Įkraunama...
Įkraunama...

Vien tik pamokėlės

QUOTE(meskiukasjau @ 2008 09 26, 12:07)
Sveikos
prisijungiu prie pokalbio...neblogai moku dirbti su PS....
ziurejau viena pamokele kur nuotrauka idedam i remeli, tokia smulkmena padekit...viskas gaunasi bet kaip padaryti kad foto butu ne ant remelio bet uz jo?


Sukeisti layer'ius vietom. Kaip tai padaryti rodžiau pora puslapių atgal.
Atsakyti
sveikutes, merginos padekite kaip noriu issaugoti ireminta foto JPG formatu ismeta iskarto geltonas trikampis su sauktuku ir parasyta angliskai ; File must be saved as a copy with this selection.(visai neikertu angl.)kiek supratau tokiu formatu neina issaugoti g.gif
Atsakyti
aciukas gavosi smile.gif
o kaip apkarpyti remeli kadmulkesnes detales liktu, nes su lasu tai ziauriai apsikerpa
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2008 09 25, 14:00)
aš tai tu visu puošniu rėmelių nemėgstu labai , gal kas žino kur gauti tokius kad tik plonas juodas ar baltas rėmukas aplink foto butu? arb kad kraštai lig kaip paplauke atrodytu?  g.gif
jei ta daro photoshopas tai nucituokit mano žinutė ten smile.gif
ačiūūūū  4u.gif

čia rašiau temoj foto rėmeliai , bet ten atsakymo negavau gal kas pagelbėtu čia? rolleyes.gif

Hmmm.. ačiū už ats. 4u.gif
Atsakyti
ir dar turiu klausimeli?
smile.gif
kaip padaryti kad uzdejus vaika ant foto kojos atrodytu kaip vandeny,truputi persimatytu tik ?
aciu
Atsakyti
QUOTE(meskiukasjau @ 2008 09 26, 13:21)
o kaip apkarpyti remeli kadmulkesnes detales liktu, nes su lasu tai ziauriai apsikerpa


Priklausomai nuo rėmelio kraštų aiškumo - su Pen tool (jei daug detalių "apeiti" reikia šitas tinkamiausias gal, bet reikalaujantis nemažai darbo ir kruopštumo). Jei kontūras aiškesnis, tai paprasčiau ir greičiau su "magnetic lasso tool".

QUOTE(Lera @ 2008 09 26, 13:36)
čia rašiau temoj foto rėmeliai , bet ten atsakymo negavau gal kas pagelbėtu čia?  rolleyes.gif


Šiandien vakare parašysiu, žinau kaip, bet be PS tikrai neparašysiu biggrin.gif Nu nebent dabar netyčia kur užmatysiu parodytą, tai nuorodą įdėsiu mirksiukas.gif

QUOTE(meskiukasjau @ 2008 09 26, 13:40)
kaip padaryti kad uzdejus vaika ant foto kojos atrodytu kaip vandeny,truputi persimatytu tik ?


g.gif Aš nežinau ar man išeis čia papasakoti kaip aš daryčiau, nes dabar ekspromtu sugalvojau, galbūt yra ir kitas būdas, bet aš nežinau mastau.gif
Tai va - "Uždėjus" vaiką ant foto, pažymėčiau tą kojų dalį, kuri turėtų būti "po vandeniu", tada CTRL - J, kad tos kojos išsikeltų į naują sluoksnį, tada iš pirminio sluoksnio su vaiku tas kojas ištrinčiau ir naują "kojų" sluoksnį pakiščiau po fono ( nu kur su vandeniu) sluoksniu ir tada mažinčiau "vandens" sluoksnio Opacity tol, kol kojos matytųsi tiek, kiek man reikia blush2.gif Nu nežinau ar kas nors ką nors supras, bet jei ką, klauskit biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Lera @ 2008 09 26, 13:36)
čia rašiau temoj foto rėmeliai , bet ten atsakymo negavau gal kas pagelbėtu čia? 


Nu va, radau apibūdinimą paprastą rėmelį kaip padaryti:

"Kaip sukurti paprastą rėmelį nuotraukai:
1. atsidarai nuotrauka
2. spaudi Select - All (arba Ctrl+A). aplink nuotrauka atsiranda punktyrine linija.
3. eini i Edit - Stroke
4. ten kur Width - irasai ploti juosteles, kuri bus aplink nuotrauka. jei irasai 1 - bus labai labai plonyte.
5. paspaudus ten, kur Color - galima issirinkti kokia tik nori spalva.
6. o Location reiskia, ar viduj to punktyro remelis atsiras, ar per centra, ar isorej.
7. OK

o jei nori, kad aplink nuotrauka, pvz, pirmiausiai butu plonyte juoda linija, po to storesnis baltas remelis, ir vel plona juoda linija - is viso tris kartus reikes tai daryt. tik paspaudus Select - All, automatiskai apveda krastus nuotraukos, o jei nori, kad tas punktyras butu ne paciuose krastuose, o labiau i nuotraukos viduri, tai tada reikia paciai ranka ji nupiesti su Rectangular Marquee Tool (irankiu lentelej kairej virsutinis)."

Šaltinis
Atsakyti
Sveiki,

aš čia su tokiu nesunkiu klausimuku kreipiuos smile.gif Noriu įrėminti vaiko nuotrauką (rėmeliu turiu), kaip tai padaryti su photoshopu? blush2.gif bandyčiau visą temą paskaityti, bet nelabai mazgis leidžia biggrin.gif tai gal galėtumėt nuorodą įmest, ar bent trumpai paaiškint? Būčiau dėkinga ax.gif
Atsakyti
QUOTE(multti @ 2008 09 26, 16:26)
Sveiki,

aš čia su tokiu nesunkiu klausimuku kreipiuos  smile.gif Noriu įrėminti vaiko nuotrauką (rėmeliu turiu), kaip tai padaryti su photoshopu?  blush2.gif bandyčiau visą temą paskaityti, bet nelabai mazgis leidžia  biggrin.gif  tai gal galėtumėt nuorodą įmest, ar bent trumpai paaiškint? Būčiau dėkinga  ax.gif


Temos tik 6 psl... Jei tingisi, tai taip ir sakykit cool.gif

Čia
Čia
Atsakyti
Hmmm tu nuostabi wub.gif visada išgelbėji mane nemokša blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2008 09 26, 19:51)
Temos tik 6 psl... Jei tingisi, tai taip ir sakykit cool.gif

Čia
Čia


Ačiū, vistiek pravers 4u.gif nors jau prieš tai išmokau kaip įkelt į rėmelius tongue.gif bandysiu ir kitus "fintus" išmokt cool.gif
Atsakyti
Sveikutes,gal galetu kuri nors paaiskint kaip padaryt nuotrauka,kad ji butu per visa fona ir tokia neryski,kaip pagrindas.Lyg vos persisviestu is po fono.Nezinau kaip tikslaiu paaiskint,tai idedu nuoroda kurioj pamaciau graziai padaryta nuotraukele.Ji sitoj nuorodoj http://seni.over-blo...e-10445489.html trecia.

Buciau labai labai dekinga,jei kuri padetu rolleyes.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nitkute @ 2008 09 27, 20:18)
Sveikutes,gal galetu kuri nors paaiskint kaip padaryt nuotrauka,kad ji butu per visa fona ir tokia neryski,kaip pagrindas.


Uždėjus nuotrauką mažinti jos Opacity kol gausit norimą rezultatą...
Atsakyti