Įkraunama...
Įkraunama...

Vien tik pamokėlės

QUOTE(Rudaakė @ 2009 03 14, 12:02)
aij mergytes kaip mane veda is kantrybes ta programa..... darbai nebaigti ir niekaip negaliu baigt sad.gif


gal kompas truputėlį per silpnas tokiems darbams ax.gif Dirbant su vaizdais reik truputėlį kietesnio kompo, nes kol broliukas nepatobulino mano senuko, tai pakibdavo ištisai su Ps dirbant mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(joreta @ 2009 03 14, 16:51)
gal kompas truputėlį per silpnas tokiems darbams  ax.gif Dirbant su vaizdais reik truputėlį kietesnio kompo, nes kol broliukas nepatobulino mano senuko, tai pakibdavo ištisai su Ps dirbant mirksiukas.gif

na nemanau.... kompas metu senumo sad.gif dirboi gerai iki tam tikros akimirkos lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
Labas visoms 4u.gif

Esu naujokė šiame reikale ir mokausi iš jūsų pamokėlių ir kitų nuorodėlių duotų jūsų temoje.
Na mano pirmas bandymas buvo įkelti foto į rėmelį ir kai pagaliau pavyko iš tos laimės netyčia nuspaudžiau šios lentelė tą raudoną kryžiuką doh.gif

user posted image

Ir dabar niekaip nesugebu atkapstyt kaip ją išnaujo atsidaryt doh.gif blush2.gif
Ir ar išvis įmanoma ją atkapstyt, gal pridirbau negrįžtamai doh.gif
Su anglų k. man sunkoka blush2.gif

Ir kaip po visų darbų išsaugoti gautą rezultatą, po mano išsaugojimo man nerodo nuotraukytės rodo tik langelį su užrašu PSD ir kai ant jo paspaudžiu tada nuotrauką atidaro kartu su photoshopu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rudaakė @ 2009 03 14, 16:57)
na nemanau.... kompas metu senumo sad.gif  dirboi gerai iki tam tikros akimirkos  lotuliukas.gif   doh.gif

ne metuose esmė mirksiukas.gif čia man broliukas specas išryškino, kad reikia ir vaizdo plokštės kietos ir procesoriaus dažnio pakankamo ir ramų nemažai toms vaizduškėms... Žodžiu patikėjau juo, man susitvarkė mirksiukas.gif

Ir kaip po visų darbų išsaugoti gautą rezultatą, po mano išsaugojimo man nerodo nuotraukytės rodo tik langelį su užrašu PSD ir kai ant jo paspaudžiu tada nuotrauką atidaro kartu su photoshopu

kai saugai "save as" pasirenki norimą formatą iš duoto sąrašo BMP, PNG, JPEG ir t.t. pas jumi užsaugota PSD todėl ir verčia tik su Ps
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo joreta: 14 kovo 2009 - 19:50
QUOTE(joreta @ 2009 03 14, 19:48)
pas jumi užsaugota PSD todėl ir verčia tik su Ps

Aišku, AČIŪ labai aciuks.gif
Atsakyti
Sveiki, parsiunciau ir as prie tris dienas PS tai negaliu nuo kompo tas tris dienas pasitraukt doh.gif , mokausi. Cia kaip koks virusas tongue.gif , tik va gaila kad tik bandomoji versija pas mane, o koduku nerandu verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simbarela: 14 kovo 2009 - 21:26
QUOTE(LiaLiaka @ 2009 03 14, 18:41)
Ir dabar niekaip nesugebu atkapstyt kaip ją išnaujo atsidaryt doh.gif  blush2.gif

Jau radau ir viskas aišku thumbup.gif
Tesiu darbus toliau ir jei kas, vėl kreipsiuos pas jus ax.gif 4u.gif
Atsakyti
mergeliukai, kaip pakeisti.......

kai noriu daryt remeli nuotraukai, pazymet ja pilnai, su irankiu Rectangular marquee tool , man pasivercia i ovala ir dedant remeli ne griezta linija, o isplaukes toks tamsumas aplinkt ta ovala.....
O man reikia eilinio remelio.... doh.gif
kas gali kur but nustatyta?

ACIU!

man regis teks man perinstaliuot visa programa, nes kompa visa isvaliau, vistiek neveikia.....
Atsakyti
QUOTE(Rudaakė @ 2009 03 15, 12:41)
mergeliukai, kaip pakeisti.......

kai noriu daryt remeli nuotraukai, pazymet ja pilnai, su irankiu Rectangular marquee tool , man pasivercia i ovala ir dedant remeli ne griezta linija, o isplaukes toks tamsumas aplinkt ta ovala.....



cia sunku kazka patart, bet prispaudaliojai nustatymus: patikrink pirmiausia tuos kurie atsiranda pasirenkant iranki: virsuje: feater... ir kt.

o del saugojimo: kompas padalintas i kelis diskus? jei taip - gal tiesiog saugo automatiskai i pagrindini diska, del to ir pakimba? g.gif
Atsakyti
QUOTE(liamuna @ 2009 03 15, 13:34)
cia sunku kazka patart, bet prispaudaliojai nustatymus: patikrink pirmiausia tuos kurie atsiranda pasirenkant iranki: virsuje: feater... ir kt.

o del saugojimo: kompas padalintas i kelis diskus? jei taip - gal tiesiog saugo automatiskai i pagrindini diska, del to ir pakimba? g.gif

taip, yra du diskai... isinstaliavau jau lauk..... SC4 parsisiunciau, tik kodo dabar reik doh.gif gal kas turite ??? buciau bais dekinga smile.gif
Atsakyti
Merginos gal galite mane pamokinti kaip nuimti data nuotraukoje? aciukas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(renatukasss @ 2009 03 17, 08:32)
Merginos gal galite mane pamokinti kaip nuimti data nuotraukoje? aciukas mirksiukas.gif


buvau imetus nuoroda, pavartik tema. 4u.gif
Atsakyti