Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės Nr.12

artimiausiuose planuose pabaigt ruda nerta suknele. verysad.gif Bet ji vasarine, pradeta dar pavasari, taip per darbus ir nespejau uzbaigt verysad.gif O dabar jau norisi griebtis ko nors silto... cool.gif
yra minciu nerti atskirus motyvus ir paskui sujungti. O labai rankos niezti ta daryti pakeliui i darba. Kamsciuose praleidziu kasdiena apie 2,5-3 val. Is ryto ramiai sau vaziuoju i darba ir pyktis ima, kad tiesiog prasnaudziu vietoj to, kad kazka naudingo padaryciau bigsmile.gif Bet labai jau kompleksai uzgroja - o ka zmones pamanys???? Skaitanciu pasitaiko, muzikos besiklausanciu dar daugiau, bet nerianciu nemaciau schmoll.gif Kaip toks dalykas atrodytu visuomenei???? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mate: 17 rugsėjo 2008 - 12:25
Sveikos, mezgėjėlės-nėrėjėlės.
Pritariu visoms - šita tema pati šilčiausia thumbup.gif
Pati pribaiginėju dabar tokį megztuką nemegztuką, bet vistiek "gyvenu" šitoj temoj ax.gif
Sveikinimai Bielrai, gražus "išėjimas" į visuomenę, tuo pačiu ir mums suteikiant progą pakelti aukščiau nosis: ir mes tuo užsiimam didis.gif
ir kad nebūtų jau vien plepesiai, dar viena suknutė iš plačiojo neto
user posted image
jos kažkokia dar man nesuprantama technika g.gif čia nerta ant viršaus?ar siuvinėta?
user posted image
user posted image

sorry už dideles nuotraukas, tiesiog taip geriau galima iššifruoti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Mate @ 2008 09 17, 13:24)
. O labai rankos niezti ta daryti pakeliui i darba. Kamsciuose praleidziu kasdiena apie 2,5-3 val. Is ryto ramiai sau vaziuoju i darba ir pyktis ima, kad tiesiog prasnaudziu vietoj to, kad kazka naudingo padaryciau  bigsmile.gif Bet labai jau kompleksai uzgroja - o ka zmones pamanys???? Skaitanciu pasitaiko, muzikos besiklausanciu dar daugiau, bet nerianciu nemaciau  schmoll.gif  Kaip toks dalykas atrodytu visuomenei????  g.gif

man irgi kildavo tokia mintis, bet viesajam transporte taip ir neisdrisau
bet uztat kai vaziuiojam masina su mb ir buna dar sviesu tai neriu be kompleksu
masinoj virbalams vietos mazoka bet vaseliu tai liuks thumbup.gif
laukiam suknelytes
Atsakyti
pagiriamasis zodis Bielrai ploja.gif
Atsakyti
Dėl rankdarbiavimo mašinoje- pati nevairuoju, bet vasarą su šeima kiekvieną savaitgalį kur nors traukdavome toliau nuo sostinės šurmulio. Ir man irgi buvo gaila išnaudoti neįkainojamą laiką spoksojimui pro langą, taigi, pradėjau nerti. Keletas vasarinių daiktų yra grynai "automobiliniai'' wink.gif
Atsakyti
Nuosavoj masinoj tai kaip namuose, bet va visuomeninis transportas... smile.gif O ka jus pacios pagalvotumete pamaciusios toki vaizdeli? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mate @ 2008 09 17, 14:02)
O ka jus pacios pagalvotumete pamaciusios toki vaizdeli?  smile.gif


Kaip tai ką- stengčiausi įžiūrėti ką mezga ir kokiu raštu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Shangri La @ 2008 09 17, 14:04)
Kaip tai ką- stengčiausi įžiūrėti ką mezga ir kokiu raštu  biggrin.gif

drinks_cheers.gif thumbup.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Peperoni @ 2008 09 17, 13:05)
as taip pat... unsure.gif savi tai jau ipratinti irnesakyk.gif o pasakai nepazistamam zmogui, kad megsti megst, nert - tai paziuri kaip  i koki ledynmecio periodo zveri  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

geriausias atpratinimas nuo tokio poziurio - tai musu darbai  wub.gif  pamato kokia grozybe ant taves, ar vaiko - ir matai, kaip pamazele apatinis zandikaulis vimpa vimpa...  biggrin.gif  tada dedi paskutini smugi, kad tai pacios darbas -  ir isvis zmogelis nebesusiciaupia  biggrin.gif  ilgainiui pajauti, kaip atsiranda  zvilgsny pagarbos seselis, o daznai ir pavydo.... ax.gif

Auksiniai zodziai thumbup.gif As tikrai nesu profesionali mezgeja, bet tai mano pats maloniausias pomegis ir nusiraminimas, vasara laiko nelabai lieka, bet va dabar jau isibegesiu.
Mano labiausiai ivertintas dalykas, tai pledukas, kuri numezgiau savo mazajai, net KMUK gydytojos, iejusios i palata sakydavo"negrazu pirma ziureti i sita grozi, o tik paskui i vaika", bet labai smagu budavo prisipazint, kad pati ji mumezgiau wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Shangri La @ 2008 09 17, 14:04)
Kaip tai ką- stengčiausi įžiūrėti ką mezga ir kokiu raštu  biggrin.gif

thumbup.gif drinks_cheers.gif lotuliukas.gif as kai gyvenau ne LT, viesajame transporte drasiai megzdavau. o "kolegiu" pamacius dar smagiau pasidarydavo thumbup.gif kazkaip stengiuosi maziau kreipt demesio, ka kas pagalvos. del to, kad "neissisoksiu" is pilkos mases, nei man paciai, nei kitiems geriau nebus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mate @ 2008 09 17, 14:24)
  Kaip toks dalykas atrodytu visuomenei????  g.gif

aš poliklinikoj mezgu tongue.gif laukdama pas gydyoją
ir man dzin, kad kai kurie žmonės va taip blink.gif žiūri biggrin.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
beveik itikinot, kad nerti (nes megzti autobuse nepatogu) visuomeniniame transporte galima smile.gif
Gal busiu pirma kregzde Vilniuje???? mirksiukas.gif
Kol vaiku laukiu Dvariono muzikos mokykloje irgi nerdavau, bet ten kazkaip man baisu nebuvo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mate: 17 rugsėjo 2008 - 13:17