Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės Nr.12

QUOTE(bielra @ 2008 09 17, 09:21)
Na štai.., įmetu parodyti "Kraitės" viršelį..


Super virselis!! thumbup.gif Ir reklama zurnaliukui, nuo siol ir as pasidairysiu jo spaudos kioskuose, jei tokiu geru dalyku paraso thumbup.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(eya @ 2008 09 17, 10:18)
Super virselis!! thumbup.gif  Ir reklama zurnaliukui, nuo siol ir as pasidairysiu jo spaudos kioskuose, jei tokiu geru dalyku paraso thumbup.gif  biggrin.gif


Aš taip sakant dar spėjau išokti į nuvažiuojantį traukinį... Greitu laiku šio laikraštuko nebeliks, tačiau jo dvasia bus perkelta į kitą, moterims skirtą laikraštį "Šeimininkė"..
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2008 09 17, 11:27)
Aš taip sakant dar spėjau išokti į nuvažiuojantį traukinį...  Greitu laiku šio laikraštuko nebeliks, tačiau jo dvasia bus perkelta į kitą, moterims skirtą laikraštį "Šeimininkė"..



mes su podruskem vis pakalbam, kad galetu jis pavirst zurnaliuku... wub.gif ten tokiu geru ideju buna thumbup.gif - nu bet tas formatas.... unsure.gif blush2.gif susidrasko tuoj, nublunka... sad.gif vat vietoj visokiu paciu, mezginiu pasauliu ir rankdarbiu kraiteliu (baisulingiausiu zurnalu apie rankdarbius doh.gif ) - butu super duper nuostabiausias wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Peperoni @ 2008 09 17, 10:30)
mes su podruskem vis pakalbam, kad galetu jis pavirst zurnaliuku...  wub.gif  ten tokiu geru ideju buna thumbup.gif  - nu bet tas formatas....  unsure.gif  blush2.gif susidrasko tuoj, nublunka... sad.gif vat vietoj visokiu paciu, mezginiu pasauliu ir rankdarbiu kraiteliu (baisulingiausiu zurnalu apie rankdarbius  doh.gif )  - butu super duper nuostabiausias  wub.gif  thumbup.gif


Na aš konspektuoju Jūsų mintis ir perduosiu valdžiai pageidavimus.. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2008 09 17, 11:33)
Na aš konspektuoju Jūsų mintis ir perduosiu valdžiai pageidavimus..  bigsmile.gif



but gerai, kad tai valdziai tiesiai i ausi nueitu blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(loretam @ 2008 09 17, 11:13)
as dar cia  lotuliukas.gif  mano lelyte laukia bobu vasaros turbut  hihihi.gif

o ardyt tai labai greit issiardo... ale atsistato kaip letai  doh.gif  bet nieko, dabar kaip tik yra toks zinot uzsispyrimas padaryt greiciau ir GERAI  lotuliukas.gif

kuo labiausiai linkiu, kad tas užsispyrimas nedingtų mirksiukas.gif Tikėk, kad padarysi LAAABAI GERAI 4u.gif
Atsakyti
Laba dienele!

Noreciau jusu patarimo is patirties smile.gif Ar esate kuri mezgusi suknele is Vernito pusvilnes? Kaip sie siuliukai nesiojasi, ar labai neisisedi? Kokios sudeties siulus geriausia rinktis megztai prigludusiai suknelei?

Busiu labai dekinga uz nuomones, nes niekaip neisirenku siulu, o taip knieti kuo greiciau pradeti visokio jusu grozio prisiziurejus wink.gif
Atsakyti
Na tema tai tikrai jaukiausia ir smagiausia smile.gif Gaila kad mano dryžuotukė šiek tiek apleista- tiek darbų užgriuvo...


QUOTE(Peperoni @ 2008 09 17, 11:30)
mes su podruskem vis pakalbam, kad galetu jis pavirst zurnaliuku...  wub.gif  ten tokiu geru ideju buna thumbup.gif  - nu bet tas formatas....  unsure.gif  blush2.gif susidrasko tuoj, nublunka... sad.gif vat vietoj visokiu paciu, mezginiu pasauliu ir rankdarbiu kraiteliu (baisulingiausiu zurnalu apie rankdarbius doh.gif )  - butu super duper nuostabiausias  wub.gif  thumbup.gif


Aš biški į lankas- bet tai jau tikrai... patys modeliai ten būna ir neblogi, bet taip nesąmoningai pateikti ir tiesiog užmušti visą idėją- reikia ypatingų sugebėjimų.

