Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės Nr.12

QUOTE(Mate @ 2008 09 17, 14:15)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
beveik itikinot, kad nerti (nes megzti autobuse nepatogu) visuomeniniame transporte galima smile.gif
Gal busiu pirma kregzde Vilniuje????  mirksiukas.gif
Kol vaiku laukiu Dvariono muzikos mokykloje irgi nerdavau, bet ten kazkaip man baisu nebuvo  smile.gif



kazi ar pirma ax.gif as jau isbandziau ir masinoj ir kaip kazkas minejo ir poliklinikoj ir traukiny, autobuse nerti ir megzti(tam turiu visa kolekcija vieliniu virbalu) taigi, jei to transporto kuriuo vaziuoju paciai vairuoti nereikia ir yra akankamai sviesu, mezgu ir smegenu nesuku kas ka galvoja. ir darbe buvau isisukus kai labai skubus uzsakymas buvo, nors salygu tokiems darbams tikrai nera, bet...kai reikia labai tai ko tik nesugalvoji.
Atsakyti
QUOTE(Shangri La @ 2008 09 17, 12:29)
Na tema tai tikrai jaukiausia ir smagiausia smile.gif Gaila kad mano dryžuotukė šiek tiek apleista- tiek darbų užgriuvo...
Aš biški į lankas- bet tai jau tikrai... patys modeliai ten būna ir neblogi, bet taip nesąmoningai pateikti ir tiesiog užmušti visą idėją- reikia ypatingų sugebėjimų.

O straipsnį apie Bielrą perskaičiau su dideliu malonumu smile.gif Pati dažnai susiduriu su tuo požiūriu, kad rankdarbiai- nuobodus ir pilkas užsiemimas nuobodžioms ir pilkoms namų pelėms biggrin.gif Seniai su tuo požiūriu kovoju visomis įmanomomis priemonėmis, bet pastebėjau vieną- taip kalba tiesiog TINGINYSTĖ... Ne vien rankų tinginystė, kai laisvalaikiu pasirenkama drybsoti prie TV, bet ir proto tinginystė... kai visą gyvenimą yra tik perkama ir vartojama, bet nieko nekuriama.

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif va cia tai kaip pirstu i aki... kai mano bendradarbiai pries dekreta pamate, kad man patinka rankdarbiai, irgi labai kritikuoti pradejo... o virsininke pasake: "kam cia gaisti laika, jei dabar nueini ir nusiperki - tiek visokiu naujoviu prigaminta... rusu laikais ir as mezgiau, bet dabar nematau reikalo... "
supraskite, kad tai nieku darbas ir isvis bobuciu uzsiemimas, kai jau nieko daugiau neturi, tik virbalus ar vaseli pasonej unsure.gif ...
nu bet uzvire man kraujas.... norejau as jai pasakyti... bet kadangi buvau pilvota, nestuke.gif tai nenorejau sau sveikateles gadinti... jei jau yra tokia VARTOTOJA ir tingi net pirsta pakrutinti (jai,40 metu moteriai, mama iskalbia islygina ir atveza jos skalbinius i namus.. doh.gif .), tai tegul sau ir tingi... o as su dar didesne ugnele kursiu, mokinsiuosi is jusu nepakartojamu ideju ir stengsiuosi savosiomis stebinti... unsure.gif blush2.gif vat taip vat... nesvarbu kad jauna zalia, bet uzsispyrusi ir bandanti tobuleti sio "pilko" hobio srityje cool.gif

kas tan rase.... "sukneles sukneles sukneles" lotuliukas.gif
kostiumelis suneliui jau beveik damustas... tai kur gi ta mono suknyte? nieks nematet biggrin.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Mate @ 2008 09 17, 13:07)
Mergaites, labukas visom senom pazistamom ir naujom mezgejom! smile.gif
As nuo vasaros darbu darze+gelyne, po truputi kraustausi vel i mezgima smile.gif
Kaip smagu jus cia visas sutikti! 4u.gif  4u.gif  4u.gif


Labukas, darzininke!!! Sveika sugrizus!!!

