Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės Nr.12

QUOTE(bielra @ 2008 09 16, 21:15)
O dabar įmetu parodyti ką neriu, kad nesėdžiu rankų sudėjusi po straipsnio  biggrin.gif  Aišku kad tai suknelė, bet jos tik pradžia čia, tai nekažin kas čia ir matosi..  ax.gif


Mmmm..jau vien spalvyte garantuoja grozi wub.gif wub.gif thumbup.gif ..toks jausmas, kad delfyje renkasi dauguma kompleksuotu ir gyvenimu nepatenkintu zmoniu. gaila, kad nemokame dziaugtis kitais, o tik igelti.. nors nemazai ir graziu komentaru 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(eya @ 2008 09 16, 23:08)
Mmmm..jau vien spalvyte garantuoja grozi wub.gif  wub.gif  thumbup.gif  ..toks jausmas, kad delfyje renkasi dauguma kompleksuotu ir gyvenimu nepatenkintu zmoniu. gaila, kad nemokame dziaugtis kitais, o tik igelti.. nors nemazai ir graziu komentaru 4u.gif 


Kad Delfis perspausdino "Kraitės" straipsnį, tai man buvo netikėta, neplanavau eiti į plačiają auditorija, na bet kadangi taip jau nutiko, tai Jums leidus vėliau parodysiu kaip atrodė pats "Kraitės" viršelis.. Jei jau girtis, tai girtis tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2008 09 17, 08:22)
Kad Delfis perspausdino "Kraitės" straipsnį, tai man buvo netikėta, neplanavau eiti į plačiają auditorija, na bet kadangi taip jau nutiko, tai Jums leidus vėliau parodysiu kaip atrodė pats "Kraitės" viršelis.. Jei jau girtis, tai girtis  tongue.gif

Sveikinam ir laukiam 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2008 09 17, 08:22)
Kad Delfis perspausdino "Kraitės" straipsnį, tai man buvo netikėta, neplanavau eiti į plačiają auditorija, na bet kadangi taip jau nutiko, tai Jums leidus vėliau parodysiu kaip atrodė pats "Kraitės" viršelis.. Jei jau girtis, tai girtis  tongue.gif

laukiam laukiam
beje gal gali padet man durnai kilo klausimas
o ta alyvine suknele su marga juosta per viduri kokiu ten rasteliu nerta?
tokia tanki atrodo- as kazkokio tokio tankaus rastelio suknelei ieskau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(qqte @ 2008 09 17, 07:25)
laukiam laukiam
beje gal gali padet man durnai kilo klausimas
o ta alyvine suknele su marga juosta per viduri kokiu ten rasteliu nerta?
tokia tanki atrodo- as kazkokio tokio tankaus rastelio suknelei ieskau  ax.gif


Ten nerta is 100% merinos vilnos, o raštelis tai "pusinis stulpelis".. Iš vienos akies 2 pusiniai stulpeliai ir į kas antrą pynelės kilpą.. Va jetus kaip aš nemoku aiškinti! doh.gif
Pusinis stulpelis neriamas panašiai kaip ir stulpelis su užmetimu tik išmezgamas iš karto per visas tris akis, o ne per dvi ir dvi..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bielra: 17 rugsėjo 2008 - 07:35
QUOTE(bielra @ 2008 09 17, 08:31)
Ten nerta is 100% merinos vilnos, o raštelis tai "pusinis stulpelis".. Iš vienos akies 2 pusiniai stulpeliai ir į kas antrą pynelės kilpą.. Va jetus kaip aš nemoku aiškinti!  doh.gif
Pusinis stulpelis neriamas panašiai kaip ir stulpelis su užmetimu tik išmezgamas iš karto per visas tris akis, o ne per dvi ir dvi..

aciu viska supratau 4u.gif
pasibandysiu kas gausis, o jei nesigaus tai turiu susiplanavus panasiu rasteliu kai u dabar neri 4u.gif
o melynasis sijonukas tavo albumely irgi tuo rastu nertas ar ten jau kitas? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(qqte @ 2008 09 17, 07:38)
aciu viska supratau  4u.gif
pasibandysiu kas gausis, o jei nesigaus tai turiu susiplanavus panasiu rasteliu kai u dabar neri  4u.gif
o melynasis sijonukas tavo albumely irgi tuo rastu nertas ar ten jau kitas?  blush2.gif


Mėlynas sijonas tuo pačiu rašteliu nertas.. ax.gif
Atsakyti
user posted image

Sveikinimai visoms skaitancioms, jauciancioms ir prijauciancioms!!!! Man musu si tema kaip zidinys - gali ateiti, tiesiog pabuti ir nueiti savo veiklu, minciu ir darbeliu daryti ikvepta kitu gerumo ir dziaugsmo, nori - gali savo idejomis ir dziaugsmais, ir patarimais pasidalinti.

