Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės Nr.12

QUOTE(*zuikulis* @ 2008 09 16, 11:28)
sveikutes,as pradejau jau megst,bet manu teks ardyt,nes kazkaip per siaura atrodo,o ir dryziukus pagal rasta nezinau kaipdaryt kad butu ne vienodi,kaip jus matuojat sukneles apimti  g.gif
user posted imagesdtai mano rezginio pradzia,dar turiu raudona ir juoda spalvikes,net nebzinau ka daryt
FasolkosMama kaip visada grazu  thumbup.gif
mamy 24 gerai atrodo  clap.gif

labai graziai suderintos spalvytes. as kai neriau sukne nuo virsaus zemyn tai vis platinau ir platinau kad klubai tilptu. o paskui lygiai. dabar kita neriu nuo apacios i virsu, tai pasiskaiciavau kiek pirmojoj mazdaug akiu buvo, tiek ir uzsimeciau.ziurint koks modelis ar apacioj prigludus bus, ra nuo klubu krentanti bus ir t.t. turi pati pasiskaiciuot ....

QUOTE(ooo @ 2008 09 16, 13:30)
straipsnelis apie viena forumiete ir jos darbelius su daugybe patarimu  thumbup.gif
http://gyvenimas.del...php?id=18554126

Bet Bielra kazkur is musu ratelio dingo??? vistiek sveikinimai jai, visai fainai paskaityt apie pazystama beveik zmogu...
Atsakyti
Šaunuolės mūsų įžymybės 4u.gif 4u.gif Čia mums visoms stimulas nepaleist iš rankų vašelių ir virbalų mirksiukas.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos mergaitės.., niekur aš nedingau.. tiesiog tyliai, tyliai įslenku čia pas Jus pasiskaitau, pasidžiaugiu ir toliau dirbu.. Kažkaip darbo padaugėjo, tai nėrimas į šoną padėtas, bet aš su Jumis ir už visas labai džiaugiuosi, kad neriat mezgat ir džiuginat aplinkinių akis... Kai kam tai "uzsiemimas nuobodziai senmergei smile.gif".., o kai kam atgaiva sielai..
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2008 09 16, 14:38)
Sveikos mergaitės.., niekur aš nedingau.. tiesiog tyliai, tyliai įslenku čia pas Jus pasiskaitau, pasidžiaugiu ir toliau dirbu.. Kažkaip darbo padaugėjo, tai nėrimas į šoną padėtas, bet aš su Jumis ir už visas labai džiaugiuosi, kad neriat mezgat ir džiuginat aplinkinių akis... Kai kam tai "uzsiemimas nuobodziai senmergei smile.gif".., o kai kam atgaiva sielai..

nu fainai kad nepalikai musu, istempem tave i dienos sviesa... as irgi sukne i sona padejus, mezgu liemene , stora silta....kazko man siemet istisai salta lotuliukas.gif
Atsakyti
niuuuu Bielrute ikliuvai mirksiukas.gif !!! Sveikinimai dideliausi, straipsniukssssssssss ohohooooo!user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovyda: 16 rugsėjo 2008 - 16:49
*zuikulis*, labai gražiai banguojasi. kantrybės tau su tiek kamuoliukų.

O aš vis dėl to šiandien sijoną pradėjau rudajį. Siūlai stori, tai tikiuosi per šią savaitę nukabliuoti. ir suknelei dryžuotai siūlus nusipirkau. dabar dar vis apmąstinėju bangelių ilgį ir kaip pasiskaičiuot akis. nersiu kabliuku, nes siūlai labai ploni, su virbalais prapulsiu. uch, kad greičiau tas sijonas pasibaigtų.
Atsakyti
bielra, smagu buvo paskaityti!!! ir kolektyvas darbo saunus, as tokio irgi noreciau thumbup.gif biggrin.gif Pasirodyk, ka dabar narplioji 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(FasolkosMama @ 2008 09 15, 21:36)
smile.gif geriausias pagyrimas kai uzsikrecia ir kiti. As galiu papasakoti kaip viska numegzti, tik va reiketu, kad modeliuka apytiksliai aprasytum, ir tada viska nuo A iki Z ir padet galesiu  4u.gif  4u.gif  4u.gif

negaliu issiusti AZ... gal perpildyta pas tave? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(eya @ 2008 09 16, 19:16)
bielra, smagu buvo paskaityti!!! ir kolektyvas darbo saunus, as tokio irgi noreciau thumbup.gif  biggrin.gif  Pasirodyk, ka dabar narplioji 4u.gif


