Įkraunama...
Įkraunama...

Vien tik pamokėlės

QUOTE(vikutes @ 2008 09 24, 09:57)
ziurek kaip iskirpta detale kai idedi i fona padaryt pavz. paplaukusia ar kazkiek susiliejusia su


Žiūrint kokio paplaukimo reikia g.gif Permatomumą/susiliejimą Opacity duoda. Jei reikia, kad kraštai būtų kiek "paplaukę" (ta prasme be aiškaus, kaip nukirsto kontūro), tuomet kirpimo įrankio "feather" reiktų padidinti. Jei nori, kad visas iškirptas vaizdelis smile.gif būtų "paplaukęs", tada blur'ą reiktų dėti (ten kur filter - blur - glausian blur pvz.). Nu žodžiu priklausomai nuo to, kokio rezultato nori yra įvairūų galimybių.
O tarkim jei nori, kad "įkeltas" objektas atrodytų kuo natūraliau, tai reikia žaisti su įvairiais nustatymais kur "Image - Adjustments - ..." yra, kad priderinti objekto šviesumą/tamsumą, kontrastą, spalvinę gamą prie pasirinkto fono...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hmmm...: 24 rugsėjo 2008 - 09:09
QUOTE(Hmmm... @ 2008 09 24, 10:08)
Žiūrint kokio paplaukimo reikia g.gif Permatomumą/susiliejimą Opacity duoda. Jei reikia, kad kraštai būtų kiek "paplaukę" (ta prasme be aiškaus, kaip nukirsto kontūro), tuomet kirpimo įrankio "feather" reiktų padidinti. Jei nori, kad visas iškirptas vaizdelis smile.gif būtų "paplaukęs", tada blur'ą reiktų dėti (ten kur filter - blur - glausian blur  pvz.). Nu žodžiu priklausomai nuo to, kokio rezultato nori yra įvairūų galimybių.
O tarkim jei nori, kad "įkeltas" objektas atrodytų kuo natūraliau, tai reikia žaisti su įvairiais nustatymais kur "Image - Adjustments - ..." yra, kad priderinti objekto šviesumą/tamsumą, kontrastą, spalvinę gamą prie pasirinkto fono...

aisku, reiks bandyt pazaist, daba uzsikabliavau ir zinai kai kas pavyksta noris vis labiau o beto man ir reikia. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vikutes @ 2008 09 24, 08:57)
labas, seip tai geriausia eit i firma kuri spausdina tokius dalykelius, reklamos agenturos, spaustuves ir panasiai , nes fotoatelje tikrai tik ant foto popieriaus daro viska o va spaustuvej na pvz. Jokuzio spaustuve, Mazeikiu spaustuve Meskinas ar dar kokia, pasiklausinek savam mieste, tikrai turi but kazkas panasaus  mirksiukas.gif
o is kokio miesto esi, tada galeciau patart, nes dirbau spaustuvej.


Aciu 4u.gif
As is Kauno wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Demesio19ta @ 2008 09 24, 10:17)
Aciu  4u.gif
As is Kauno wink.gif

ir man aktualu tik ne kalendoriu o vizitines nes visur reklama yra kad darom bet realiai niekur nedaro sako spaustuvei o kur jos kaune yra nežinau sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Demesio19ta @ 2008 09 24, 10:17)
Aciu  4u.gif
As is Kauno wink.gif



QUOTE(Lera @ 2008 09 24, 10:43)
ir man aktualu tik ne kalendoriu o vizitines nes visur reklama yra kad darom bet realiai niekur nedaro sako spaustuvei o kur jos kaune yra nežinau sad.gif

gal cia pabandykit
http://www.dakra.lt/
ar cia http://www.repro.lt/
as matai zemaitijoj dirbau tai Kaune paziurejau mazdaug kas tiktu ir pabandykit pasiskambint, gal neapsirikau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vikutes @ 2008 09 24, 10:53)
gal cia pabandykit

ačiū žiūrėsim 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Demesio19ta @ 2008 09 24, 08:13)
O aš turiu tokį klausimėlį. Sakykim pasidariau kalendorių ir noriu jį atsispausdinti. Foto atelje daro tik nuotraukų tipo, o aš noriu ant normalaus popieriaus...kur man kreiptis? Gal kas darėtės?

jei dar nepavėlavau su ats. Pernai prieš Kalėdas turėjau tokią "bėdą". Mano tie kalendoriai buvo labai keisto formato, turiu programėlę spec. kalendoriams nusikosėjus blush2.gif Tai į dizaino studiją reikėjo ir tos programos, ir pinigus baisinius plėšė. Kadangi nebebuvo kur lįst, nusipirkau storesnio popieriaus A4 formato ir paleidau pabandyt per savo eilinį HP rašalinį spausdintuvą, tik nususitačiau "photo print" ir "best quality". Rezultatu buvau maloniai nustebinta ir atsiprašiau savo spausdintuvo ax.gif Visi artimieji džiaugias tais kalendoriais ir jau kitiems metams prašo rolleyes.gif Beje, jei norėsit įrišt, kad gerai vartytųsi, reikia segt su metaline spirale, o ne tais plastikiniais (kur paprastai visokius darbus studentai sega), nes pasileidžia lapai vartant.
Atsakyti
o kodel blogai ant fotopopieriaus?as spausdinau neseniai A4 formatu ir labai graziai gavosi.ant "kalendorinio" popieriaus spausdina copy1 . tik kur suristi metaline spirale ir man butu idomu suzinoti, visur tik plastmasinem risa verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaktuke @ 2008 09 25, 17:29)
o kodel blogai ant fotopopieriaus?as spausdinau neseniai A4 formatu ir labai graziai gavosi.ant "kalendorinio" popieriaus spausdina copy1 . tik kur suristi metaline spirale ir man butu idomu suzinoti, visur tik plastmasinem risa  verysad.gif

neblogai, o brangiai paprašė už tokį formatą, o dar visai giminei reikėjo doh.gif Aš irgi neįsivaizduoju kur galėtų rišt tokiom, bet iš patirties galiu pasakyt, kad su plastmasinėm spiralėm kožną mėn. kalendorių savo perrinkinėju iš naujo doh.gif
Atsakyti
neradau kur čia geriau paklausus tai klausiu čia , gal kas žinot kaip keist foto formatą pvz, iš RAW į JPG ir atvirkščiai? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2008 09 25, 21:32)
neradau kur čia geriau paklausus tai klausiu čia , gal kas žinot kaip keist foto formatą pvz, iš RAW į JPG ir atvirkščiai?  rolleyes.gif


Iš RAW į JPEG keičiu per PS - sutvarkau kaip noriu, o tada file - save as, nu ir pasirenku JPEG. Bet abejoju ar iš JPEG'o į RAW galima pakeisti, nes čia gi fotiko nustatymas, ta prasme, raw formatu fotkinant jis nesuspaudžia automatiškai nuotraukos, dėl to galima koreguoti "žalią" failą, tokį, koks jis nufotkintas. Todėl jei ir galima JPEG'ą į RAW paversti, tai abejoju ar iš to kokios naudoos gali būti.
Atsakyti
Sveikos
prisijungiu prie pokalbio...neblogai moku dirbti su PS....
ziurejau viena pamokele kur nuotrauka idedam i remeli, tokia smulkmena padekit...viskas gaunasi bet kaip padaryti kad foto butu ne ant remelio bet uz jo?
Atsakyti