Zuviukas, FasolkosMama, *zuikulis* , loretam, bielra - jumej - atskiri balionai 4u.gif 4u.gif 4u.gif O Mexxica - uzbaigtuviu vainikui va azuolo sakos biggrin.gif gabaliukas user posted image

Va tuoj labai rimtai parasysiu, tik su nerimtais pvz biggrin.gif Manau, BET KOKS turimas megiamas uzsiemimas, tebunie tai ir nosies turinio rutuliuku gamyba ir lipdymas kruvelemis, yra geriau nei veikimas nieko kasdien ir nirtulingai. Tiesiog esame veiklos ir ideju, ir kurybos zmones, ir neveikla mums yra peilis beigi smegenys neissijungia sulig darbo veiklos/valandu pabaiga, ar ne cool.gif , o va neveiklos zmonems atrodo, kad kazka veikti po darbo irgi yra peilis, todel ta veikla jie ima ir sumenkina

Atsakyti
QUOTE(gadget3 @ 2008 09 17, 08:48)
Va tuoj labai rimtai parasysiu, tik su nerimtais pvz biggrin.gif Manau, BET KOKS turimas megiamas uzsiemimas, tebunie tai ir nosies turinio rutuliuku gamyba ir lipdymas kruvelemis, yra geriau nei veikimas nieko kasdien ir nirtulingai. Tiesiog esame veiklos ir ideju, ir kurybos zmones, ir neveikla mums yra peilis beigi smegenys neissijungia sulig darbo veiklos/valandu pabaiga, ar ne  cool.gif  ,  o va neveiklos zmonems atrodo, kad kazka veikti po darbo irgi yra peilis, todel ta veikla jie ima ir sumenkina



oj geras thumbup.gif Gadget3 - nerealus zodziai thumbup.gif tokius norisi i parasa isidet... thumbup.gif lotuliukas.gif drinks_cheers.gif

Esi viena is iskalbingiausiu, mano sutinktu Sm zmoniu thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Peperoni: 17 rugsėjo 2008 - 08:00
Peperoni, va dabar va pat tai esu viena labiausia apsipatenkinusiu ir paraudusiu SM zmoniu biggrin.gif

sukneles sukneles sukneles
Atsakyti
liabukas, isivaizduojat kokia as nelaimele doh.gif nuneriau dryzukes ir nugara ir prieki, ir galvoju reikia biski susiuti ir paziureti kaip atrodo doh.gif ir rezultatas doh.gif per daug isplatinau doh.gif dabar kadangi esu nestuke.gif tai pats tas, bet kai pagimdysiu tai bus tikrai didele doh.gif tai va, jau isardziau visa prieki ir nert reiks is naujo doh.gif o jau kaip gaila......
bet sakiau dabar nersiu rankoves, kad vel nebutu koks lepsusas doh.gif
Papildyta:
QUOTE(gadget3 @ 2008 09 17, 08:48)
Va tuoj labai rimtai parasysiu, tik su nerimtais pvz biggrin.gif Manau, BET KOKS turimas megiamas uzsiemimas, tebunie tai ir nosies turinio rutuliuku gamyba ir lipdymas kruvelemis, yra geriau nei veikimas nieko kasdien ir nirtulingai. Tiesiog esame veiklos ir ideju, ir kurybos zmones, ir neveikla mums yra peilis beigi smegenys neissijungia sulig darbo veiklos/valandu pabaiga, ar ne  cool.gif  ,  o va neveiklos zmonems atrodo, kad kazka veikti po darbo irgi yra peilis, todel ta veikla jie ima ir sumenkina


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif super zodziai drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

P.S. aciu uz balioniukus thumbup.gif
Atsakyti
Na štai.., įmetu parodyti "Kraitės" viršelį..

user posted image
Atsakyti