Įkraunama...
Įkraunama...

Vien tik pamokėlės

ax.gif pagrindinai ir aš iš "rusisko materinstvo " tinklapio siunčiuosi, bet tenka net pora valandikiu pasėdėt kad rastum geros kokybės ir didelio formato rėmuka, bet kol pati neiškoksiu tokių kurti teks dar pavargti ax.gif
Atsakyti
Bukit geros, padekit visiskai zaliai doh.gif
Nezinau, kaip sujungti kelias nuotraukas, kad jos viena paskui kita verstusi... Ar galima tai su photoshopu padaryt? Labai prasau padeti... 4u.gif
Atsakyti
labutis, sakykit kaip isgrupuot photoshopiniam darbelyje objektus, na turiu kalendoriaus lapelio pavyzdi tik ten yra ne tie metai tai va nezinau kaip isgrupuot kad galeciau savo menesi ikelt, coreli zinau o photoshope ne doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vikutes @ 2008 10 08, 13:31)
labutis, sakykit kaip isgrupuot photoshopiniam darbelyje objektus, na turiu kalendoriaus lapelio pavyzdi tik ten yra ne tie metai tai va nezinau kaip isgrupuot kad galeciau savo menesi ikelt, coreli zinau o photoshope ne  doh.gif

net nezinojau, kad taip imanoma g.gif


gal kas zinote kaip nukopijuoti spalva, ta prasme, jei nuotraukoje zmogaus kepure yra zalia, kad ir remeliui galeciau panaudoti lygiai tokia pacia spalva?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kaktuke: 08 spalio 2008 - 15:25
QUOTE(Kaktuke @ 2008 10 08, 16:59)
net nezinojau, kad taip imanoma  g.gif
gal kas zinote kaip nukopijuoti spalva, ta prasme, jei nuotraukoje zmogaus kepure yra zalia, kad ir remeliui galeciau panaudoti lygiai tokia pacia spalva?

photosope spalvai nukopinti yra toks irankis kaip piestukas "Eydropeer" jis "randasi virs padidinamojo stiklo irankiu juostelej. Pasirinkus ta iranki uzeini ant norimos spalvos ir paspaudus ta spalva atsiranda prie tu dvieju spalvu paletes. ax.gif gaila nemoku itin vaizdziai papasakot blush2.gif
Atsakyti
sveikutes,va as prie jusu prisijungsiu,nesenai man parsiunte sia programa,tai kiek laiko liks nuo maziaus,bandysiu mokintis.Einu dabar senu temeliu skaityti ir po truputi bandysiu.Tikiuosi jusu pagalbos blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ag143 @ 2008 10 09, 22:45)
sveikutes,va as prie jusu prisijungsiu,nesenai man parsiunte sia programa,tai kiek laiko liks nuo maziaus,bandysiu mokintis.Einu dabar senu temeliu skaityti ir po truputi bandysiu.Tikiuosi jusu pagalbos blush2.gif


Pagalbos čia tikrai rasi, nes ir man žiopliukei padėjo irnesakyk.gif pati vaiko krikštynoms susimaketavau saldainių popieriukus, įsakymus krikšto tėvams ir šiaip viskokių gražių dalykų pasidariau thumbup.gif matyt susirgau Photoshop'o liga biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vikutes @ 2008 10 08, 14:31)
labutis, sakykit kaip isgrupuot photoshopiniam darbelyje objektus, na turiu kalendoriaus lapelio pavyzdi tik ten yra ne tie metai tai va nezinau kaip isgrupuot kad galeciau savo menesi ikelt, coreli zinau o photoshope ne  doh.gif



as tai apsivedu norima menesi su "restangular mergue tools" tada pasirenku rodiklyte (move tool) ir ji nutempia ne visa kalendoriu bet tik ta apvesta menesi. Jei tu to klausei.
Atsakyti
QUOTE(vikutes @ 2008 10 08, 15:31)
labutis, sakykit kaip isgrupuot photoshopiniam darbelyje objektus, na turiu kalendoriaus lapelio pavyzdi tik ten yra ne tie metai tai va nezinau kaip isgrupuot kad galeciau savo menesi ikelt, coreli zinau o photoshope ne  doh.gif

pasirinkus objekta, spustelk kur yra Layer (Sluoksnei) piktograma su 'lenciugeliu' smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Donix: 10 spalio 2008 - 09:29
Mielosio pagelbekit turiu stai toki paveiksliuka na tikslau nuoroda nes nemoku ikelti paveiksliuko,na tai ne esme, noreciau paklausti kaip man ikelti ten dvi nuotraukas photoshop turiu nesenai bandau mokintis siandien prasedejau iki 4 ryto ir nieko nesigavo : blush2.gif
http://radikal.ru/F/...6cbc54.jpg.html
Atsakyti
QUOTE(Frekenbok @ 2008 10 10, 12:08)
Mielosio pagelbekit turiu stai toki paveiksliuka na tikslau nuoroda nes nemoku ikelti paveiksliuko,na tai ne esme,  noreciau paklausti kaip man ikelti ten dvi nuotraukas photoshop turiu nesenai bandau mokintis siandien prasedejau iki 4 ryto ir nieko nesigavo : blush2.gif
http://radikal.ru/F/...6cbc54.jpg.html

Toje nuorodoje apart reklamu nieko neradau smile.gif
fotoshope i viena langa galima sukelti kelias foto per file->import
arba atsidarius kelias nuotraukas vienoje ishju pasirinkti irankiuose nauja Layer'i apibrezti norima ikelti paveiksleli, daryti copy ctrl+c , atsidarius kita foto i kuria norite ikelti ctrl + P smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Frekenbok @ 2008 10 10, 11:08)
Mielosio pagelbekit turiu stai toki paveiksliuka na tikslau nuoroda nes nemoku ikelti paveiksliuko,na tai ne esme,  noreciau paklausti kaip man ikelti ten dvi nuotraukas photoshop turiu nesenai bandau mokintis siandien prasedejau iki 4 ryto ir nieko nesigavo : blush2.gif
http://radikal.ru/F/...6cbc54.jpg.html


Man nerodo ten paveiksliuko unsure.gif
Atsakyti