Įkraunama...
Įkraunama...

Vien tik pamokėlės

QUOTE(~♥ Monika ♥~ @ 2008 10 04, 15:37)
Bukit geros, padekit visiskai zaliai  doh.gif
Nezinau, kaip sujungti kelias nuotraukas, kad jos viena paskui kita verstusi... Ar galima tai su photoshopu padaryt? Labai prasau padeti...  4u.gif

Na tai ar galite kuo nors padeti? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(~♥ Monika ♥~ @ 2008 10 10, 12:49)
Na tai ar galite kuo nors padeti?  blush2.gif

verstusi kaip apbumas?
Pshotoshopas nedaro judesiu, jis skirtas statinems nuotraukoms
yra tam animatoriai, arba reik daryt kaip interneto svetaine...
Atsakyti
QUOTE(Donix @ 2008 10 10, 11:53)
verstusi kaip apbumas?
Pshotoshopas nedaro judesiu, jis skirtas statinems nuotraukoms
yra tam animatoriai, arba reik daryt kaip interneto svetaine...

Na kazkaip panasiai... unsure.gif o gal zinai kaip cia daryt? kokie tie animatoriai? blush2.gif
Atsakyti
Gal galite padėti blush2.gif
Neturiu sveikatos visas temas perskaityti blush2.gif Reikia elementaraus dalyko - kaip iškirpti dalį nuotraukos, bet kad liktų standartinis nuotraukos formatas, pvz 10x15? Aš iš akies išsikerpu ką reikia, bet kai nunešiu atspausdint, tai netiks formatas..
Esu begalo dėkinga tam kas padės biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(~♥ Monika ♥~ @ 2008 10 10, 12:01)
Na kazkaip panasiai...  unsure.gif  o gal zinai kaip cia daryt? kokie tie animatoriai?  blush2.gif

Nebereikia... Pati radau kaip su photoshopu padaryt tongue.gif O saket kad neimanoma...
Atsakyti
QUOTE(~♥ Monika ♥~ @ 2008 10 10, 13:18)
Nebereikia... Pati radau kaip su photoshopu padaryt  tongue.gif  O saket kad neimanoma...


Tai pamokink ir mus drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(astute_k @ 2008 10 10, 19:00)
Tai pamokink ir mus  drinks_cheers.gif

Radau angliska pamokele ax.gif Va cia Aprasyta gan aiskiai ir su nuotraukomis... mirksiukas.gif

Jei netingesiu tai galesiu pabandyt isverst i lietuviu kalba 4u.gif
Atsakyti
Gal kas zinot ar su photoshopu galima iskirpt koki objekta ir idet i kita nuotrauka?Buciau l.dekinga jei paaiskintumet zioplei 4u.gif
Atsakyti
sveikutes,ar as zliba,bet nerandu paprasciausio dalyko ,gal visos mokat g.gif -kaip padaryti fona juoda? gal galite man padeti ir aprasyti tai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ag143 @ 2008 10 12, 20:27)
sveikutes,ar as zliba,bet nerandu paprasciausio dalyko ,gal visos mokat g.gif -kaip padaryti fona juoda? gal galite man padeti ir aprasyti tai blush2.gif
Su kokia programa nori daryt?As ir nelabai dar gaudausi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Irce6 @ 2008 10 11, 17:51)
Gal kas zinot ar su photoshopu galima iskirpt koki objekta ir idet i kita nuotrauka?Buciau l.dekinga jei paaiskintumet zioplei  4u.gif


Čia

Čia

Sudėtingersnis

Apie tai buvo kalbėta ankstesnėje temoje.

QUOTE(ag143 @ 2008 10 12, 20:27)
sveikutes,ar as zliba,bet nerandu paprasciausio dalyko ,gal visos mokat g.gif -kaip padaryti fona juoda? gal galite man padeti ir aprasyti tai blush2.gif


Su "Paint bucket tool". Dešinėje, spalvų paletėje paspaudi juodą spalvą ir su šituo įrankiu "užlieji" foną pageidaujama spalva.
Atsakyti
Aciu,kad nepatingejai ikelt,jau ismokau,perskaiciau tema nuo pradziu ir radau 4u.gif
Atsakyti