QUOTE(Mate @ 2008 09 17, 13:24)
Kaip toks dalykas atrodytu visuomenei????  g.gif


O ka galvoji tu pati? Jei miegot nesinori, o nerti - norisi, tai ir nerk!!!
4u.gif


QUOTE(katuks @ 2008 09 17, 13:31)
Sveikos, mezgėjėlės-nėrėjėlės.
Pritariu visoms -  šita tema pati šilčiausia thumbup.gif
Pati pribaiginėju dabar tokį megztuką nemegztuką, bet vistiek "gyvenu" šitoj temoj ax.gif
Sveikinimai Bielrai, gražus "išėjimas" į visuomenę, tuo pačiu ir mums suteikiant progą pakelti aukščiau nosis: ir mes tuo užsiimam didis.gif 
ir kad nebūtų jau vien plepesiai, dar viena suknutė iš plačiojo neto
user posted image
jos kažkokia dar man nesuprantama technika g.gif  čia nerta ant viršaus?ar siuvinėta?
user posted image
user posted image

sorry už dideles nuotraukas, tiesiog taip geriau galima iššifruoti blush2.gif



Nerealus grozis. ACIU, kad radus idejai ir pasidalinai.

Jau ziuriu ir mastau, KAS gi cia padaryta.
Atsakyti
Ka liecia mezgimą viešajame transporte gal visai nieko atrodytų ? mirksiukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Laimutia @ 2008 09 17, 11:15)
Laba dienele!

Noreciau jusu patarimo is patirties  smile.gif Ar esate kuri mezgusi suknele is Vernito pusvilnes? Kaip sie siuliukai nesiojasi, ar labai neisisedi? Kokios sudeties siulus geriausia rinktis megztai prigludusiai suknelei?

Busiu labai dekinga uz nuomones, nes niekaip neisirenku siulu, o taip knieti kuo greiciau pradeti visokio jusu grozio prisiziurejus wink.gif


laba, as is Vernito pusvilnes vaseliu neriau si sijona Labai smagiai neresi thumbup.gif O vat is tu paciu siulu mama virbalais megztuka mezge ir sake, kad jai kazkokie nesmagus tie siulai mastau.gif ai net nezinau... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(MAGPIE @ 2008 09 17, 17:08)
Ka liecia mezgimą viešajame transporte gal visai nieko atrodytų ? mirksiukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
user posted image

reik vyro mezgejo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(MAGPIE @ 2008 09 17, 16:08)
Ka liecia mezgimą viešajame transporte gal visai nieko atrodytų ? mirksiukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
user posted image

oi, MAGPIE, kaip tik ieškojau šitos foto savo "lobynuose", kad paskatintume Mate ir save pačias viešose vietose nekreipt į aplinką dėmesio lotuliukas.gif Užsieny, manau, toks vaizdelis nieko nestebina, tai šalin tą lietuvišką požiūrį į viešąją nuomonę! Kam ji rūpi? smile.gif 4u.gif
O pamačius autobuse mezgančią moterį tikrai pirmiausia pagalvočiau: va čia tai jėga, ką mezga? koks raštas? gražiau už mane ar ne? blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
GERAS!!!! lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
taigis, mergaites, kai tik matot kazka neriancia autobuse, is kart klausiat: "Mate, cia tu?" biggrin.gif O as jau rodausi jums ir klausiu patarimo - kaip cia tas rastelis, kazi gerai atrodys ar ne? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mate @ 2008 09 17, 18:03)
GERAS!!!!  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
taigis, mergaites, kai tik matot kazka neriancia autobuse, is kart klausiat: "Mate, cia tu?"  biggrin.gif O as jau rodausi jums ir klausiu patarimo - kaip cia tas rastelis, kazi gerai atrodys ar ne?  biggrin.gif

clap.gif thumbup.gif
skelbiam akciją!!! "Išnaudok laiką visuomeniniam transporte naudingai! Aprenk save ir savo artimą"
Pagrindiniuose maršrutuose pasodiname po mezgėją - nėrėją, iškabiname raštus ir pavyzdžius.
Ir matyt, ne vienas užsikrės... mirksiukas.gif lotuliukas.gif ir mums nebus nepatogu.
Atsakyti
Nu gi labai šauni akcija, nešam meną, t.y. rankdarbius, į mases thumbup.gif
Tik siūlau neapsiriboti vien transportu- po mezgėją/nerėją galima pasodinti viešojo maitinimo įstaigose (kad laukiant užsakymo laikas neprailgtų), poliklinikose, valstybinėse įstaigose ir t.t.

Šitaaaa.... o gal partiją savo kuriam? (Nerimta nuotaiką man šiandien blush2.gif )
Atsakyti
oj kokia sita tema veeeeezanti biggrin.gif

***** - pavelavot biski su ta partija unsure.gif - rinkimu kampanija jau prasidejo lotuliukas.gif bet is kitos puses... g.gif dar turim 4 metus iki kitu rinkimu thumbup.gif galesim per ta laika ir savo uniforma pvz isivest lotuliukas.gif
Atsakyti