Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikučiui trūksta dantuko

Sveikos mamytės, gal kas susidurė su tokiu įdomiu dalykėliui. Tik dabar pamačiau, kad pas mano sūnelį, apačioje, per viduri, tarp įltinių dantų ne 4 dantys,o 3. blink.gif . Na jau beveik 2 metai, tai jaučiu jo ir nebebus, na tarpai tarp dantuku visu yra,sakau gal kaip pieniniai iškris, gal ataugs tada 4 dantukai,vietoj tu 3. g.gif .
Gal kas gali info pasidalinti?
Atsakyti
na susidurti neteko g.gif bet manau kad jo jau ir nebus to ketvirto dantuko g.gif o siaip tai geriausiai nueikit pas vaiku stomatologa,pasikonsultuokit,reikalui esant ir dantenu rentgeno nuotrauka padarys,kad isitikint ar yra ta ketvirta kauline danties uzuomazga...o siaip ta visko gyvenime buna...pvz mano broliui buvo isauges papildomas dantukas gomury blink.gif tai teko istraukt aisku,juk jis tik kliude doh.gif
Atsakyti
Yra mūsų giminėj vaikiukas kuris tarp iltinių turi ne 4 o tris dantukus (viršuje)Bet viskas vizualiai gražiai atrodo,pastebėjau tik tada kai mama apie tai papasakojo.Vedė ji pas gyditoja, bet ji neliepė darytis nei nuotraukos o tiesiog viską priimti taip kaip yra.
Atsakyti
Aš pati turiu apačioje tik tris kandžius, nes pieniniai du buvo suaugę, o jų vitoje išdygo tik trys nuolatiniai, bet tarpų nėra, niekas nepastebi, jei pati to nepasakau. Dėl šių dantų man niekada problemų nekilo, tik va viršuje turėjau vienu dantuku per daug, tai teko traukti. Kad tik sveiki dantukai būtų, o daugiau dėl to problemų nebus rolleyes.gif
Atsakyti
VIena mano drauge neturi dvieju dantu kiekviename zandikaulyje - dvieju kandziu. Tiesiog jie niekad neisdygo, bet kiti dantys uzpilde ju vieta ir viskas vizualiai gerai atrodo. Stomatologai nesistebi, sako, nera tai retas atvejis irnesakyk.gif
Atsakyti
Mano sunenui buvo taip kad du dantukai buvo is vienos saknies,atrode kaip vienas neryskiai atsiskyre buvo, bet kai iskrito isaugo du atskiri dantukai.
Atsakyti
Mano dukrytė taip pat laaabai ilgai vaikščiojo su trim dantukais apačioje, o ketvirtasis kartu su iltiniais pasirodė mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano sūnus taip pat tik tris apačioj turi smile.gif tačiau vienas iš jų yra dvigubai platesnis už kitus. Kai buvom pas stomotologę, tai pasakė , kad taip būna gana retai, tai tiesiog suaugę du dantys. Nuolatiniai greičiausiai užaugs normalūs. Juokingiausia kad tas platusis dantukas pats pirmas išdygo, tai buvau šiek tiek nusigandusi, kad visi tokie platūs bus biggrin.gif , tuomet nebbūtų visi į burnytę tilpę... smile.gif
Atsakyti
pas mane pacia virsuj truksta vieno dantuko, pries iltini.. doh.gif ir omaigot kiek problemu man tas sudaro. Visu pirma tai negrazu, nors tarpo ir nera, pasidare netaisyklingas sukandimas, ir nera centro, pasislinko i viena sona, nes buvo laisvos vietos. Dabar reiktu nesiot breketus, daryt atgal ta tarpa, kad atstatyt centra ir statyt implanta nauja danti... doh.gif Manau jei mama butu nuo mazens viska darius, dabar nevargciau, vaikams juk greiciau viskas pasidaro, nesuauge dar ten viskas. Lauk kol isdygs tikrieji dantukai ir jei nebus vistiek vieno, eikit detis ploksteliu ir kazka daryt, kol mazas, veliau padekos. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Buba @ 2008 09 29, 12:26)
Mano sūnus taip pat tik tris apačioj turi  smile.gif tačiau vienas iš jų yra dvigubai platesnis už kitus. Kai buvom pas stomotologę, tai pasakė , kad taip būna gana retai, tai tiesiog suaugę du dantys. Nuolatiniai greičiausiai užaugs normalūs.

Mano dukriukas taip pat turi tik tris apačioj. Vienas platus ir viršunėlė iš dviejų kalnelių unsure.gif kai tik prasikalė, tai atrodė kaip du atskiri dantukai, bet paskui susiliejo į vieną. Stomatologė sakė, kad nuolatiniai gali būti tvarkingi ir liepė stebėti, kad nesikaltų dar vienas pieninis, nes jam kaip ir nelabai yra vietos, tai iškraipytų visus dantukus doh.gif
Atsakyti
ir pas mus trys apatiniai kandziai, taip graziai issirikiave, ketvirtam ir vietos nera. as tai nepergyvenu, svarbu, kad isvis turi dantis, visi sveiki ir balti biggrin.gif
Atsakyti
mano vyras turi 3, o ne 4 dantis prieky, jo mama irgi. mano sesei taip pat neišdygo viršutinis kaplys, peršvietė, rado gulintį, tai dėjo breketus, sudarė jam tarpą, išpjovė skylę dantenoj, užkabino už gulinčio danties grandinėlę ir tempia į reikiamą vietą. vargo daug. tiesa, čia ne pieniniai dantys, bet reikia viską sekti nuo pradžių mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo donna bona: 15 balandžio 2009 - 12:23