks maišelis- burbulas. taip kad manau, būtinai reikės išgarinimo ar skalbimo, kad gražiai lygiai atrrodytų. todėl su apsitempimais ir sutraukimais kažin ar gausis g.gif ... geriau jau virbalus keisti. arba kur nors truputuką sumegzti daugiau kartų mirksiukas.gif ti kreik pagalvoti kur, kad gražiai gautųsi raštas

vat tioe burbulai mane biskeli gasdina
nes sazine iki siol neleidzia megztu daiktu po lygintubu kisti smile.gif
g.gif
Atsakyti
Sveikos user posted image
Jūsų tėmelė pati pačiausia thumbup.gif
Nors suknelė dar labai toli mintyse, bet kiekvieną dieną užeinu paskaitinėti blush2.gif
Žaviuosi jūsų darbais wub.gif , pakrizenu user posted image pasikraunu energijos ir einu toliau dirbti 4u.gif
Gražių jums suknelių 4u.gif Kai sukursit partiją, jau turbūt prisidėsiu ir aš user posted image
Atsakyti
Mergaites, gal turit po ranka motyvu, atskiru detaliu, kurias galima lengvai sujungti, nuotraukyciu, arba kur issaugojote nuorodas, kur butu galima tokiu paziuret?
Aciuks smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mate: 18 rugsėjo 2008 - 15:23
QUOTE(Mate @ 2008 09 18, 16:23)
Mergaites, gal turit po ranka motyvu, atskiru detaliu, kurias galima lengvai sujungti, nuotraukyciu, arba kur issaugojote nuorodas, kur butu galima tokiu paziuret?
Aciuks smile.gif


http://picasaweb.goo...gundes/Squares#
katik uztikau, vakare paieskosiu daugiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pupainga @ 2008 09 18, 14:29)
Sveikos user posted image
Jūsų tėmelė pati pačiausia  thumbup.gif
Nors suknelė dar labai toli mintyse, bet kiekvieną dieną užeinu paskaitinėti blush2.gif
Žaviuosi jūsų darbais  wub.gif , pakrizenu user posted image pasikraunu energijos ir einu toliau dirbti 4u.gif
Gražių jums suknelių 4u.gif  Kai sukursit partiją, jau turbūt prisidėsiu ir aš user posted image

sveika, ka mezgi???ar neri??? as prie liemenes sokoladines tupiu....

dar ne i tema, siandien netycia 'seimininkes' laikrastukas i rankas pakliuvo, ziuri gi ir ten musu Bielra, tik jau be sukneliu, o zvejybos temelej, ikisus pirsta didelei zuviai i nasrus. vienu zodziu visapusiska saunuole... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Akire3 @ 2008 09 18, 15:29)
sveika, ka mezgi???ar neri??? as prie liemenes sokoladines tupiu....

dar ne i tema, siandien netycia 'seimininkes' laikrastukas i rankas pakliuvo, ziuri gi ir ten musu Bielra, tik jau be sukneliu, o zvejybos temelej, ikisus pirsta didelei zuviai i nasrus. vienu zodziu visapusiska saunuole... thumbup.gif



lotuliukas.gif hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bielra: 18 rugsėjo 2008 - 16:40
QUOTE(Mate @ 2008 09 18, 16:23)
Mergaites, gal turit po ranka motyvu, atskiru detaliu, kurias galima lengvai sujungti, nuotraukyciu, arba kur issaugojote nuorodas, kur butu galima tokiu paziuret?
Aciuks smile.gif

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo netikėtai: 18 rugsėjo 2008 - 16:55
Kur siūlų inetu galima būtų užsisakyt?(išskyrus auksaranke ir kasiulai ax.gif )
Atsakyti