O straipsnį apie Bielrą perskaičiau su dideliu malonumu smile.gif Pati dažnai susiduriu su tuo požiūriu, kad rankdarbiai- nuobodus ir pilkas užsiemimas nuobodžioms ir pilkoms namų pelėms biggrin.gif Seniai su tuo požiūriu kovoju visomis įmanomomis priemonėmis, bet pastebėjau vieną- taip kalba tiesiog TINGINYSTĖ... Ne vien rankų tinginystė, kai laisvalaikiu pasirenkama drybsoti prie TV, bet ir proto tinginystė... kai visą gyvenimą yra tik perkama ir vartojama, bet nieko nekuriama.
Atsakyti
Nors pati suknelės iki šiol dar nemezgiau, nuolat užsuku čia pasižvalgyt idėjų ar tiesiog paskaityt jūsų paplepėjimų ax.gif SM ši tema pati jaukiausia, su savo šarmu drinks_cheers.gif

Aš irgi susidūrus su tokiu požiūriu į rankdarbius: tu ką, mezgi? neturi tu ką veikt? taigi kavinės, parduotuvės, TV, vakarėliai, beprasmiai plepėjimai apie nieką - šitiek yra daug "geresnės" veiklos... doh.gif Ir taip šneka žmonės, kurie megzt nemėgsta arba tiesiog nemoka... Ir apskritai, jie neturi JOKIO hobio, jokio turiningo laisvalaikio ir visą laisvą nuo darbo laiką leidžia absoliučiai beprasmiškai... Apie jokią kūrybą čia nė minties... mirksiukas.gif
Kūrybiškų minčių visoms mezgėjėlėms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Shangri La @ 2008 09 17, 12:29)
Pati dažnai susiduriu su tuo požiūriu, kad rankdarbiai- nuobodus ir pilkas užsiemimas nuobodžioms ir pilkoms namų pelėms biggrin.gif Seniai su tuo požiūriu kovoju visomis įmanomomis priemonėmis, bet pastebėjau vieną- taip kalba tiesiog TINGINYSTĖ... Ne vien rankų tinginystė, kai laisvalaikiu pasirenkama drybsoti prie TV, bet ir proto tinginystė... kai visą gyvenimą yra tik perkama ir vartojama, bet nieko nekuriama.


as taip pat... unsure.gif savi tai jau ipratinti irnesakyk.gif o pasakai nepazistamam zmogui, kad megsti megst, nert - tai paziuri kaip i koki ledynmecio periodo zveri lotuliukas.gif lotuliukas.gif

geriausias atpratinimas nuo tokio poziurio - tai musu darbai wub.gif pamato kokia grozybe ant taves, ar vaiko - ir matai, kaip pamazele apatinis zandikaulis vimpa vimpa... biggrin.gif tada dedi paskutini smugi, kad tai pacios darbas - ir isvis zmogelis nebesusiciaupia biggrin.gif ilgainiui pajauti, kaip atsiranda zvilgsny pagarbos seselis, o daznai ir pavydo.... ax.gif
Atsakyti
Mergaites, labukas visom senom pazistamom ir naujom mezgejom! smile.gif
As nuo vasaros darbu darze+gelyne, po truputi kraustausi vel i mezgima smile.gif
Kaip smagu jus cia visas sutikti! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mate @ 2008 09 17, 13:07)
Mergaites, labukas visom senom pazistamom ir naujom mezgejom! smile.gif
As nuo vasaros darbu darze+gelyne, po truputi kraustausi vel i mezgima smile.gif
Kaip smagu jus cia visas sutikti! 4u.gif  4u.gif  4u.gif

Sveika, Mate, pastebėjom, kad prapuolus buvai smile.gif Smagu, kad grįžai drinks_cheers.gif Kokie artimiausi mezgamieji planai? mirksiukas.gif
Atsakyti