Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės Nr.12

tik dar reikia pagalvot ir del to, kaip isijautus megzt viesajam transporte nepravaziuot savo stoteles g.gif
Atsakyti
va cia tai ko gero labai tiketina situacija lotuliukas.gif

as pastoviai verciu savo vyra ir vaikus kartoti savo klausimus, nes paprastai su neriniu/mezginiu rankoj - nieko nematau, nieko nekalbu ir nieko negirdziu biggrin.gif blush2.gif


user posted image
Atsakyti
QUOTE(gadget3 @ 2008 09 17, 08:48)
O Mexxica - uzbaigtuviu vainikui va azuolo sakos biggrin.gif gabaliukas

schmoll.gif oi oi dar ne užbaigtuvės... irnesakyk.gif
Atsakyti
sveikos, nu ir pripylet cia, emocijos gerosios per krastus liejasi. as ir esu nusimezgus megztinuka pries pora metu pakeliui i latvija ir estija. tai vyras tik didmiesciuose prasydavo paslept virbalus, tipo jei mentai sustabdys ar siaip kas matys. o man tai dzin. viesajam dar nebandziau, ideja gera, bet praleist savo stotele tai 90 proc galima... lotuliukas.gif

QUOTE(Shangri La @ 2008 09 17, 13:04)
Kaip tai ką- stengčiausi įžiūrėti ką mezga ir kokiu raštu  biggrin.gif

as tai kai bliuskute ant moters pamatau kokioj pardoj, tai kaip kokia manjake seku, bandau rasta iziuret, paskui mastau ar cia ji pati dirbio. na ir aisku zaviuosi.

QUOTE(siaudukes @ 2008 09 17, 13:13)
aš poliklinikoj mezgu tongue.gif laukdama pas gydyoją
ir man dzin, kad kai kurie žmonės va taip  blink.gif žiūri  biggrin.gif

va cia tai geras. gerai jei ligoniu daug pries tave sedi....
Atsakyti
QUOTE(MAGPIE @ 2008 09 17, 16:08)
Ka liecia mezgimą viešajame transporte gal visai nieko atrodytų ? mirksiukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
user posted image


ka cia sukti galva, ka visuomene pagalvos? wink.gif juk tu ir esi VISUOMENE thumbup.gif nori visuomene nerti viesai ir nerk drinks_cheers.gif

o jau tas vyras tai be zodziu!! thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Peperoni @ 2008 09 17, 17:44)
oj kokia sita tema veeeeezanti  biggrin.gif

***** - pavelavot biski su ta partija unsure.gif - rinkimu kampanija jau prasidejo  lotuliukas.gif  bet is kitos puses... g.gif  dar turim 4 metus iki kitu rinkimu  thumbup.gif  galesim per ta laika ir savo uniforma pvz isivest  lotuliukas.gif


thumbup.gif oi niu kokia but grazi partija! wub.gif uniforma - suknele drinks_cheers.gif nenervuotos nares visai, nes atsipalaidave benerdamos-megzdamos biggrin.gif seimo posedziuose galetume zinot ne vienai partijai uniformas sukurpt lotuliukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dovyda @ 2008 09 17, 19:22)
thumbup.gif oi niu kokia but grazi partija! wub.gif uniforma - suknele drinks_cheers.gif nenervuotos nares visai, nes atsipalaidave benerdamos-megzdamos biggrin.gif seimo posedziuose galetume zinot ne vienai partijai uniformas sukurpt lotuliukas.gif  4u.gif



mano vaizduote jau nupiese tiesiogines transliacijos is seimo posedziu vaizdiaaaali.... lotuliukas.gif sedi mezgeju/nereju frakcija ir spekit ka daro... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

ogi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ten gi tiek daug veltui leidzianciu laika.... doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Peperoni: 17 rugsėjo 2008 - 18:35
lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
uniforma galetu atrodyti sitaip bigsmile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nuosirdi: 17 rugsėjo 2008 - 19:05
QUOTE(MAGPIE @ 2008 09 17, 16:08)
Ka liecia mezgimą viešajame transporte gal visai nieko atrodytų ? mirksiukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
user posted image

nu nerealu thumb_yello.gif swoon.gif swoon.gif swoon.gif doh.gif lotuliukas.gif
ot vyras... ot suknelių panertų thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gadget3 @ 2008 09 17, 09:48)
user posted image

Sveikinimai visoms skaitancioms, jauciancioms ir prijauciancioms!!!! Man musu si tema kaip zidinys - gali ateiti, tiesiog pabuti ir nueiti savo veiklu, minciu ir darbeliu daryti ikvepta kitu gerumo ir dziaugsmo, nori - gali savo idejomis ir dziaugsmais, ir patarimais pasidalinti.

Zuviukas, FasolkosMama, *zuikulis* , loretam, bielra - jumej - atskiri balionai  4u.gif  4u.gif  4u.gif O Mexxica - uzbaigtuviu vainikui va azuolo sakos biggrin.gif gabaliukas user posted image

Va tuoj labai rimtai parasysiu, tik su nerimtais pvz biggrin.gif Manau, BET KOKS turimas megiamas uzsiemimas, tebunie tai ir nosies turinio rutuliuku gamyba ir lipdymas kruvelemis, yra geriau nei veikimas nieko kasdien ir nirtulingai. Tiesiog esame veiklos ir ideju, ir kurybos zmones, ir neveikla mums yra peilis beigi smegenys neissijungia sulig darbo veiklos/valandu pabaiga, ar ne  cool.gif  ,  o va neveiklos zmonems atrodo, kad kazka veikti po darbo irgi yra peilis, todel ta veikla jie ima ir sumenkina


va cia tai auksiniai zodziai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif pamenu kai is mano nertos sukneles sesuo pasisaipe,sako ar neturi is ko nusipirkt ir su nertom nieks i krikstynas neina dar i kumas,tai oi uzviriau ,turiu is kok,bet man prie sirdies mielas mano nertas rubas biggrin.gif sako suprantu vaikui,bet sau blink.gif ech sukneles sukneles thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
QUOTE(MAGPIE @ 2008 09 17, 17:08)
Ka liecia mezgimą viešajame transporte gal visai nieko atrodytų ? mirksiukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
user posted image

thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Linjus @ 2008 09 17, 20:48)
nu nerealu  thumb_yello.gif  swoon.gif  swoon.gif  swoon.gif  doh.gif  lotuliukas.gif
ot vyras... ot suknelių panertų  thumbup.gif  lotuliukas.gif

Juokas juokais, bet paziurekit cia darbelius - nerealus, kruopsciai atlikti iki smulkmenu. o mezgejas - vyras mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(eya @ 2008 09 17, 21:17)
Juokas juokais, bet paziurekit cia darbelius - nerealus, kruopsciai atlikti iki smulkmenu. o mezgejas - vyras mirksiukas.gif


jooooooooooooo............... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(dovyda @ 2008 09 17, 22:03)
jooooooooooooo............... blink.gif

vat ir senmergiu uzsiemimas lotuliukas.gif lotuliukas.gif biggrin.gif
Atsakyti