Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės Nr.12



QUOTE(Zuviukas:) @ 2008 09 16, 21:41)
cia visos susirge dryzuotlige... o as atradau savodryze mochere, kuria kazkada rodziau ant pakabos, o dabar jau galiu parodyti ant zmogaus biggrin.gif
dryzuota nuo prigimties smile.gif
ir dar rodausi nerta suknyte kuriai numezgiau svarkeli....
is priekio
ir is nugaros

labai grazi ir idomi tavo moherine dryze, svarkiukas irgi liuks. 4u.gif


QUOTE(bielra @ 2008 09 17, 08:21)
Na štai.., įmetu parodyti "Kraitės" viršelį..

user posted image

nu jau kaip liuks atrodai ir 'auksinei' reklama padarei thumbup.gif .saunuole, be zodziu...
o ten kur dabar neri man pasirode ismeigtas plastmasinis vaselis, ar klystu? ar patogu tokiu nert, kazkada norejau pirkt ir suabejojau...
Atsakyti

nu jau kaip liuks atrodai ir 'auksinei' reklama padarei thumbup.gif .saunuole, be zodziu...
o ten kur dabar neri man pasirode ismeigtas plastmasinis vaselis, ar klystu? ar patogu tokiu nert, kazkada norejau pirkt ir suabejojau...
[/quote]

Ten ne plastmasinis, ten labiau plastikinis tas vąšelis.. Man patogus.., mažo numerio vąšeliai tai patogesni metaliniai, o šitas yra Nr. 2,5..
Atsakyti
[quote=bielra,2008 09 17, 09:32]
nu jau kaip liuks atrodai ir 'auksinei' reklama padarei thumbup.gif .saunuole, be zodziu...
o ten kur dabar neri man pasirode ismeigtas plastmasinis vaselis, ar klystu? ar patogu tokiu nert, kazkada norejau pirkt ir suabejojau...
[/quote]

Ten ne plastmasinis, ten labiau plastikinis tas vąšelis.. Man patogus.., mažo numerio vąšeliai tai patogesni metaliniai, o šitas yra Nr. 2,5..
[/quote]
vat man ir reikejo didesnio nr ir tarp metaliniu neradau, o kitoki bijojau pirkt, tipo gal siulas prasciau slidines ar ka...nu vien zodziu nepatyrus, o turbut kol pati isbandysiu tai ir nesuzinosiu.
Atsakyti


Reikia pabandyti.. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bielra: 17 rugsėjo 2008 - 09:46
QUOTE(gadget3 @ 2008 09 17, 08:48)
Va tuoj labai rimtai parasysiu, tik su nerimtais pvz biggrin.gif Manau, BET KOKS turimas megiamas uzsiemimas, tebunie tai ir nosies turinio rutuliuku gamyba ir lipdymas kruvelemis, yra geriau nei veikimas nieko kasdien ir nirtulingai. Tiesiog esame veiklos ir ideju, ir kurybos zmones, ir neveikla mums yra peilis beigi smegenys neissijungia sulig darbo veiklos/valandu pabaiga, ar ne  cool.gif  ,  o va neveiklos zmonems atrodo, kad kazka veikti po darbo irgi yra peilis, todel ta veikla jie ima ir sumenkina

drinks_cheers.gif dažniausiai žmonės sumenkina tokius darbus,kurių patys nesugeba,bet neturi drąsos apie tai prisipažinti.
loretam užuojauta console.gif Man taip su pilkute buvo...
Atsakyti
laba dienelė mezgejėlės šaunuolėlės, jūs visos superinės, visad maniau kad moku nerti megzti, bet kai pamačiau jūsų grožius tai manau, kad megzt nebemoku. Visoms spartuolėms darbštuolėms po patį didžiausią balioną 4u.gif . Na net nespėjų temos sekti, kas porą dienų kai įsijungiu SM tai jau labai toli būnat nukeliavusios, tai aš vis atsiliekanti ir nespėjanti jūsų pasveikinti blush2.gif
Ačiū kad ir mano darbelį įvertinot, nes mezgu daug bet niekaip nemokėjau nuotraukyčių idėt, tai čia pirmasis bandymas ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(netikėtai @ 2008 09 17, 10:47)
loretam užuojauta console.gif Man taip su pilkute buvo...


nei verkt nei rekt doh.gif norejosi plaukus nuo galvos nusiraut uz durnuma lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ristina @ 2008 09 14, 12:38)
Tikiuosi, jog tokios dryzes dar nebuvo
user posted image

super atrodo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(gadget3 @ 2008 09 17, 08:48)
Man musu si tema kaip zidinys - gali ateiti, tiesiog pabuti ir nueiti savo veiklu, minciu ir darbeliu daryti ikvepta kitu gerumo ir dziaugsmo, nori - gali savo idejomis ir dziaugsmais, ir patarimais pasidalinti.


drinks_cheers.gif man ir si tema tokia silta ir miela, labai smagu cia pabendrauti, pasiklausti ir pasigrozeti wub.gif
QUOTE(loretam @ 2008 09 17, 09:14)


tu dar cia, gaila del suknutes, kad teko ardyt, bet tik nesinervuok, o tai lelia isvis nenores pasirodyt, visokeriopos sekmes wub.gif
QUOTE(bielra @ 2008 09 17, 09:21)
Na štai.., įmetu parodyti "Kraitės" viršelį..

user posted image

Kaip faina, kaip malonu paciai turi buti, pakyleta wub.gif
Atsakyti
QUOTE(katuks @ 2008 09 15, 11:12)
Labas rytas, mezgančioms, neriančioms ir dar tik svajojančioms smile.gif
Aš jau buvau nutarusi, kad megztos- nertos suknelės man netinka, bet kai prisižiūri tiek grožybių wub.gif ir savom rankom pagamintų ir kataloginių, tai toks noras pabandyti dar kartą sukyla... jaučiu kokį sarafaniuką dryžuotuką reiks gaminti... g.gif
o čia dar aptikau senuose savo kloduose, ne Missoni, bet vistiek dryželiai, ir modeliukas neblogas, sakyčiau. matyt būsiu radusi kokiam rusiškam puslapy, bet dabar nepamenu kokiam...
user posted imageuser posted image

vau kaip grazu
nu mergaites saunuoles thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Loretam - uzuojauta 4u.gif nekenciamiausias darbas ko gero - ardyt... verysad.gif ypac kai darai tai, ko labai labai troksti.... numusa entuziazma.... unsure.gif

Bet kokiu atveju kantrybes ir sekmes atstatinejant tai, ka praradai 4u.gif
Atsakyti


as dar cia lotuliukas.gif mano lelyte laukia bobu vasaros turbut hihihi.gif

o ardyt tai labai greit issiardo... ale atsistato kaip letai doh.gif bet nieko, dabar kaip tik yra toks zinot uzsispyrimas padaryt greiciau ir GERAI lotuliukas.gif
Atsakyti