Ačiū visoms mergaitėms už gražius žodžius.. 4u.gif , neskaitant kai kurių komentarų delfyje.. biggrin.gif
O kolektyvas išties labai fainas thumbup.gif Turim labai gražių tradicijų darbe.., tad sueinam visi kartu ir švenciam ne tik Kalėdas, gimtadienius bet ir tokias šventes kaip Užgavėnės - kepam blynus ir renkam skaniausia, gražiausia, originaliausia, po to kieme deginam pačių pasidarytą Morę.. Aišku, kaip ir kiekviename kolektyve būna visko.. ir pasipykstam ir pasibaram, bet susitaikom ir vėl gražiai gyvenam.. lotuliukas.gif

O dabar įmetu parodyti ką neriu, kad nesėdžiu rankų sudėjusi po straipsnio biggrin.gif Aišku kad tai suknelė, bet jos tik pradžia čia, tai nekažin kas čia ir matosi.. ax.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(FasolkosMama @ 2008 09 16, 15:23)
Na ir as prisidesiu prie dryzuotosios bangos. Tik man truputi nedrąsu sau pradėti megzti, todel pradejau dukrytei dryzuota tunika. Mano dryžiukai va tokie gaunasi

user posted image
kaip jums atrodo ar uztenka tiek bangavimo?

labai fainai atrodo biggrin.gif

QUOTE(bielra @ 2008 09 16, 16:38)
Sveikos mergaitės.., niekur aš nedingau.. tiesiog tyliai, tyliai įslenku čia pas Jus pasiskaitau, pasidžiaugiu ir toliau dirbu.. Kažkaip darbo padaugėjo, tai nėrimas į šoną padėtas, bet aš su Jumis ir už visas labai džiaugiuosi, kad neriat mezgat ir džiuginat aplinkinių akis... Kai kam tai "uzsiemimas nuobodziai senmergei smile.gif".., o kai kam atgaiva sielai..

sveikinimai dideliausi,puikus straipsnelis drinks_cheers.gif saunuole thumbup.gif
aciu visoms uz padrasinimus,pamigdau mazaji ir kimbu toliau i darbuka,oi kaip norisi ja greiciau numegzt biggrin.gif
Atsakyti
cia visos susirge dryzuotlige... o as atradau savodryze mochere, kuria kazkada rodziau ant pakabos, o dabar jau galiu parodyti ant zmogaus biggrin.gif
dryzuota nuo prigimties smile.gif
ir dar rodausi nerta suknyte kuriai numezgiau svarkeli....
is priekio
ir is nugaros
Atsakyti
Dryžuotomanija lotuliukas.gif thumbup.gif
Zuviukas:) superiniai tavo dryžiukai wub.gif wub.gif Švarkelis irgi labai labai thumbup.gif
FasolkosMama kyla įtarimas,kad tamsta porą papildomų rankyčių turi g.gif Dviem taip greitai... neįsivaizduoju. doh.gif Gražiai dera naujieji dryžiukai biggrin.gif
*zuikulis* kantrybės tau su tais kamuoliukais ir manęs šitas malonumas laukia,oi laukai....
loretam mano dryžiukė irgi ilsisi...Baisiai reik kitą darbelį pribaigt.Bet tau jau matyt kukulis neleis pabaigt iki savo atėjimo mirksiukas.gif Smagaus tau susitikimo su savo pupuliuku 4u.gif
Ir aišku didžiausi sveikinimai bielra 4u.gif
Atsakyti